Onkyo 636/737/838 dla Dali Z7?

Saszku

New member
Cześć, ponieważ nie chciał bym zakładać nowego tematu, a też nie wiem gdzie miał bym go umieścić podpytam tutaj. Od wczoraj stałem się posiadaczem ONKYO TX-NR636 ;) z tym, że jedna rzecz nie daje mi spokoju - amplituner czy też jego pilot daje możliwość zaprogramowania go do obsługi innych urządzeń, z moim jest niestety problem tzn.

Postępuję zgodnie z wskazówkami ekranowymi, czyli odnajduję nazwę sprzętu, znajduję 5 cyfrowe kody, a następnie po przytrzymaniu przycisku "TV" i "DISPLAY" (zapala się kontrolka), wprowadzam kod i... nic się nie dzieje (TV nie reaguje). Sprawdzałem tak wszystkie trzy kody i nic.

Dodam, że model TV to THOMSON 46FW5563W, a model pilota ONKYO to RC-880M. Być może jest to problem TV ale jego oryginalny pilot działa.

Wcale by mi nie brakowało tej funkcji gdyby nie było jej fabrycznie, a że jest a ja nie mogę skorzystać to strasznie mnie irytuje ta sytuacja. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
 

Saszku

New member
Jeszcze dopiszę, że przed programowaniem lub po resecie pilota TV reaguje na jeden przycisk, a jest nim "Power" znajdujący się w polu TV. Po zaprogramowaniu kodem nie działa nawet ten przycisk.
 
Do góry