Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Zoabaczymy jak będzie to wyglądalo. W starych seriach było to na zasadzie widgetu więc z gwarancją nie było problemu
 

moonalisa80

New member
Problem z HD3000 rozwiązany. Założyłam inny kabel HDMI i wszystko gra. Niby jeden czort i nie ma sensu przepłacać za kable ale na takim za 20 zł nic kiszka, a na Kablu Alphard/a wszystko OK.

Jeszce pytanie. Znajomi widząc mój TV rozważają zakup 6500 albo 6400. Różnica u nas w mieście nie jest jakaś duża. Czy jednak nakłaniać ich w stronę 6500 czy mają brać tańszego 6400. Czym one się różnią po za 200/400 hz i ramka ?
 
Ostatnia edycja:

ronnie10

New member
Czy rozdzielczosc full hd 1 920 x 1 080 jest dedykowana na tv 40cali? a na wiekszych tv jest juz rozciagane?
Czy na 46calach jest tez obraz oryginalny bez rozciagniecia?
 

fausto1

New member
Bez reklam
Nie ma różnicy czy 40 cali czy 46 rozdzielczość jest jedna. Tak samo możesz mieć monitor 19 cali z 1920x1080

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

TV3D

New member
Bez reklam
Cześć,

od wczoraj dołączyłem do posiadaczy modelu F6500, u mnie jest to wersja 40" i mam tylko zastrzeżenia do funkcji smart. Zdarza się, że aplikacja potrafi się przywiesić i nie reaguje na żaden przycisk z pilota,
dodatkowo są problemy z Flashem (tak, wiem nie jest to PC)
Oprogramowanie zaktualizowane do wersji z piątką na końcu i pojawiły się też problemy z pisaniem w pasku adresu za pomocą głosu.
Przed aktualizacją dałem radę pisać głosem, teraz kicha :< Czy u Was występują podobne problemy? z góry dzięki za odpowiedzi :)



Najpierw trzeba było poczytać Forum a potem brać się za aktualizację TV:!:
Softy na którym F6500 chodził stabilnie to do SOFTU-1104:!: a powyżej robi się kaszana:x


Przed chwilą sprawdzałem weeb.tv i może się nie tnie (pingwiny w hd), ale jest jakby ciut problemu z płynnością,?


weeb.tv też chodziła płynnie ale samsung spierdzielił :hihi: soft- aktualizację oprogramowania od wersji 1105:-x
 
Ostatnia edycja:

fausto1

New member
Bez reklam
Ktoś kiedyś wspominał o powrocie na niższa aktualizacje poprzez serwis ale coś ucichlo..

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

cureman

Active member
Bez reklam
Witam pytam za znajomego bo chce kupic sobie 55f 6510 i ma pytanie czy ten model bedzie lepszy od Samsung UE55F5370 i C7700 ,chodzi o kontrast i kolory no i płynność obrazu .Ja sam kiedys miałem C7700 i obraz był ok.
 

tdx

New member
Bez reklam
Pod względem płynności F6510 (100Hz) jest lepszy od F5370 (50Hz) i gorszy od C7700 (200Hz), pod względem jakości obrazu i reprodukcji obrazu jest najlepszy i spokojnie mogę Ci go polecić
 

fausto1

New member
Bez reklam
6500 ma 400 Hz tak samo jak 6510, coś koledze się pomyliło. :) Ja mam 6640 z 600hz.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

radoslavm

New member
A jakie ma znaczenie 50 czy 100 dla zwykłego oglądacza tvn24 i TVP? Już prawie byłem zdecydowany na 6500 ale teraz zacząłem się zastanawiać nad 6400. Jeśli w ogóle nie oglądam blu-Ray ani nie korzystam z PlayStation to czy zobaczę zalety lepszej matrycy? Obecnie mam plazmę b650.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
@cureman tak jak Ci napisałem w 1 poście dobra F6500 dobra płynność i lepsza jakość. Ja zamieniłem D7000 na F6500 i jest lepiej
 

tdx

New member
Bez reklam
@radoslavm w TVN24 dolny pasek z indeksami giełdowymi i informacjami będzie bardzo płynnie szedł :) na matrycach z serii F6xxx

F6400 to też nie jest zły TV ;)
 
Do góry