Odtwarzacz Blu ray bez cinavii do 850 zł

hans2

Banned
ale tez trzeba przyznac ze problemem jest dostep do tresci w przyzwoitej jakosci ale nie na zasadzie kupna.
sa jakies pogloski ze netflix ma wchodzic na nasz rynek, to bylaby rewelacja moim zdaniem.
platna subskrypcja za bardzo rozsadne pieniadze i ogladasz co chcesz z bardzo duzej kolekcji.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Ja tam też wolę fizyczny nośnik dla wszystkich co kupują cinavia nie jest żadnym problemem niech martwią się ci co ściągają.Druga sprawa jak kogoś stać na dobre kino to dziwię się że na film go nie stać znam osobiście takich ludzi.Wszytko rozchodzi się o kasę bo fakt filmy u nas nie są tanie zwłaszcza w Premierowe
KOLEDZY!!!
Temat nie traktuje o aspektach moralnych ściągania z torrentów, tylko o sprzęcie.
Załóżcie temat o tym kogo na co stać, ile kupujecie płyt ale tutaj nie zaśmiecajcie fajnego tematu.
Przypomnę temat dyskusji:
,,Odtwarzacz BD bez cinavii do 850zł.''
 

hans2

Banned
napedu przy htpc nie potrzebuje bo moge zgrac na innym kompie i skopiowac na htpc po lanie (jeszcze nie mam nasa).
po hdmi idzie bitstream wlacznie z hd audio, wasapi dla stereo (na razie tez po hdmi bo nie planuje daca poki co).
synchronizacja 23.976hz jest idealna w architekturze cpu haswell ale to kosztuje.
w starszych-tanszych htpc moze raz na kilka minut jedna klatke gubic w wyniku niedoskonalej synchronizacji odswiezania.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Luknij na tego jak byś miał kupować Nasa Synology DS414j dla domu kosztuję śmieszne pieniądze jak na możliwości 1300zł.Serwer ma 4 dyski 3,5 i osiąga pojemność 20TB a porty USB umożliwiają dalsze zwiększenie dyski można łączyć w RAID,system jest DSM 5.0
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Xpenology nie każdy potrafi skonfigurować i porać odpowiednie pliki i zainstalować chodź są poradniki.Tu się z tobą zgodzę Intel bez konkurencyjny.Ja pamiętam na Novelu bez GUI na poczatku też miałem trudności
 

spinacz66

New member
Bez reklam
To powiedz mi jakie pliki trzeba pobrać przed instalacja XPEnology DSM5.0 na np.HP N54L bez ESXi(DVD/USB) i wiele innych bo inaczej nie zainstalujesz i czym ładuję się pliki bo nie ma instalatora na początku wiesz? bo ja tak i to nie jest proste jak w Windowsie.To nie jest wybieranie opcji z menu jak piszesz.W dalszej części podobnie idzie jak instalacja windy.Nie każdy poradził by sobie pierwszy raz jak nigdy nie miał z tym doświadczenia.Fajnie że po czasie dopisałeś :) że może sprawić kłopot

Tu jest przykład przygotowania i instalacji na HP N54L
Tłumacz Google
 
Ostatnia edycja:

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
KOLEDZY!!!
Temat nie traktuje o aspektach moralnych ściągania z torrentów, tylko o sprzęcie.
Załóżcie temat o tym kogo na co stać, ile kupujecie płyt ale tutaj nie zaśmiecajcie fajnego tematu.
Przypomnę temat dyskusji:
,,Odtwarzacz BD bez cinavii do 850zł.''

Cenna uwaga. A, o aspektach moralnych, prawnych, czy ekonomicznych, to dajcie sobie już spokój. Pojawiają się one praktycznie przy każdym nowym temacie, który zaistnieje na forum. Panowie, wyluzujcie, bo znów robi się śmietnik. :?
 

spinacz66

New member
Bez reklam
Ja nie pajacuję dla cb będzie dobry free a dla kogoś płatny tak samo jak z domeną czy pozycjonowaniem stron w necie jak ktoś ma firmę i chce lepsze usługi i wsparcie musi wykupić tak samo jak na wirtualnych serwerach.Temat jest szeroki tak samo jak jedni kupują filmy a inni ściągają żeby nie płacić i grono będzie podzielone.Podobna sprawa ma się z prowadzeniem własnej strony firmowej jak pracowałem we firmach reklamowych utrzymanie przez zewnętrzną firmę wychodziło 80zł na miesiąc więc nie było sensu samemu tego administrować tu jest podobna sytuacja coś walnie ciebie nie interesuję tu jest podobnie jak z wykupieniem domeny albo wirtualnego serwera cb nic nie interesuję bo oni martwią się żeby to chodziło a przy free już tak kolorowo nie jest.Ale coś za coś.Sam mam firmę i nic nie opłaca się teraz prowadzić samemu stawiki są tak małe jak się wykupuje i zleca firmie i głowa nie boli.W domu można samemu złożyć z tym się zgodzę tylko trochę trzeba nad tym posiedzieć i mieć trochę wiedzy na czym to polega i jak to działa.
W poradniku masz zawarte pliki które są potrzebne do załadowania i zabotowania instalatora ja piszę o DSM5.0 nie 4 ja tego nie wymyśliłem sobie

 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Ty mnie nie ucz jak instalować systemy.Ze strony Synology pobieramy DSMA.Przed instalką w Routerze uruchamiamy serwer DHCP potem warto ręcznie przydzielić adres IP sieci możemy przystąpić do instalki.Teraz by zainstalować serwer DHCP musimy do dołączonego oprogramowania dla naszego serwu doinstalować Synlogy Asystenta i dzięki temu zainstalujemy system dla naszego serwera.jak zostanie wykryty klikamy instaluj wybieramy nasz DSM i zostanie formatowanie dysku i instalka a później konfiguracja..Co do Xpenology to nie instalowałem ale w w wolnej chwili sprawdzę. Synology instalka trwa około 10 min.Ja to rozumiem ale nie wiem jak byś kazał to zrobić przeciętnemu Kowalskiemu czy by potrafił. Wszytko jeśli posiada jak piszesz i jak wie ale ten malutki programik może okazać się potrzebny
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Nie potrzebuję takich stron jak używam oryginalne produkty Synology dokładnie DS110j to ściągam ze strony producenta gotowy DMS a nie bawię się jak ty po pokątnych stronach i nie szukam darmowych alternatyw i tyle w temacie i instaluję jak pisałem niżej ale przetestuje też to co podałeś i porównam z tymi poradnikami a ty się tak nie spinaj i nie musisz obrażać ludzi po to jest forum aby sobie pomagać i podpowiadać a nie krytykować jak ty to robisz. A na tej twojej darmowej alternatywie to opierałem się na poradnikach użytkowników a nie na swoich doświadczeniach z tym systemem darmowych ale je porównam w najbliższym czasie.
 
Ostatnia edycja:

spinacz66

New member
Bez reklam
Koszary każdy ma prawo się wypowiedzieć czy przemyślałeś to że ktoś np.wybierze twój sposób a ktoś mój żyjemy w wolnym kraju i każdy wybiera ja podałem tą Firmę bo u mnie dobrze się sprawuję więc nie wiem w czym masz problem(nie używasz sam tego producenta a krytykujesz i sam sobie zaprzeczasz testowałeś jakiś system tego producenta jeśli tak napisz recenzję porównam go u producenta , użytkownikami i swoim doświadczeniem jaki miałem ich sprzet z twoja recenzją) każdy nowy nabywca dokona sam wyboru który będzie dla niego właściwy ja nikogo nie namawiam nachalnie na ta firmę.Ja cb rozumiem że dajesz darmowa alternatywę i tego nie krytykuję gdzie ja niby cb zjechałem?czy ja coś napisałem na cb to ty na mnie wjechałeś że niby nie mam znajomości w Synology(jaki punk honoru napisałem że ten dysk się u mnie dobrze sprawuję co posiadam a ten system przetestuję co podałeś dla czystej ciekawości i tu cie boli bo go sprawdzę) i uważam za temat zamknięty jeśli chodzi o nas.Nie rozumiem jednego twoich wypowiedzi nie negować uważasz się bogiem czy jesteś nie omylnym bo jestem dłużej na forum od cb i jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak napisał tak jak ty i się żalił każdy ma prawo wypowiedzi i z tym czy się zgadzasz czy nie trzeba to uszanować a ty właśnie unosisz się honorem .Teraz to pojechałeś jak komunistyczny dyktatora.Koniec tematu bo zmierza to w złą stronę ja zaczepki nie szukam i przyjmuje wszytko co kto napiszę mimo że mogę się z tym nie zgadzać ale nie szukam zwady bo nie o to w tym chodzi.
Koniec tematu o dyskach nas
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
ale tez trzeba przyznac ze problemem jest dostep do tresci w przyzwoitej jakosci ale nie na zasadzie kupna.
sa jakies pogloski ze netflix ma wchodzic na nasz rynek, to bylaby rewelacja moim zdaniem.
platna subskrypcja za bardzo rozsadne pieniadze i ogladasz co chcesz z bardzo duzej kolekcji.
:-D A kto powiedział że "Netfix" nie są w Polsce? Wystarczy dobry i stabilny (VPN) Unblock-Us i po sprawie :-D. Na PS3 śmiga bez problemów , tylko że na USA konto. :-D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tdx gdzies wklejal tutorial jak to obejsc, ale dla wielu brak PL napisow to bedzie spory problem. Mimo ze znam cos tam jezyk, to przyznam ze czasami ma problem ze zrozumieniem wszystkich kwesti :)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Niestety, jest taki problem w tym. Ale..cóż za cóż. Nie dasz się mieć wszystkiego w naszych czasach))). Za dużo mamy wyboru.))))
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety, jest taki problem w tym. Ale..cóż za cóż. Nie dasz się mieć wszystkiego w naszych czasach))). Za dużo mamy wyboru.))))

A propo wyboru, wczoraj w tv jakiegos osiemnastolatka slyszalem wypowiadajacego sie na temat wolnosci .... i zapytany czy wie co chce robic, powiedzial ze nie wie i stwierdzil ze powiedzmy w 90 roku mlodym ludziom bylo lepiej bo nie mieli tylu mozliwosci wyboru, ze system za nich decydowal.... nozycze sie otwiera jak sie slyszy jegomosci takich...
I to co wlasnie napisales ze nie da sie miec wszystkiego, bo jest w tej chwili mozliwosc wyboru jesli o chodzi o sprzet... wiec pozostaje sie tylko cieszyc, ze kazdy moze wybrac to co jest dla niego dobre i na co go stac.. Ale dla niektorych mlodych ludzi jest problem ze moga miec wybor...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
A propo wyboru, wczoraj w tv jakiegos osiemnastolatka slyszalem wypowiadajacego sie na temat wolnosci .... i zapytany czy wie co chce robic, powiedzial ze nie wie i stwierdzil ze powiedzmy w 90 roku mlodym ludziom bylo lepiej bo nie mieli tylu mozliwosci wyboru, ze system za nich decydowal.... nozycze sie otwiera jak sie slyszy jegomosci takich...
I to co wlasnie napisales ze nie da sie miec wszystkiego, bo jest w tej chwili mozliwosc wyboru jesli o chodzi o sprzet... wiec pozostaje sie tylko cieszyc, ze kazdy moze wybrac to co jest dla niego dobre i na co go stac.. Ale dla niektorych mlodych ludzi jest problem ze moga miec wybor...
Nu i właśnie to miałem na myśli.:). Nie na poważnie:). Chciał by baaaaaaaaardzo być młodym, ale niestety. Co do wyboru, pamiętasz ten film "Księga Ocalenia" i ten dialog: "Pamiętasz jak wyglądał świat przedtym? Tak. Jak wyglądał? Ludzie mieli więcej , niż było im potrzebne. Niczego nie doceniali.Wyrzucali rzeczy, o które teraz lidzie zabijają się." Nu i właśnie o to mi chodziło, "LOLEK". :) Za dużo tego mamy.Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nu i właśnie to miałem na myśli.:). Nie na poważnie:). Chciał by baaaaaaaaardzo być młodym, ale niestety. Co do wyboru, pamiętasz ten film "Księga Ocalenia" i ten dialog: "Pamiętasz jak wyglądał świat przedtym? Tak. Jak wyglądał? Ludzie mieli więcej , niż było im potrzebne. Niczego nie doceniali.Wyrzucali rzeczy, o które teraz lidzie zabijają się." Nu i właśnie o to mi chodziło, "LOLEK". :) Za dużo tego mamy.Pozdrawiam.

Ale z drugiej strony lepiej miec za duzo niz mialbys np miec mozliwosc tylko kupienia czegos na zachodzie.. Dlatego kazdy moze wybrac cos dla siebie ..
 
Do góry