OLED Top z 2018 czy sredniak z 2021?

Przemek06

New member
No to niech Ci sluży. Teraz ciesz się dobrym obrazem. Tak przy okazji możesz skorzystać z promocji Apple TV dla LG trzy miesiące gratis - bardzo dobra jakość obrazu. Do tego jest też Prime Video za 49 zł na rok. Grzech nie skorzystać.

Dzięki na pewno skorzystam :) póki co Netflix w UHD poezja, zupełnie inne doświadczenie :)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
W Apple TV jakošć jeszcze lepsza. Nie ma tam aż tak wielu filmów, ale warto, tym bardziej za free. Z kolei Amazon 49 zł za rok to też bardzo dobry deal. Do tego masz zakupy - przesyłka darmowa.
Pozdrawiam
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
TV odebrany, zrobiłem testy polecane przez inne forum z Polską w nazwie i jedyne co zauważyłem to bardzo skromny banding, Telewizor ma trzy miesiące, pilot nawet ryski nie załapał, a i znalazła się jeszcze folia na tyle obudowy. Z Zakupu jestem bardzo zadowolony, sprzedający też nie wydawał się cwaniakować, oraz udostępnił mi wszystkie dokumenty posprzedażowe. no może jeden minus zakup był na firmę, aczkolwiek przedłużona gwarancja jest do 2024, ale nie wiem czy obejmuje mnie po odkupieniu TV. Będzie dobrze :) w końcu ze spokojem zakup telewizora uważam za zamknięty. A przeszkód po drodze było dużo. Dziękuję za pomoc, i obym nie musiał wracać z problemami :)

Przyjemności z oglądania,niezawodności z działania i "obym nie musiał wracać z problemami ".:bober:
 

pb923

New member
Ja miałem oleda philipsa 706 teraz mam 856 i w obydwu w ustawieniach karty graficznej i po wlaczeniu hdmi optymalny gra mam gsync.Wiec philips to ma.
 
Do góry