Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650 i podobnych

Jann

New member
Witam,

posiadam soft 2011/01/06 003006. Czy w przypadku tego softu można bez problemu odblokować funkcje podane w tym temacie? Widziałem, że jest sposób na 3009 ale wole spytać bo boję się, że serwis mógłby mnie później czekać.
 

rzejski1

New member
A skad masz to oporogramowanie
jest do pobrania tutaj: http: //samsung.de/de/Privatkunden/TVHeimkino/Fernseher/LEDTV/ue40c6700/UE40C6700USXZG/detail.aspx?atab=support&aguid=34247864-5af7-4f73-976f-41c76f8a1bfd&dl=firmware
znając życie to niedlugo zaczną się znowu posty z pytaniami jak odblokować PVR podobnie jak miało to miejsce przy 3009
 

fidodido

New member
Witam
Jak wygląda sprawa z nowym oprogramowaniem 3011.0 czy warto i czy nadal będzie działać PVR, bo wczoraj TV mi wyświetlił informację że jest nowe ja na razie nie aktualizowałem ale boję się że ktoś z domowników potwierdzi na "tak" i mogę później się rozczarować ;-)
 

BadBoy475

New member
Spokojnie można aktualizować do 3011.0, na samsungu ue40c6500 działa bez problemu.

Potwierdzam.
Procedura aktywacji jest tylko nieco inna. Potrzebujemy jeszcze mieć podłączony przez sieć komputer z zainstalowanym programem ruSamsungTVCommunicator

Po ściągnięciu i zainstalowaniu tego programu warto sprawdzić czy zdalne sterowanie działa.
Jeśli tak to:
1. Wyłączamy TV
2. Wchodzimy do menu serwisowego poprzez sekwencję przycisków INFO-MENU-MUTE-POWER
3. Na komputerze uruchamiamy program ruSamsungTVCommunicator łączymy się z TV i wciskamy przycisk FACTORY i po chwili 3SPEED
4. Wchodzimy w menu serwisowym w zakładkę CONTROL a następnie SUB OPTION i tam zmieniamy opcję PVR Support z OFF na ON ;-)

Dodatkowo możemy zmienić OTN Support z ON na OFF - telewizor nie będzie nas więcej nękał monitami o aktualizację softu

Można również aktywować opcję które na dzień dzisiejszy nie są w Polsce używane ale w przyszłości kto wie ?
Data Service Support ON - usługa uruchamiania zawartości multimedialnej.
Gemstar Support ON - Aktywacja Guide plus+ alternatywy dla EPG
 
Ostatnia edycja:

mover2002

New member
Witam, odblokowałem dziś sobie pvr na sofcie 3009 i teraz mam pare pytań odnośnie tego :


1. Czy można robić coś innego na tv podczas nagrywania ?? np. oglądać film z komputera po sieci l?
2.Co to jest za funkcja TimeShift i jak działa ?
3.Czy jest możliwość zablokowania w menu przypominania o aktualizacji ?
4.Czy telewizor ma możliwość włączania się o wyznaczonej godzinie?
5.Są może jeszcze jakieś ciekawe funkcje które warto odblokować ?
 

deywies

New member
Bez reklam
1. Nie
2. Możesz zatrzymywać, cofac ogladany program
3. tak, ale nie zawsze dziala
4. Nie, ale nagrac program nagra o wyznaczonej godzinie (nawet wyłączony)
 

lexodes

New member
czy istnieje możliwość wykorzystania funkcji nagrywania na pendrive obrazu z tv z serii B550? Sprawdzał może to ktoś? Albo czy wiecie czy jest to możliwe? (tak jak było możliwe przerobienie do odtwarzania filmów przez USB)...
 

gabmax

New member
pvr

Witam, odblokowałem dziś sobie pvr na sofcie 3009 i teraz mam pare pytań odnośnie tego :

Witam,
właśnie kończy mi się gwarancja i tez chciałbym sobie odblokować pvr na sofcie 3009.
Czy mógłbyś mi napisać jak to zrobiłeś,i czy po odblokowaniu nie pogorszyły się parametry obrazu wydajność itp.dziękuje.
 

markus18

New member
Witam,
Odblokowałem na moim UE32C6500 (soft 3011.0) funkcję PVR. Czy jest możliwość dostępu do nagranego materiału z TV, oprócz telewizyjnego odtwarzacza? (np. przesłać materiał do komputera)
 

bomba333

New member
Mam dwa pytania:
1. Czy jest możliwość nagrania sygnału analogowego z anteny TV po odblokowaniu PVR ? Mam UE40-C7000. Soft 3011.
2. Do czego można wykorzystać opcję PVR - co można nagrać ?
 
Do góry