Odtwarzacz Blu-Ray Sony BDP-S350

awujotka

New member
Bez reklam
A ja mam taki problem:
w menu odtwarzacza mam ustawione, żeby "czytał: polskie napisy, czyli wpisane jest 1428. Ale jednak po włożeniu płyty i tak musze samodzielnie z pilota wybierać język napisów. Czy to normalne? Jesli tak, to po co w menu ustawia się jezyk napisów?
 

MARKO-70

New member
Witam

U mnie w BD S-550 jest to samo , pomimo ustawienia języka polskiego w menu trzeba każdy film ustawić ręcznie za pomocą pilota.
 

mobor

Banned
Kiedys podobną wojnę robiłem o DVD Denona :)

Doszedłem do tego że wszytsko zalezy od płyty. Sa dyski ktore pozwalają na wybor napisów wg preferencji ustawionych w odtwarzaczu ale wiekszosc z plyt ma taka mozliwosc zablokowaną i domyslnie sciezka napisow jest na jezyku angielskim
Wiem ze to debilizm ale nic sie na to nie poradzi. Tak jest przygotowany dysk
 

bezdziel2

New member
WITAM! MAM PROBLEM KUPIŁEM SONY BDP-S350 I NIE POSIADA ON INTRUKCJI OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM...NA STRONIE SONY.PL NIESTETY NIE MA TEŻ JEJ.DORADZCIE SKĄD MOŻNA JĄ SCIĄGNĄĆ. POZDRAWIAM I DZIĘKUJE!!!:twisted:
 

Leeonsjo

New member
Bez reklam
U mnie niestety nowy firmware nie poprawił odczytu albo trafił mi się player co słabo czyta albo płyty które mam 3 z sześciu są jakieś felerne ,ogólnie to jest możliwe do przyjęcia tylko w łeb bierze zaleta jaką się chwali 350 za szybki 6sekundowy start.
Apropo czy kto wie co wnosi nowe firmware?
 

mobor

Banned
mogliby zrobic wiele dobrego nowym firmwarem

np

- odblokowac DTS HD MA w S300 tak jak zrobili to z TRueHD
- sprzętowo S300/s500 jest zgodny z Profile 1.1... ale firmware jest napisany do Profilu 1.0 i odtwarzacz jest uziemniony
 
Ostatnia edycja:

bart1001

New member
Witam. Szukam odtw. blu-ray i w tej chwili skupiłem się właśnie na sony 350. Mam ampli onkyo 606 i zestaw 5,1 oparty na monitor audio br6 oraz panel samsung ps50a756. Myślę że obraz będzie ok ale co z dźwiękiem? Słucham też sporo muzyki i nie wiem czy spełni moje oczekiwania. Wiem że do muzy najlepszy byłby odtw.cd ,ale nie mam już sił :( (środków). A może ktoś ma inne propozycje?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
bedzie ok- a nawet lepiej.... do stereo pewnie ze najlesze sa odtwarzacze CD-
ale muzyka z formatow HD (koncerty BD) to cos co naprawde moze sie spodobac.......
 

bart1001

New member
Hm.. Tak myślę że SONY BDP-S350 będzie niezły, ale mam taki dylemat z uwagi na umiłowanie muzyki z płyt cd:
1. kupić ten BD i się cieszyć
2.kupić ten BD + cd np. onkyo dx-7355 lub inny (ok.900-1000 zł)
3. kupić bardziej "wypasiony" BD rezygnując z CD
Wiem że trochę mieszam, ale wolę zdać sie na opinie znawców, nie eksperymentując na własnym (już dość chudym:( ) portfelu .
 

vic51

New member
Po włożeniu płyty DVD-R z nagranym filmem dvd pokazałmi się komunikat - unknown disc . Okazało się że płyta była zle nagrana . Niestety od tego momentu mój BDP-S 350 nie czyta żadnych płyt. Nawet oryginalnych BD lub DVD. Próbowałem aktualizacji softu przez internet - pokazuje ze ma najnowsza wersję. Przywrócenie ustawień fabrycznych ani reset nic nie pomagają . Nadal po włożeniu dowolnej płyty przez dłużscy czas próbuje ją odczytać po czym pojawia się ponownie komunikat "unknown disc". Dodam że raz już miałem taki problem ale po włożeniu oryginalnego BD zatrybił i potem było wszystko ok - czy ktoś miał podobny problem i może mi pomóc.
Z góry dziękuję
 

airon

New member
Po włożeniu płyty DVD-R z nagranym filmem dvd pokazałmi się komunikat - unknown disc . Okazało się że płyta była zle nagrana . Niestety od tego momentu mój BDP-S 350 nie czyta żadnych płyt. Nawet oryginalnych BD lub DVD. Próbowałem aktualizacji softu przez internet - pokazuje ze ma najnowsza wersję. Przywrócenie ustawień fabrycznych ani reset nic nie pomagają . Nadal po włożeniu dowolnej płyty przez dłużscy czas próbuje ją odczytać po czym pojawia się ponownie komunikat "unknown disc". Dodam że raz już miałem taki problem ale po włożeniu oryginalnego BD zatrybił i potem było wszystko ok - czy ktoś miał podobny problem i może mi pomóc.
Z góry dziękuję

U znajomego taki sam objaw tyle że w odtwarzaczu blu-ray Pioneer 120. Pionek od czterech tygodni w serwisie.
 

Ares78

New member
Po włożeniu płyty DVD-R z nagranym filmem dvd pokazałmi się komunikat - unknown disc . Okazało się że płyta była zle nagrana . Niestety od tego momentu mój BDP-S 350 nie czyta żadnych płyt. Nawet oryginalnych BD lub DVD. Próbowałem aktualizacji softu przez internet - pokazuje ze ma najnowsza wersję. Przywrócenie ustawień fabrycznych ani reset nic nie pomagają . Nadal po włożeniu dowolnej płyty przez dłużscy czas próbuje ją odczytać po czym pojawia się ponownie komunikat "unknown disc". Dodam że raz już miałem taki problem ale po włożeniu oryginalnego BD zatrybił i potem było wszystko ok - czy ktoś miał podobny problem i może mi pomóc.
Z góry dziękuję

Jeżeli masz odtwarzacz jeszcze na gwarancji to zawsze pozostaje opcja zgłoszenia naprawy czy to przez formularz na stronie producenta (Strona główna  |  Portal wsparcia klientów firmy Sony Europe) czy też telefonicznie i wtedy serwis zajmie się resztą.
 
Do góry