Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
Pisze powaznie sprawdz jak tv zachowuje sie np po lanie problem jest zazwyczaj po stronie routera poniwaz tv dziala w rowniez w sieci lokalnej (dlna)

Wysłane z mojego GT-I9100
 

konradbp

New member
Pisze powaznie sprawdz jak tv zachowuje sie np po lanie problem jest zazwyczaj po stronie routera poniwaz tv dziala w rowniez w sieci lokalnej (dlna)

Wysłane z mojego GT-I9100

No przecież napisałem, że na kablu jest to samo więc coś jest nie tak... I widzę, że każdy użytkownik ma jakieś akcje z tym TV...
 

tdx

New member
Bez reklam
Po kablu przez router podłączałeś? Spróbuj bezpośrednio z pominięciem routera. Zostaje jeszcze reinstalacja wedgetu albo reset smart hub :)

PS nie każdy...
 

ronnie10

New member
Sprawdal moze ktos ile faktycznie ten tv pobiera pradu?
Bo troche mnie dziwi dane podawane przez producenta.
Dziwi mni ze 46cali pobiera minimalnie (tyle co nic) wiecej pradu niz 40cali :shock:
 

nabla

New member
Witam !
Chciałem się dowiedzieć czy w Samsungu F6500 jest możliwość modyfikowania napisów w filmach (wielkość, położenie) ?
 

moonalisa80

New member
TNX za foto.
Też masz taki pasek przez narożnik, masz tak w każdym narożniku. U mnie jest tak w każdym, więc to jakiś chyba fabryczny zonk.
A mam problem, dziś tuner HD 3000 podłączyłam via HDMI i kiszka, nie mam obrazu jest jakiś śnieg i jakieś przebłyski obraz. Na Scart jest wszystko OK. A na HDMI kiszka. Kabel ok nowy testowany, może coś z tunerem. Co może być nie tak.
 

ADRI4N

New member
Cześć,

od wczoraj dołączyłem do posiadaczy modelu F6500, u mnie jest to wersja 40" i mam tylko zastrzeżenia do funkcji smart. Zdarza się, że aplikacja potrafi się przywiesić i nie reaguje na żaden przycisk z pilota, dopiero po chwili (około minuty-dwóch) odwiesza się wychodząc do ekranu smart (chyba dlatego, że wcisnąłem taki przycisk podczas zawieszenia) dodatkowo są problemy z Flashem (tak, wiem nie jest to PC), dla przykładu pisaliście że działa Wam kinomaniak.tv, ja dziś odpaliłem film Exam (Test) i niestety straszna pikseloza wychodzi :<. Cała reszta chyba na plus. Oprogramowanie zaktualizowane do wersji z piątką na końcu i pojawiły się też problemy z pisaniem w pasku adresu za pomocą głosu. Wyświetla się jakiś komunikat bodajże o licencji w którym mam do wyboru Tak/Anuluj i nie reaguje na to. Przed aktualizacją dałem radę pisać głosem, teraz kicha :< Czy u Was występują podobne problemy? z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

radoslavm

New member
Może ktoś z posiadaczy Polsatu się wypowie albo musisz wygooglować tę informację. Ja mam nbox i u mnie jest to sterowane przyciskiem na tunerze.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 4
 

tdx

New member
Bez reklam
Właśnie w tunerze nie mogę takiej opcji odszukać i kiszka.

W tunerze zakladka instalacja i obraz szkak rozdzielczosc natomiast wciskajac info na pilocie od tv dowiesz sie jaka jest aktualna rozdxielczosc obrazu
Chwilowy snieg po hdmi mimo wszytko raczej stawiam na kabel. To ze z innym urzadzeniem dziala nie ma wiekszego znaczenia zobscz inny kabel

Wysłane z mojego GT-I9100
 

ADRI4N

New member
Przed chwilą sprawdzałem weeb.tv i może się nie tnie (pingwiny w hd), ale jest jakby ciut problemu z płynnością, jak ktoś nie jest mega wymagający to da się oglądać :). Co do polsatu to mam go, ale niestety stary dekoder m100 bez hd, apropo lepszy jest dekoder w hd czy karta CI+? Wie ktoś może czy da się wymienić dekoder w ramach tego samego abonamentu w cyfrowym polsacie?
 

m_glod

New member
Nawiazujac do tv jaka jest roznica miedzy klawiatura kbd1500 a kbd2000. Przymierzam sie do zakupu poniewaz bedzie obslugiwala i tv i tablet. Mozna ja kupic juz za 250 zl wiec mysle ze warto...

Wysłane z mojego GT-N8000 za pomocą Tapatalk 4
 
Do góry