Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

rob8

New member
jak wygląda kwestia bandingu na inych matrycach? Moze rzeczywiście na Tajwanie poprawili jakość, ze Samsung do nich wrócił?
 

ander8

New member
Panowie,a ja mam taki problem z tym pilotem samsung touch control ,a mianowicie mam telewizorek EU55F6500 i do tego dekoder telewizji N (teraz nc+) ten czarny turbodekoder 500GB i za nic nie umiem znalezc na nim guzika by wejsc dolisty nagan.Ktorym przyciskiem na tym dotykowym pilo9cie sie tam wlazi bo juz zglupialem??
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam menu i strzałki na dole lewo < >prawo moje nagrania.Dotyczy pilota od dekodera.
 
Ostatnia edycja:

Duddda

New member
Próbował ktoś nagrywać na dysk? Jak wybiorę ikonę nagrywania ("more" i czerwona kropa), to próbuje to robić z dekodera (dekoder Vectry bez pvr) i mówi, ze nie mam wykupionej usługi nagrywania.

Dysk juz sformatowałem do nagrywania i zrobiłem test wydajności.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

chudy007

New member
moduł

TDX mam pytanie, testowałeś ten TV z modułem Aston 2.26 plus clone+ ? planuje kupić telewizor w przyszłym tygodniu i od razu moduł, aby mieć wszystko na raz, pytałem się gościa z Pych i zaproponował mi jakiś Diablocam 2 light, tyle ze droższy a ja i tak juz przekraczam budżet:p

Pozdrawiam
 

SDman

Banned
czy w aplikacji YT można zmienić rozdzielczość na HD?
czy trzeba odpalać YT przez web browser?
Trzeba przez weba

Witam,
czegoś nie rozumiem albo to już kpina producentów z Nas użytkowników.
Mam Blu BD-F6500 i jakość YT jest HD tam gdzie materiał na to pozwala,
przez web ?! Fuj.
Ciekawi mnie jak u Was Ipla śmiga i TVN Player bo jak widziałem TVN Player u kolegi na
50VT60 -oczywiście HD to na moim BD-F6500 jest SD w lepszej
jakości (ten sam materiał -"Lekarze")

Pozdr.
 

fido77

New member
tdx mam pytanie jesteś z branży więc będziesz wiedział - kiedy mozna się spodziewać konkretnych obniżek cen na tegoroczne modele Tv? czy może jeszcze przed świętami ? szykuję się do zakupu i warto by zaoszczędzić kilka stówek
i jeszcze jedno pytanko w serii f6xxx wiele osób bardziej lub mniej narzeka clouding i banding czy z twoich obserwacji podobne problemy występują w serii F7000
 

tdx

New member
Bez reklam
Ciezko powiedziec wyprzedaze zaczynaja sie w polowie stycznia modele sa produkowane do kwietnia. Trzeba przegladac oferty

Co cloudingu i bandingu wszystko zalezy od konketnego modelu ja na f6500 cloudingu nie mam banding na upartego minimalny. F7 i f8 ma lepszy panel wiec jest jeszcze lepiej...
Wysłane z mojego GT-I9100
 
Ostatnia edycja:

emalia

New member
Witam,
czegoś nie rozumiem albo to już kpina producentów z Nas użytkowników.
Mam Blu BD-F6500 i jakość YT jest HD tam gdzie materiał na to pozwala,
przez web ?! Fuj.
Ciekawi mnie jak u Was Ipla śmiga i TVN Player bo jak widziałem TVN Player u kolegi na
50VT60 -oczywiście HD to na moim BD-F6500 jest SD w lepszej
jakości (ten sam materiał -"Lekarze")

Pozdr.


no właśnie też mi to się wydalo dziwne przy testach 6640 w sklepie, ale myślałam, że może gdzieś trzeba wejść w ustawienia i bedzie smigać w HD...
jeszcze się okaże, że i tak trzeba będzie laptopa podpinać przez hdmi
chyba że obsługując z Taba2 da rade wybierać rozdzielczość :idea:

gdyby nie to, że chce slima to bym wzięła cokolwiek byle był dobry obraz i zamiast smarta odpalała wszystko z laptopa :| bo głównie do wyświetlania YT i Ipli przydał by mi się smart ale jak z tym są problemy...


jeszcze nie kupiłam TV... może faktycznie lepszą opcją by było kupić blu-ray albo playstation i zwykły tv? skoro te smart wcale nie są takie smart :?
 

SDman

Banned
n
jeszcze się okaże, że i tak trzeba będzie laptopa podpinać przez hdmi
gdyby nie to, że chce slima to bym wzięła cokolwiek
jeszcze nie kupiłam TV...

Witam,
już od dawna stwierdziłem, że lepsze skalowanie treści internetowych jak i materiałów
z USB ma odtwarzasz Blu-rey Samsung BD-F6500.

Więc TV możesz kupić dowolny (z nastawieniem na jakość obrazu), a smart TV będzie
z Blu + oczywiście odtwarzacz BD i DVD (bardzo dobre skalowanie).

Pobór prądu 11W w przeciwieństwie do playstation minus warkot.
Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
Jak wczesniej powazniej siadlem do youtuba w tv i powiazalem go z galaxy s2 to to co mnie wkurzalo to inne wyniki wyszukiwania oraz komunikaty o niefostepnosci filmu na danm urzadzeniu lub kraju.

Patrzac po rodzielczosciach jrst opcja rysowania w wysokiej rozdzielczosci jak mniemam to 720p ale ten sam teledysk przez webbroswera samsunga ma 1080p

Wysłane z mojego GT-I9100
 
Do góry