odtwarzanie Mkv w bd-p1600,3600 i 4600 z nowego softu

michalmichalmic

New member
Nowy soft już wydany do 1600,3600 i 4600 z obsługą mkv i youtube. Bardzo potrzebne sprawdzenie działania MKV i napisów srt,sub w bd-p1600. Czy ktoś na forum posiada i mógłby sprawdzic?
 

satman777

New member
Ja do tego pytania dołącze swoje. Czy wersje 1600a i 1600 róźnią się czymś? Na stronie samsunga jest mowa tylko o modelu 1600a.
 

fkaczmarek

New member
Pamiętajmy, że tytuł wątku mówi także o innych modelach!

W model P3600 działa NTFS, MKV, YouTube i inne funkcje
więc te niedziałanie dotyczy tylko modeli P1600 i niżej
 

troolek1986

New member
wogole ma ktos z was ktorys z wymienionych odtwarzaczy... bo chialbym sie dowiedziec jakie formaty napisow czyta.. czy z audio w dts i 5,1 sbie radzi.. jak z divix hd ... gdyz zamierzam kupic zestaw ht-bd 7255 a to nic innego jak p4600 i nie chce wyrzucic pieniedzy w błoto... pozdrawiam
 

adam6150

New member
satman777 napisał:
Ja do tego pytania dołącze swoje. Czy wersje 1600a i 1600 róźnią się czymś? Na stronie samsunga jest mowa tylko o modelu 1600a.


Wersja 1600a to model z fabrycznie montowanym nowym softem.
W modelu 1600 trzeba zrobić aktualizacje.
 

sniatek

New member
Mi nie działa You tube tzn widzi mi aplikację ale po wejściu w którąkolwie zakładkę wyskakuje napis: "please try later".
Czy ktoś ma pomysł co jest nie tak.
 

garyf

New member
mam zamiar kupić samsunga bd-p1600 w UK i mało jest informacji. Czy ktoś powie mi czy on czyta pliki txt jako napisy. Bo ktoś mi powiedział że nie ... jak to jest?
 

garyf

New member
Witam...

Kupiłem dzisiaj Samsunga BD 1600 i ... musze go zaktualizować i mam problem bo podpiąłem go do kompa i podczas testu połączenia wykrywa mi karte sieciowa, MAC, ale potem jak jest test ping to wywala błąd i tyle... nie moge połączyć się do internetu nie wiem dlaczego. Czy wypodpinacie bezpośrednio pod Router czy przez kompa? ja łącze się z internetem przez WiFi.
 

aerde

New member
troolek1986 napisał:
wogole ma ktos z was ktorys z wymienionych odtwarzaczy... bo chialbym sie dowiedziec jakie formaty napisow czyta.. czy z audio w dts i 5,1 sbie radzi.. jak z divix hd ... gdyz zamierzam kupic zestaw ht-bd 7255 a to nic innego jak p4600 i nie chce wyrzucic pieniedzy w błoto... pozdrawiam
Z dzwiękiem przestrzennym w MKV 4600 sobie radzi. Na razie jest jednak problem (którego wydany kilka dni później patch nadal nie rozwiązał) wieszania się odtwarzacza przy wyborze napisów dla formatu MKV (przy AVI było i jest OK).

NTFS jest obsługiwany.
 

Baniapoz

New member
Dts Mkv

Witam mam pytanie . Czy w modelu 1600 film w formacie MKV obsługuje DTS czy tylko AC3. I czy USB odsługuje dyski zewnętrzne NTFS. Jeżeli ktoś ma możliwość sprawdzenia bardzo bym o to prosił.
 

suavec

New member
1600 vs 1600A

Czy BD-P1600 można zaktualizować softem od BD-P1600A?

Jak wygląda sprawa z polskimi napisami? Czy BD-P1600 nie ma problemów z polską czcionką? Czy jest dostępne polskie menu?

Różnica w cenie pomiędzy tymi modelami jest znaczna - chciałbym rzecz jasna móc kupić tańszy BD-P1600 i móc odtwarzać filmy z polskimi napisami.
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Czy BD-P1600 można zaktualizować softem od BD-P1600A?

Jak wygląda sprawa z polskimi napisami? Czy BD-P1600 nie ma problemów z polską czcionką? Czy jest dostępne polskie menu?

Różnica w cenie pomiędzy tymi modelami jest znaczna - chciałbym rzecz jasna móc kupić tańszy BD-P1600 i móc odtwarzać filmy z polskimi napisami.

Dziś odpaliłem BD-P1600. Sprawdziłem działanie z penem 16GB (ntfs) - czyta bez problemu duże pliki mkv i napisy w srt. Problemów z polską czcionką nie ma, ale przydałaby się możliwość jej konfiguracji (wielkość, ew. kontur). Dla zainteresowanych dodam tylko, że nie czyta HDD sformatowanych jako HFSJ (pod MacOS).
 

suavec

New member
Dziś odpaliłem BD-P1600. Sprawdziłem działanie z penem 16GB (ntfs) - czyta bez problemu duże pliki mkv i napisy w srt. Problemów z polską czcionką nie ma, ale przydałaby się możliwość jej konfiguracji (wielkość, ew. kontur). Dla zainteresowanych dodam tylko, że nie czyta HDD sformatowanych jako HFSJ (pod MacOS).

Dzięki za info! :)

Aktualizowałeś soft? Jeśli tak to jakim?

Czy to jest jeden z tych BD-P1600, które są sprzedawane na naszym rynku tylko z instrukcją po angielsku? Czy on ma też menu po polsku?

Nie orientujesz się z jakiego rynku on pochodzi? UK?
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Softu nie aktualizowałem. Odtwarzacz kupiłem w jednym ze sklepów internetowych, ma polską gwarancję i polską instrukcję, nie ma natomiast polskiego menu.
 

Gee

New member
Przymierzałem się do zakupu odtwarzacza Blu-Ray i aktualizacja BD-1600 bardzo mnie cieszy :blagam: MKV, NTFS może spowodować, że odtwarzacz ma szansę stać się hitem i pobić LG 370. Mam także pytanie, czy USB bez problemu pociągnie dysk twardy bez zasilania zewnętrznego (500GB)?
 

crex

Klub HDTV.com.pl
vip
Jutro wieczorem zrobię test z dyskiem bez zasilania zewn. (Seagate Freeagent Go 320GB), ale musze go najpierw przeformatować i zrobić mu jedną partycję NTFS.
 

gworm

New member
Dziś odpaliłem BD-P1600. Sprawdziłem działanie z penem 16GB (ntfs) - czyta bez problemu duże pliki mkv i napisy w srt. Problemów z polską czcionką nie ma, ale przydałaby się możliwość jej konfiguracji (wielkość, ew. kontur). Dla zainteresowanych dodam tylko, że nie czyta HDD sformatowanych jako HFSJ (pod MacOS).

Dzisiaj kupiłem 1600A, zrobiłem update na najnowszy, bo nie widział NTFS itd.. już teraz ok wszystkie MKV działają bez zacinki, dyski twarde no problem, wiadomo czcionki bez outline :???:

UWAGA: NAPISY *.SRT TYLKO CP1250 !!

ps. znaczący minus to słyszalny wentylator ! :evil: też tak macie ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry