Oglądanie filmów/słuchanie muzyki w czasie burzy. ..

3echo

Member
Bez reklam
Szukam jakiejś dobrej listwy Master/Slave ale jakoś ostatnio ciężko dostępne.Macie może jakieś namiary?
 

Kamil_89

Member
kolego popatrz za firmą CyberPower

ja mam ten model SB0801PRG-B-FR
i jestem zadowolony, dodatkowo ma porty usb, rj, koncentryk
 

3echo

Member
Bez reklam
Do gniazda master podłączam amplituner.Do slave cd,sub itp.Załączam ampli to z automatu załączają się pozostałe.Jak wyłączam ampli pozostałe się wyłączają.

hieroglify z ciapatalka
 

3echo

Member
Bez reklam
Kolego ta listwa co podałem właśnie taka jest :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Faktycznie.Gdzieś przeoczyłem dalszy opis.Ciekawa propozycja.
Ja kupiłem GAO i spełnia zastosowanie.Natomiast brakuje mi niezależnych gniazdek.Ta Twoja takie posiada.
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Najgorsze jak pierdylnie niespodziewanie.Ostatnio taki przypadek miałem.Szła burza więc powyłączałem wszystkie sprzęty w domu.Burza przeszła i załączyłem sobie muze w amplitunerze.Aż tu nagle błysk.....i wszystko zgasło.Se myślę,że już po sprzęcie.Ale załączam i na szczęście wszystko chodzi jak chodziło.Syn w tym czasie w drugim pokoju grał na konsoli,ale u niego nic nie zgasło.Ciekawe dlaczego.Skojarzyłem,że ma w gniazdku R-20f.Chociaż podchodzę sceptycznie do takich wynalazków,ale może czasem...?
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Czasem jest to szczęście... fajnie że nic się nie stało.. ja znam dwa przypadki wśród swoich znajomych gdzie niestety to się skończyło bardzo źle..
 

pantomima

Banned
Pytanie/ankieta na czasie widząc to co się nieraz dzieje u nas za oknem, mianowicie czy korzystacie ze swoich urządzeń w czasie burzy (oglądam film lub telewizje/słucham muzyki radia itd.)?
A) tak
B) nie, z tym że wtyczki są podłączone do gniazdek,
C) nie, wszystko jest wyłączone, łącznie z tym że wtyczki są odłączone od gniazdek,

U mnie opcja ,, C", od czasu kiedy obok naszego rodzinnego domu uderzenie pioruna spowodowało spalenie się stodoły. ..
Ciekaw jestem jak u Was to wygląda, czy ewentualnie macie jakieś zabezpieczenia...?

Niby czemu ta ankieta ma sluzyc ?
Wskazaniu/wytypowaniu grupy nieodpowiedzialnych arogantow ?

Sorry Bipo , ale dales do pieca grubo .

Kto myslacy trzezwo w trakcie burzy odpala jakikolwiek sprzet o_O
Chyba Ci , ktorym wyladowanie atmosferyczne jeszcze nie popalilo polowy elektroniki w chacie .
W trakcie burzy wskazane jest nawet wylaczanie komorek, ktore wytwarzajac pole magnetyczne wplywaja na tworzenie odpowiednio zjonizowanego środowiska, ktore może zwiekszyc ryzyko porazenia .
Co za durny watek, a raczej zapytanie/ankieta...
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Panto, ten temat na dwa lata... A jak przeczytasz cały to bedziesz widział kto jest nietrzeźwy:bober:
 

pantomima

Banned
Wiesz, nawet gdybym mial kolejne 2 lata na przeczytanie wszystkich wypowiedzi w tym watku, to bym tego nie zrobil.
Nie interesuje mnie ten temat poprostu .


Rownie dobrze mozna bylo zapytac - Kto jest glupi i w czasie burzy (ogląda film lub telewizje/słucha muzyki radia itd.)?

Generalnie w czasie burzy odlacza sie sprzet od gniazdek zasilajacych (wiedza o tym nawet stare babcie), a kto i jak tam indywidualnie sobie poczyna w tej materii, to co mnie to...

Caparzo wiesz o co chodzi , a bawisz sie w adwokata. Po co ;) Tutaj co drugi jest pod wplywem :p

Lolek - luzik ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry