Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
wpisałem ,dałem cały obszar i TV się wyłączył !
Po wł.było bez zmian a kod powrócił na mój

Widocznie TV wie gdzie się czai zło :)
A na poważnie to :

1. Musi być połączenie z NETEM
2. Podłączasz dekoder pod hdmi1 opisane jako STB
3. Moduł umieszczasz tak by był skierowany w stronę urządzenia na które ma działać
4. System>>menadżer urządzeń>>konfiguracja pilota uniwersalnego
5. uruchom>>dekoder
6. cały obszar
7. UPC
8. zaznaczasz hdmi 1
9. czy dekoder zmienił kanał jak zmienił to tak jak nie to nie
10. wyszukujesz model pisząc swój model
 

snajper21

New member
Oto odpowiedz ze strony Samsunga odnosnie tych reklamacji

Szanowny Kliencie
W imieniu firmy Samsung, serdecznie dziękujemy za kontakt.
W odpowiedzi na zgłoszenie pragniemy poinformować:

W sytuacji, kiedy odbiornik nie pochodzi z Polskiej dystrybucji bądź zakup miał miejsce poza granicami Polski, firma Samsung Electronics Polska umożliwia klientowi podjęcie reklamacji warunkowej na podstawie dowodu zakupu.

Powyższy fakt podyktowany jest tym, że firma nie wydaje międzynarodowych kart gwarancyjnych.
W związku z powyższym uprzejmie Panie Łukaszu informuje, że jest to oczywiście reklamacja całkowicie dla klienta bezpłatna jednakże o możliwość podjęcia takiego zgłoszenia zobowiązana jest w Pana imieniu wywnioskować do głównej siedziby firmy Samsung Wówczas za pośrednictwem formatki internetowej jest Pan poproszony o przesłanie scanu dowodu zakupu jak również zdjęcia tabliczki znamionowej.
Tabliczka znamionowa w takiej reklamacji jest dość istotnym aspektem zważywszy na fakt, że tylko po oznaczeniu model code odbiornika będziemy w stanie zweryfikować, jaka jest dystrybucja danego produktu.

Liczę na to, że powyższa kwestia spotka się z Pana zrozumieniem, ponieważ jest podyktowania względami bezpieczeństwa i dbałością o jakość naszych usług.
 

tdx

New member
Bez reklam
Fajna budowa zdania. Powinno byc na maturze. Pytanie kim jest podmiot liryczny.... :)

Tak czy owak masz gwarancje warunkowa.
Podaj 2 ostatnie litery z model code jest na pudelku lub z tylu tv



Wysłane z mojego GT-I9100
 

snajper21

New member
XZG ostatnie 3 litery. Napewno nie jest to polska dystrybucja , ale dalej nie wiem co z tego. Ta odpowiedz pisana chyba translatorem mowi o gwarancji warunkowej co dalej nie wiem co oznacza
 

Pabloos

New member
Panowie mam pytanie!Czemu ustawienia obrazu użytkownika(kalibracja)nie są dostępne gdy korzysta się np z przeglądarki czy YouTube?Da się to jakoś obejść!? Teraz jestem zmuszony do oglądania Weeb TV na smartfonie który jest podłączony przez HDMI(podczas przesyłu obrazu przez Wi-Fi też nie ma dostępu do ustawień obrazu)a jak dotąd nie znalazłem sposobu na sterowanie telefonem za pomocą pilota czy tez tabletu!
 

jedruch

New member
Witam.
Czy aktualnie sprzedawane 46F6500 maja matryce samsunga, jesli tak to z jakiego okresu produkcji. Wcześniej pisano, że produkcja z września posiada matrycę AUO.
Pozdrawiam
jedruch
 

tdx

New member
Bez reklam
XN - Madas Benelux :)

MI jest ciężko powiedzieć ale jak oni mówią że serwisują w Samsungu normalnie to pewnie tak jest....
 

luksand

New member
Z matrycą to jest loteria. Najlepiej iść do sklepu i sprawdzić. Ja idę do neonetu w sobotę i go przetestuję jako 4 letni posiadacz plazmy. 46f6500 z 4 letnią gwarancją za 3199. Jeśli mi nie podejdzie to zamawiam 42st60.
Pozdrawiam
 
Do góry