Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

tdx

New member
Bez reklam
ok mamy mp4. jak ten plik dasz prawym właściwości w Windowsie to ile jest klatek i jaki codec?
 

ramzes205

New member
zmieniłem ustawienia kamery w telefonie z HD 1080p tak było do tej pory na HD 720p i eureka poleciało w tv
ale w innych tv jak pisałem lg i u szwagra w soniaku leciały filmy z tej 1080, :/
 

tdx

New member
Bez reklam
ja też nie nie mam tego telefonu. i nie wiem dlaczego pisze samsung że nie łapie 30 klatek skoro nagrywasz w 24
 

ramzes205

New member
szukałem coś w ustawienia tv ale nie ma tam chyba nic co mogę zmienić, może ktoś się wypowie
ale i tak dzięki, trudno będę nagrywał w 720p
 

abonent

New member
ja pytałem o tą plansze testową co podałem link ;) czy ona jest w ustawieniach TV czy co to jest. Bo widzę, że dużo osób na tym testuje.
 

mkkermit

New member
Cześć,
jak u Was z jakością połączenia WiFi ?? u mnie na TV jest tragedia, tam gdzie inne urządzenia działają bez problemu TV ledwo daje radę, otwieranie stron idzie z trudem a już jakiś filmik obejrzeć to prawie niemożliwe. Aktualny soft to 1113, czy aktualizacja coś zmieni ? testował już może ktoś najnowszy soft 1118.2 ? Ze względu na trochę dużą odległość TV od routera nie przetestowałem jeszcze połączenia po kablu.
 
Do góry