Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
panasłoik Jak nie widzisz to spokojnie kupuj w ciemnio :D poważnie to przecież widzisz jak wygląda obraz w real a jak wygląda na TV. Potrzebujesz żeby był bez tych niecnych ciemnych pasów :D
 

adgjm

Member
W oczekiwaniu na dostawę tv mam 2 pytania
1 czy aby korzystać z skype wystarczy podłączyć dowolną kamerę przez usb?
2 pilot Smart Touch można zaprogramować aby obsługiwał dekoder sat (mam nc+ i mediaboxa) jakie funkcje dekodera będzie obsługiwał ten pilot?
 

dzudzu9

New member
jarjar82 napisał:
Dostał ktoś wiadomość o zmianach w sugarsync ? Nawet nie wiedziałem, że miałem jakiś darmowy okres użytkowania.

Wczoraj wyświetliła mi się taka informacja. Nie wiem co to jest, ale do szczęścia raczej to nie potrzebne :D
 

dzudzu9

New member
tdx napisał:
ad1
jak się bawiłem s3 to wypełniał po obrocie całość ekranu >> piszę o filmach
jak wciśniesz info na pilocie to co pokazuje?

Info nic nie pokazuje, ale filmy rzeczywiście wyświetla na pełnym ekranie.
Do sprawdzenia pozostaje mi tylko czy puszcza również dźwięk 5.1.

tdx napisał:

U mnie te przyciski są nieaktywne.
Być może są one dostępne tylko w sytuacji, gdy w danym katalogu jest więcej filmów? Ja mam u siebie filmy w osobnych katalogach.
 

dzudzu9

New member
Wczoraj spotkała mnie pewna, nie o końca miła niespodzianka... po wyjściu z filmu odtwarzanego z usb nie było dźwięku na żadnym kanale z dekodera. Pomogło dopiero wyłączenie / włączenie TV.
 

Bojar1

New member
Jak wychodze z filmow z usb poprzez nacisniecie source to tez później dzwieku na dekoderze nie mam, a jak wychodze poprzez naciskanie return to jest ok.

Wysłane z zamulonego Samsunga GALAXY S 3
 

dzudzu9

New member
Bojar1 napisał:
Jak wychodze z filmow z usb poprzez nacisniecie source to tez później dzwieku na dekoderze nie mam, a jak wychodze poprzez naciskanie return to jest ok.

Wychodziłem przez Return albo Exit, już nie pamiętam. Natomiast spotkało mnie to pierwszy raz, poprzednimi razy było ok.
 

F6500

New member
Jakie nowości w nowej wersji softu? Ktoś sprawdzał czy po uaktualnieniu do 1118.2 nie blokuje rozszyfrowywania nagrań?
 

grassofobik

New member
Panowie a internet u was chodzi tak samo jak u mnie czyli nie tak płynnie jak na laptopie bądź stacjonarnym? Tylko tak jakby przeskakiwał o kilka linijek. Kto ma ten problem wie o czym mowie. Jest duża różnica w płynności przewijania stron w lapku i tiviku (f6500).
 

ramzes205

New member
filmiki z fona

witam,
od jakiegoś czasu śledzę to forum, a dużo ciekawych wiadomości tu podajecie
mam takie pytanie, od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem Samsunga 46f6500, dziś chciałem odtworzyć z fona nexus4 filmik na tym telewizorku a tu mi wyskakuje komunikat, że telewizor nie telewizor nie obsługuje 30 klatek na sekundę, i tyle z oglądania filmów z komórki, :/ może ktoś wie o co chodzi???
 

tdx

New member
Bez reklam
24 karatowe złoto :D

Nie wiem o co pytasz... Plastik
Dający iluzje przeźroczystości a najczęściej wpada ze względu na odbicia w srebrny
 
Do góry