oled nowe modele sierpień 2015

D

Deleted member 121090

Guest
Wygląda na to, że nie tylko ja.
Poczytajcie na konkurencyjnym forum wpisy np. kolegi @PiPol w temacie o modelu OLED 910
Kupił model 910 i denerwowały go pionowe pasy na ekranie. Wstawił na forum nawet ich zdjęcie. W odpowiedzi nawet testujący Maciej napisał mu, że miejsce jego TV jest w serwisie. A on już miał drugi egzemplarz, bo pierwszy po zauważeniu pasów wymienił w sklepie. No to tym razem wysłał TV do serwisu. Wczoraj dostał odpowiedź. Bardzo go usatysfakcjonowała bo pisał nawet coś o dymaniu klientów przez LG. LG napisało, że te pasy to normalka w tym TV.
Dodam jeszcze że oprócz pasów pisał też o innych wybitnych cechach tego modelu:
,,- 3D, no to jest w porównaniu do H6400 tragedia... Widać od razu połowę rozdzielczości :/ Wszystko poszarpane...
- niestety, jak jest włączony Truemotion to obraz lubi sobie poklatkować, zwłaszcza jak np. w tennisie jest mecz, replay w mniejszej liczbie klatek, i potem powrót do normalnego tempa i od razu klatkuje. Jest niestety dużo gorzej niż w H6400... Właściwie to jest tragicznie, bo tu na każdym trybie klatkuje, a w Samsunga jak był "wyraźny" to tego nie było.

,,I tu zastanawia mnie czy Gmeru i Maciej oglądają w ogóle NC+ lub Polsat testując TV. Bo w żadnej recenzji ani słowa o klatkowaniu, a czytając forum, można o tym przeczytać i w H6400, i w H7000 i teraz w 55eg910v...''
,,Smutno mi z jednego powodu. W żadnej recenzji oled na tym portalu nie ma o tym ani słowa! Nic! Zaczynam mieć wrażenie od prezentacji przy ostatniej premierze, że jest jakiś układ na lini ******************************.com i lg.
Nic o klatkowaniu, nic o vignetting. Na zagranicznych portalach aż huczy, a u nas nic... Trochę to smutne. Mam nadzieję, że to czysty przypadek,ale wydanie 10 tyś po Waszych zachwytach jak widać nie było super pomysłem.''
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To nie dotyczy tylko firmy Lg ja myślę że różne fora które robią testy w RP nie chcą za bardzo ingerować w dana firmę z różnych powodów o których część z nas wie, a część się domyśla.. to jest pewien układ i nikt nie chce przeciągnąć tej liny na korzyść nas konsumentów..
W dzisiejszych czasach w RP mamy taką sytuację że serwis dany sprzęt może robić nawet i 3 miesiące bo prawie żadna gwarancja nie mówi o tym ile serwis ma czasu na naprawę..
A instytucja która stoi na straży takich rzeczy jak do nich zadzwoniłem to mówi mi żeby napisać o tym do nich, a najlepiej byłoby jakby takich listów przyszło kilkaset to jest szansa że się tym zajmą... Więc wracając do Lg każdy normalny człowiek chciałby wiedzieć jak to jest na 100% z tą gwarancją i generalnie jakie firma Lg ma do tego podejście. Bo czytając pewne rzeczy choćby tutaj nie ma się to nijak do tego co znamy u ludzi którzy maja tv ld oled i mieli takie czy inne problemy z tymi tv.
 
D

Deleted member 121090

Guest
To trochę humoru tym razem na początek tygodnia.
Na forum audiostereo w dziale kino domowe też toczy się dyskusja o TV OLED. Podobnie jak tutaj biorę w niej udział z podobnymi wpisami.
Wczoraj wieczorem niejaki @janunio, od dawna piewca jakości OLED ( ale nawet nie posiadacz) zaproponował mi podobno w imieniu LG Display/ Panasonic OLED 150000 wonów za zaprzestanie pisania na ten temat:). I podobno nie jest to ostatnie jego słowo, jakby co to dołożą.
OLED TV - ERA nadeszła ! - strona 182 - Kino domowe - Audiostereo.pl - strona 182
 
D

Deleted member 121090

Guest
,, nas''?
To powiedzcie ilu Was pod tym nickiem się ukrywa?
Mnie też bardzo zaskoczyła ta propozycja przedstawiciela LG ( przynajmniej tak się tytułuje).
Pierwszy raz spotykam się z tak oficjalną propozycją.
 

pasterz81

New member
HQ150, jesteś typowym HATE'erem?. Ile razy Ci powtarzano, że masz jakąś manie prześladowczą? Naprawdę, są Instytucję, które Cie zrozumieją i pomogą...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj w saturnie pan od Lg powiedział że topowego modelu oleda w 65 calach nie będzie na RP ... jest model niższy w 65 calach i kosztuje około 22 tys po rabacie który jest na chwilą obecną, a który za kilka dni się skończy...
To jest dopiero szok tv składany w RP, a nie będzie dostępny... chyba że dostali mylną informacje...albo Polacy to inny sort.. nawet Ci bogaci..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
~95% samochodów z gliwickiego opla idzie na eksport, też jesteś tym zszokowany?

Proponuję raz jeszcze przeczytać ... bo chyba nie zrozumiałeś... a żebyś zrozumiał choć nie wiem czy jest to do zrozumienia to był przypadek ze 4 może 5 lat temu jak Lg robiło topowy tv full led składany nie gdzie indziej tylko w RP... i robili dwie wersje jedna dla "biednych Polaków" a druga dla bogatych Europejczyków.. i różnica polegała na ilości stref, a cena była taka sama niemalże, a nawet bywało że w Niemczech taki tv taniej wychodził pomimo że miał większą ilość stref podświetlenia.. i wyszło ......... dopiero przy testach bo wychodziło im znacznie mniej stref niż to co było podawane w danych technicznych ... nikt nic nie wiedział co kaman i nie było oficjalnej wypowiedzi ze strony Lg - takie małe nieporozumienie o którym ludzie niekoniecznie musieli wiedzieć podczas zakupu... a płacili za coś czego nie mieli..
A co do oleda topowego w 65 calach to jeśli to jest prawda to jest to kolejne.......... bo od razu widać jak podchodzą do Polski że mało kto kupiłby taki tv ... ale to nie ma znaczenia ile osób by kupiło... tylko chodzi o fakt... i sam pracownik Lg również jest tą decyzją zdziwiony..więc inni potrafią się zastanowić nad tym poza Tobą - odwiecznym fanem Lg o której to firmie nic nie można napisać innego niż to co Ty sam myślisz... Ale to jest Polska a nie Rosja.. być może dla niektórych mała różnica ale jest...
I żeby była jasność nie jestem przeciwnikiem tej firmy - ba trzymam kciuki żeby dalej technologia się rozwijała i żeby inni producenci brali matryce od LG i w sadzali w swoje tv... tak jak to zrobił Panasonic tylko niestety przesadził z ceną jak na mój gust ..

PS.
Tylko silnik w samochodzie to jest serce, a rozmiar tv to popierdułka w stosunku do czegoś takiego jak silnik.. I dziwne że jakoś inne firmy jak dają swoje topowe tv to nie patrzą na który to kraj idzie, a na pewno nie robią to z tak "mega" rozmiarem jakim niby jest 65 cali... Panasonic pomimo że drogi jakoś daje na RP 65 cali.. i jak kogoś stać to może sobie kupić ...
 
Ostatnia edycja:

pierwszyy

Member
szok i niedowierzanie lolka! breaking news/łamiąca wiadomość!

pełny asortyment produktów z LG spod Mławy nie trafia na polskie półki! skandal i spiseg!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Szok i niedowierzanie to fakt że są tacy ludzie jak Ty którzy silnik w samochodzie porównują do rozmiaru telewizora i to do jakiego rozmiaru do "mega 65 cali" ... to jest szok... faktycznie w dzisiejszych czasach taki rozmiar tv to coś szczególnego że Polak nie może kupić tv od Lg bo wszystko leci do ludzi z "lepszej Europy" normalność jak nic jakbym kogoś słuchał z tv,....
Pomimo wszystko życzę Dobrego Roku 2016 i więcej obiektywizmu do firmy LG... bo świat nie zaczął się od LG i nie skończy się na tej firmie... a wypada chwalić lub nie w zależności od tego co dana firma robi i jak robi..
 
Do góry