Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

szakulgagor

New member
W takim razie ostatnia sprawa, czytałem że też grasz na PS3 i chciałbym się zapytać czy uważasz ze jest to dobry wybór odnośnie takiego przeznaczenia? Czy jednak szukać czegoś innego?
 

tdx

New member
Bez reklam
jak najbardziej mogę Ci ten TV polecić sam nie gram w trybie gra tylko normalnym i TV też daje radę. Samochodówki śmiałki, acrcadówki wszelkiego typu gra mi się bardzo przyjemnie.
 

dominvip

New member
gdzie można znaleźć ten Weeb TV, jest taka aplikacja w smart hub, bo nie mogę tego zlokalizować?

weeb.tv to serwis nadający poprzez przeglądarkę internetową.
Odpal przeglądarkę w SMARCIE i wpisz adres weeb.tv.

Chyba nie muszę tłumaczyć, że to płatny serwis...obejrzysz kanały za darmo ale tylko przez chwilę...
 

moonalisa80

New member
Witam.
Mój pierwszy post na forum. Proszę poważnie zapytanie potraktować. Jak każda kobieta czepiam się szczegółów i mam pytanie dot. takiego małego szczegółu w Samsungu 6500 46 cali. Czy w waszych TV na rogach, wszystkich czterech, na tej srebrnej ramce jest idealnie pomalowany narożnik jak na całej długości ramki. Zauważyłam że we wszystkich narożnikach jest kreska taki ślad jak po wodzie wzdłuż narożnika. Tak ma być czy to jakiś defekt, a może ślad po montażu ramki do malowania.
Postaram się zrobić foto i zobrazować problem.
I czy mając tuner HD 3000 Mini polsatu mogę zgrać pilota z tym od TV aby wszystko działało na jednym.
 
Ostatnia edycja:

moonalisa80

New member
Jak tylko będę miała chwilę zrzucę foto. Choć na tym foto powyżej w samym rogu jest rozbłysk światła i nic nie widać. Choć od prawej strony widać tą krerskę też więc może ten typ ma.
Co do polsatu, dopiero chcę to zrobić a TV mam kilka dni więc jestem w trakcie rozpracowywania besti.
 

sylweksz

New member
słuchajcie,
a jak włączyć dźwięk 3d?
kupiłem kino domowe samsunga i za cholere nie mogą uzyskać dźwięku 3d.
znaczy z bluray'a idzie, ale już z tv nie.
w ustawieniach dźwieku w tv zakładka dźwięk 3d jest nieaktywna.
na trybie standardowym mogę włączyć tylko "efekt dźwiękowy".
 

fausto1

New member
Bez reklam
Bo dźwięk 3d uzyskasz tylko jak nośnik daje taki dźwięk. We wiadomościach byś chciał 3d dźwięk?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

sylweksz

New member
Bo dźwięk 3d uzyskasz tylko jak nośnik daje taki dźwięk. We wiadomościach byś chciał 3d dźwięk?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

nie, ale np. gram sampla samsunga z youtube'a z dźwiękiem przestrzennym (helikopter) i kupa, nie ma efektu. tak samo jak puszczam film 3d ze smart huba.
tv do kina mam podłączony przez optyka.
 

sampek

New member
W ramach formalności mogę prosić o potwierdzenie czytania formatów audio w mkv. Czy z DTS nie ma żadnych problemów?
Oraz czy czyta już wszystkie formaty napisów?

Obecnie "męcze" jeszcze stary poczciwy B650, ale konwertowanie z DTS na AC3 i loteryjne działanie napisów mnie trochę meczy, a tu widzę fajny następca się kreuje...
 

tdx

New member
Bez reklam
W ramach formalności mogę prosić o potwierdzenie czytania formatów audio w mkv. Czy z DTS nie ma żadnych problemów?
Oraz czy czyta już wszystkie formaty napisów?

Obecnie "męcze" jeszcze stary poczciwy B650, ale konwertowanie z DTS na AC3 i loteryjne działanie napisów mnie trochę meczy, a tu widzę fajny następca się kreuje...

Działa działa :)
BDW w Towim B650 tez możesz odpalic DTS :) wystarczy sammygo dla serii B ;)
 

konradbp

New member
Witam,
czy ktoś z Was ma problem z obsługą Youtube? Mianowicie w momencie gdy odtwarzam filmik np 15min i przewinę kilka razy to myśli, myśli, myśli i myśli... Kółeczko się kręci i dupa blada... Sprawdzałem na wifi i na kablu i to samo. Mam neta 15 więc powinno śmigać. Dodatkowo nawet jak zrobię pause to nic nie buforuje, pasek stoi w miejscu. Jak odpalę filmik i nie przewijam to normalnie gra i nic nie zacina ale jak chce przewinąć zaczynają się problemy... Dodatkowo jak chce się zalogować na fb to najpierw muszę założyć konto Samsunga i połączyć je z fb. Beznadzieja...

O kurde...zostawiłem go z tym buforującym się kółeczkiem i po 2-3 min zaczął ponownie odtwarzać filmiki ale obraz i dźwięk zacina...i to masakrycznie. Czytam problemy z tym TV i stwierdzam, że nie jest wart tych pieniędzy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry