Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

electro69

New member
Czy ten Samsung F6500 ma na 100 % 2 rdzeniowy procesor ? ... pytam bo na stronie oficjalnej nic nie widzę żeby pisało, że takowy posiada ... też na stronach internetowych sklepów jest z tym różnie raz jest raz nie ma takiej informacji.
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Czy ten Samsung F6500 ma na 100 % 2 rdzeniowy procesor ? ... pytam bo na stronie oficjalnej nic nie widzę żeby pisało, że takowy posiada ... też na stronach internetowych sklepów jest z tym różnie raz jest raz nie ma takiej informacji.
Pozdrawiam

na pudełku masz taką duuże zdjęcie 2 procesorów i napis dual core ;)
 

Durf

New member
Dziś przyszedł mój 46F6500, jak na razie jestem bardzo zadowolony, tylko mam pytanie czy udało się komuś zgrać pilot od TV z dekoderem UPC Kaon HD - Dekodery | Telewizja UPC - czwarty od góry ? Próbowalem kilka razy, po 7 próbach cały czas nie można było zmienić kanału za pomocą pilota od telewizora. Są jakieś sposoby jak temu zaradzić ?
 

TV3D

New member
Bez reklam
W zestawie ue40F6500 są DWA- Piloty?:cool:

Ten 2-Pilot jest dobry do Smart? i poruszania się po nim np.: do weeb.tv:wink:
(oraz czy aplikacja weeb.tv na F6500 działa płynnie-stabilnie?)


czy raczej trzeba zainstalować bezprz. myszkę!



Możecie mi powiedzieć czym różni się wersja ue40F6500ss od ue40F6500s

bo w niektórych sklepach te TV F6500 mają takie oznaczenia?
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
2 pilot z powodzeniem zastepuje mysz
SS od S nie rozni sie niczym. Ss to pelna nazwa tv i na stronie samsunga a sklepy daja jedno s od tunera dvbs.

Wysłane z mojego GT-I9100
 

TV3D

New member
Bez reklam
Dzisiaj w sklepie Avans sprzedawca szukał w Specyfikacjach Samsunga ue40F6500 i na stronie oficjalnej Samsunga czy jest on 2-rdzeniowy ale takiej informacji nie znalazł? :confused:
więc jak to w końcu z tym jest?

Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Dzisiaj w sklepie Avans sprzedawca szukał w Specyfikacjach Samsunga ue40F6500 i na stronie oficjalnej Samsunga czy jest on 2-rdzeniowy ale takiej informacji nie znalazł? :confused:
więc jak to w końcu z tym jest?

Pozdrawiam

A na pudełku szukał? Już od F5300 są 2 rdzenie.
 

Durf

New member
F6500 jest dwurdzeniowy.
Wczoraj testowałem kinomaniaka i działa :)

Nie działa mi za to sparowanie dekodera UPC z pilotem od tv, nie chce przełączać kanałów :(
 

aDi118

New member
Wie ktoś jak wlączyć HbbTV na F6500?
Zainstalowałem aplikację HbbTV ale w ustawieniach systemu nie ma
funkcji "kanał z danymi"
 

TV3D

New member
Bez reklam
A na pudełku szukał? Już od F5300 są 2 rdzenie.

Zgadza się jest 2-rdzeniowy;-)

@tdx mam jeszcze do Ciebie pytanko bo testowałeś na Samsungu F6500 TV weeb.tv
czy na tej wbudowanej przeglądarce weeb.tv działa stabilnie-plynnie bez buforowania lub przycinania?

oraz WAŻNE czy po otwarciu stronki z jakimś kanałem np:TVP1
z dołu Ekranu Znika Pasek szybkiej Navigacji weeb.tv a Obraz wtedy jest na całym Ekranie F6500?
 

tedi111

New member
Witam zakupiłem kilka dni temu model 55f6640 i jestem bardzo nie zadowolony wcześniej posiadałem 40C650 było super kolory ostrość. Próbuje tego F6640 ustawić już kilka dni i nic dalej nie ma tej głębi kolorów i żółte twarze słaba ostrość może ktoś ma jakieś ustawienia proszę o pomoc, a miał być lepszy
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam zakupiłem kilka dni temu model 55f6640 i jestem bardzo nie zadowolony wcześniej posiadałem 40C650 było super kolory ostrość. Próbuje tego F6640 ustawić już kilka dni i nic dalej nie ma tej głębi kolorów i żółte twarze słaba ostrość może ktoś ma jakieś ustawienia proszę o pomoc, a miał być lepszy

ustawienia możesz spróbować te co są w tym temacie kilkanaście ston wcześniej...
Widziałeś obraz z tego TV przez zakupem?
 

meehoo

New member
Witam zakupiłem kilka dni temu model 55f6640 i jestem bardzo nie zadowolony wcześniej posiadałem 40C650 było super kolory ostrość. Próbuje tego F6640 ustawić już kilka dni i nic dalej nie ma tej głębi kolorów i żółte twarze słaba ostrość może ktoś ma jakieś ustawienia proszę o pomoc, a miał być lepszy

W wątku o F6770 masz moje ustawienia, możesz spróbować, to chyba siostrzany model z F6640. Ostrość zależy od materiału ale też przekątnej, wiadomo że Full HD na 40 calach jest ostrzejsze od Full HD na 55 calach.
 
Do góry