Odblokowanie funkcji PVR oraz Timeshift na LExxC650 i podobnych

Doczu

New member
Koledzy - było pisane już wielokrotnie - możliwość nagrywania dostępna jest tylko w sytuacji gdy sygnał jest obierany przez tuner wbudowany w TV.
Przy zewnętrznych tunerach nie ma możliwości nagrywania.
 

radru

New member
Masz całkowitą rację, tyle że jeszcze na dodatek do tego telewizora musi iść sygnał cyfrowy bo inaczej klapa, a w multimedii sygnał cyfrowy inaczej nie "dojdzie " do tv jak tylko poprzez serwer(motorola jak do internetu) z niego do dekodera kablówki i dopiero do tv. Bezpośrednio do tv z kabla dociera sygnał analogowy i tu jest pies pogrzebany:)))
Właśnie sprawdziłem że w ofercie multimedii jest dekoder z funkcja PVR tylko że nikt mi go nie zaproponował.
 

Doczu

New member
Ale dekoder z PVR z powodzeniem zastępuje tu odblokowanie funkcji PVR w service-menu TV. Dziś już mi się nie chce bawić, ale jutro zerknę, czy da się nagrać sygnał analogowy, ponieważ w kablu mam i taki i taki.
 

radru

New member
Ale dekoder z PVR z powodzeniem zastępuje tu odblokowanie funkcji PVR w service-menu TV. Dziś już mi się nie chce bawić, ale jutro zerknę, czy da się nagrać sygnał analogowy, ponieważ w kablu mam i taki i taki.



Czy odblokowanie PVR w service-menu Tv jak podaje w poście BadBoy475 pozwoli na nagrywanie sygnału nawet jeśli nie idzie bezpośrednio do tv tylko poprzez serwer i dekoder jak w moim przypadku( bo wg mnie tutaj tkwi problem), czy nie ma sensu się bawić z odblokowywaniem i utratą gwarancji bo to i tak nic nie da? Czy może ktoś jest w stanie na to mi odpisać . Z góry dziękuję za pomoc.
 

Enagem

New member
Po odblokowaniu PVR,telewizor nagrywa sygnał tylko i wyłącznie z wbudowanego,wewnętrznego,własnego tunera cyfrowego telewizora.
 

Marcin_Sw

New member
Witam.
Postępując zgodnie z krokami doszedłem do 2 i ... nie mogę wejść w menu gdzie powinno być CLONE TV to USB, po prostu nic się nie wyświetla.
TV LE 40 C650
Jest to oznaka czegoś konkretnego, czy może ktoś wie jak to przejść ?
 

opaluch

New member
Mam model ue40c6000 sprawdziłem i nie działa PVR. Można wejść w MENU i wszystko wykonać jak w pierwszym poście i nic się nie stanie, ale niestety nie działa PVR. Czyli nie są kompatybilne z LE.:(
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Ano widzisz a jest i dlatego pytam.
 

Attachments

  • DSC_0754 [800x600].jpg
    DSC_0754 [800x600].jpg
    60,7 KB · Wyś: 210

krchola

New member
Mam klopot po odblokowaniu tej funkcji pvr nie dzialaja mi klawisze numeryczne na pilocie i nie moge wejsc w ten tryb MUTE-1-1-9-ENTER. co zrobic katastrofa nie mozna przelanczac kanalow bo przyciski numeryczne nie dzialaja jakas sugestia z gory dziekuje
 
Do góry