Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

ander8

New member
More> menu (stb)> moje nagrania. Taki strzał bo nie mam tego dekodera, ale u mnie na dekoderze z c+ tak mam.

Wysłane z zamulonego Samsunga GALAXY S 3

Dzieki ale nie działa.Taka kombinacja skutkuje wejsciem w jakies serwisy www Nkowe.
Moze byc tak ze ten pilot turboboxa nie obsluguje do konca?
 

IlianUriel

New member
pytanie

dlaczego jak podłączyłem PC z tv kablem hdmi mam w ustawieniach obrazu do wyboru Tryb Standardowy i Tryb Gry (??? co by to nie znaczyło)
a nie mam pozostałych /normalnych opcji
oraz jednocześnie nie przesyła sygnału w HD - filmy lecą jakieś z dup...y
 

SDman

Banned
pytanie

dlaczego jak podłączyłem PC z tv kablem hdmi mam w ustawieniach obrazu do wyboru Tryb Standardowy i Tryb Gry (??? co by to nie znaczyło)
a nie mam pozostałych /normalnych opcji
oraz jednocześnie nie przesyła sygnału w HD - filmy lecą jakieś z dup...y

Witam,
na monitorze jest poprawny odbiór?
Może te filmy faktycznie jakieś z dup..y, a raczej ich jakość.

Sprawdź ustawienia grafiki w PC.

Pozdr.
 

Bojar1

New member
Dzieki ale nie działa.Taka kombinacja skutkuje wejsciem w jakies serwisy www Nkowe.
Moze byc tak ze ten pilot turboboxa nie obsluguje do konca?

To sprobuj przytrzymac czerwony lub niebieski przycisk, albo naciśnij któryś dwa razy. One mają rizne funkcje w zależności od nacisniecia pojedynczego, podwojnego i przytrzymania. U mnie te dea odpowiadaja za nagrania.

Wysłane z zamulonego Samsunga GALAXY S 3
 

Duddda

New member
pytanie

dlaczego jak podłączyłem PC z tv kablem hdmi mam w ustawieniach obrazu do wyboru Tryb Standardowy i Tryb Gry (??? co by to nie znaczyło)
a nie mam pozostałych /normalnych opcji
oraz jednocześnie nie przesyła sygnału w HD - filmy lecą jakieś z dup...y

A jaką jest rozdzielczość filmu? To, ze na ekranie monitora wygląda ok, nie znaczy, ze na czterdziestu czy pięćdziesięciu calach tak będzie.

Dodatkowo sprawdź czy przypadnie komputer nie ustawił jakiejś dzisiaj rozdzielczości na tv.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

fanoflakers

New member
Witam,

tdx mógłbyś mi pomóc? Otóż zakupiłem klawiaturkę logitecha k400 do tego tv. i Niby wszystko ok, youtube np. działa w miarę dobrze poprzez przeglądarkę, ale jeśli chcę skorzystać z aplikacji w smarthub to już jest problem i nie da rady wpisywać w wyszukiwarce. Są gdzieś jakieś ustawienia czy coś żeby wszystko działało?
 

Sebek10PL

New member
Mam zamiar kupić jeden z tych TV Samsung UE46F6500 lub Philips 47PFL6008K, proszę was o pomoc w wyborze. Z jednej strony Philips 47PFL6008K ale wszyscy narzekają na powolne menu smart itp, a na temat Samsunga nie ma jakiś dużych skarg. Głownie pede grał na PS4, ale tez chce korzystać swobodnie ze Smart, cieszyć sie pięknością 3D itp. Zależy mi też na małym INPUT LAG. Bardzo proszę was o POMOC. Z góry wielkie dzięki za każda pomoc.



1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? zwykły pokój
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? od 2 do 4 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6.Jak słońce świeci w pokoju ?
7.Jaki masz obecnie telewizor ? brak
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? przede wszystkim 3D, Smart TV
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? tv naziemna/NC+
10.Jakie urządzenia ? PS4
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 8-12
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętnie
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? sport i filmy
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 90%
16.Preferencje co do marki ? Nie ma znaczenia
17.Preferencje co do wielkości ? od 40 do 47
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ?wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3,500
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? 3D obojętnie jakie
 

fausto1

New member
Bez reklam
Dlaczego YouTube przez przeglądarkę nie odtwarza filmów w 1080p. Cały czas czarny ekran jest

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

fanoflakers

New member
O to właśnie chodzi, że wyszukiwanie (wpisywanie) działa tylko przez przeglądrkę, a nie działa przez aplikację. Od dawna niczego nie aktualizowałem, chociaż nie wiem czy to ma jakiś wpływ.
 

fanoflakers

New member
A klawiatura odrazu po podłączeniu działała idealnie? czy może coś aktualizowałeś? W aplikacji Youtube działa tylko "page up" i "page down" mogę się tak poruszać, ale jeśli wchodzę w tzw. "lupę" i chcę coś wyszukać, to klawisze "literowe" przestają działać i klawiatura nie reaguje.
 

ander8

New member
To sprobuj przytrzymac czerwony lub niebieski przycisk, albo naciśnij któryś dwa razy. One mają rizne funkcje w zależności od nacisniecia pojedynczego, podwojnego i przytrzymania. U mnie te dea odpowiadaja za nagrania.

Wysłane z zamulonego Samsunga GALAXY S 3
Dziekuje za pomoc ale nadal nici z pomysłu.Nie działa Za nic tym pilotem nie idzie wejsc w liste nagran dekodera. Czy Ktos ma takie rozwiazenie z was tzn taki pilot i dekoder telewizji N???
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam jak jest to oryginalny pilot od dekodera to musi działać! A robiłeś aktualizacje dekodera?.Kiedyś w Cyfrze jak pamiętam po kliknięciu w B wchodziło się w moje nagrania.Po aktualizacji Nc+ dekodera jest tak jak pisałem wcześniej.Jeżeli nie działa, to jedź z dekoderem i pilotem do punktu Nc+ na wymianę, innego wyjścia nie ma.Pozdr.
 

ander8

New member
Witam jak jest to oryginalny pilot od dekodera to musi działać! A robiłeś aktualizacje dekodera?.Kiedyś w Cyfrze jak pamiętam po kliknięciu w B wchodziło się w moje nagrania.Po aktualizacji Nc+ dekodera jest tak jak pisałem wcześniej.Jeżeli nie działa, to jedź z dekoderem i pilotem do punktu Nc+ na wymianę, innego wyjścia nie ma.Pozdr.
Chyba troche sie nie zrozumielismy. Ja chce pilotem "Samsung touch control" obslugiwac dekoder N.A Skoro jest to tak zachwalany i uniwersalny pilot to chyba powinnosie dac ,czyz nie?
 
Do góry