Około 2000zł (benq? acer?)

heli

New member
trollu napisał:
Cześć

Niestety forum w temacie niskobudżetowych projektorów hd-ready zdominowane jest przez posiadaczy benq w500 - nie spodziewaj się więc krytycznych wypowiedzi na temat tego projektora...
Co do h5350 vs w500 -> przydałby się test porównawczy...a ja takiego nie widziałem.
Co do zarzutów nt nieobiektywizmu / zmanipulowania testów w CHIPie -> wyglądają jak skargi obrażonego dziecka, którego resorak nie podoba się kolegom z piaskownicy... Moim zdaniem lepsze "nieobiektywne" porównanie w wykonaniu CHIPA niż jednostronne opinie posiadaczy danego modelu...
I na koniec - jeżeli przesiadasz się z średniej wielkości tv na 95% będziesz zadowolony zarówno w przypadku w500 jak H5350

pozdrawiam
tomek

Trochę mnie to ruszyło, że niby skoro posiadam W500 to juz jestem bezkrytyczny. Nie, po prostu dla mnie jest to ok sprzęt mimo małego doświadczenia w tym temacie. Jeżeli było by cos nie tak w moim przekonaniu to bym nie polecał go innym - nigdy nikt nie mówił że nie ma nic lepszego. Bezsensem było by upierać się na siłę że jest to super projektor aby wyjść z twarzą z zakupu - a nie ukrywajmy cena ok 2000 też nie jest jakimś wydatkiem który będzie długo bolał. Więc to, że jest tylu posiadaczy TANIEGO (ten wyraz będzie cieszył niejednego szydercę) Benqu i nikt specjalnie nie narzeka to - chyba też o czymś świadczy.

Pozdrawiam
 
Do góry