Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

kaper.1981

New member
Bez reklam
mam u siebie firmware 2112.1 dzisiaj sprawdzam a na stronie jest 2111.1 data zamieszczenia z dzisiaj po aktualizacji 2112 wyglad smarta jest taki jak w serii h dziwne ze na stronie nie ma firmware 2112 skoro była a u mnie z tv wszystko ok.
 
Ostatnia edycja:

dominvip

New member
Mam to samo w moim f7000. Już 2 wymiany płyty w telewizorze (gwarancja). Ciekawe co będzie jak się skończy. Dodatkowo u mnie jeszcze losowo co jakiś czas przy wyłączaniu tv czasami od razu sam się włączał. Dopiero ponowne wyłączenie go ostatecznie wyłączało.

Wysłane z mojego C6603

Czyli twierdzisz,ze to nie wina nowego softu...?
Dzwiny zbieg okolicznosci,ze wystepuje to u mnie i u poprzednika z forum, wlasnie po aktualizacji.
 

Markus1

New member
Nie w tym rzecz. U mnie problem zawsze występował po którejś z kolei aktualizacji. Myślę, że może jest tak, że któryś update zostawia jakieś śmieci.

Wysłane z mojego C6603
 

Hermandos

New member
Aktualizacja 2112

Jeśli ktoś nie aktualizował do tego właśnie numeru, to niech się lepiej wstrzyma, ja zrobiłem i żałuję. Czas po jakim tv wyłącza się od naciśnięcia guzika na pilocie, to jakieś 10 -15 s. czasami dłużej. Poza tym wygląd SmartHub mi się nie podoba(pasek zamiast od razu przechodzić do kart).
 

BGpl

New member
Ja liczę że może w końcu poprawią odczyt zdjęć, bo trwa to cholerenie za długo - otwarcie pliku graficznego (obojętnie jaki rozmiar) trwa chwilę ale nic nie można zrobić ze zdjęciem bo w prawym górnym rogu widnieje napis "ładowanie" - i tak przez 10-12sek. Potem przełączam na kolejne zdjęcie i zabawa od nowa. Oglądnięcie np. fotografii z wycieczki mija się z celem a m.in do tego był ten tv kupowany...
 

ikee

New member
Jak wam chodzi przeglądarka webbrowser? Mi dość wolno. Jest jakaś inna do wyboru? Możen to jakość przyśpieszyć. Łącze tv z routerem poprzez wifi. net 60 mb.
 

dominvip

New member
Jeśli ktoś nie aktualizował do tego właśnie numeru, to niech się lepiej wstrzyma, ja zrobiłem i żałuję. Czas po jakim tv wyłącza się od naciśnięcia guzika na pilocie, to jakieś 10 -15 s. czasami dłużej. Poza tym wygląd SmartHub mi się nie podoba(pasek zamiast od razu przechodzić do kart).

Otrzymałem dziś odp. z samsunga. Problem im znany. Pracują nad nowym softem, który wyeliminuje zachowanie tv.
 

zbyniu4

New member
Witam. Mam pytanie dot. dźwięku. Czy samsung serii F dekoduje dźwięk DD 5.1 przez kabel HDMI przy podłączeniu:
dekoder mediabox NC+ - Tv, Tv - ampli.
 

Jack79

New member
Nie instaluj tego softu. Telewizor wyłącza się tak długo, że idzie zasnąć w tym czasie. Myślałem, że telewizor kończy żywot, ale dzięki wam czekam na nowy soft.
 

rogal3

Member
TV mam już drugi rok (55 cali, jeśli to ma znaczenie) i nigdy nie robiłem aktualizacji. Mam takie pytania:
1. Czy TV po aktualizacji, będzie odtwarzać pliki .mkv z kodekiem h265? Teraz odtwarza tylko h264.
2. Jak nagrać coś na dysk zewnętrzny czy USB, żeby później to odtworzyć na komputerze?
3. Czy TV wspiera 5.1 po kablu optycznym?
4. Jest sens kupować myszkę i klawiaturę do tv celem przeglądania internetu ?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

czesioo

New member
Całą zawartość dysku przeniosłem na komputer, i przeskanowałem jeszcze innym programem antywirusowym - wszystko ok. Dysk sformatowałem, część danych spakowałem i z powrotem wszysko na niego przerzuciłem.
Podłączyłem - długie ładowanie i restart TV.
Z ciekawości zmieniłem kable - wziąłem od dysku Seagate i zero problemów - szybkie ładowanie i żadnych restartów.
Problem rozwiązany, aczkolwiek dziwne - na laptopie żadnych problemów nie było, a i na TV kiedyś działało...

U mnie problem też występuje mam dwa dyski 3 letni iOmega 1TB i nowiutki Samsung M3 2TB, do tej pory problemu nie było teraz na obu dyskach po paru minutach następuje restart. Kiedyś mogłem mieć dysk upchany po brzegi i nic się nie działo. Moja wersja softu to 2111 zastanawiam się czy to ma znaczenie? Przecież dwa dyski nie mogą być popsute zwłaszcza że wcześniej działały i pod kompem działał bez zarzutu. Co jeszcze ciekawsze restart następuje nawet jak nic z niego nie jest odtwarzane wystarczy że jest podłączany do usb i po paru minutach następuje restart.
 

Hermandos

New member
TV mam już drugi rok (55 cali, jeśli to ma znaczenie) i nigdy nie robiłem aktualizacji. Mam takie pytania:
1. Czy TV po aktualizacji, będzie odtwarzać pliki .mkv z kodekiem h265? Teraz odtwarza tylko h264.
2. Jak nagrać coś na dysk zewnętrzny czy USB, żeby później to odtworzyć na komputerze?
3. Czy TV wspiera 5.1 po kablu optycznym?
4. Jest sens kupować myszkę i klawiaturę do tv celem przeglądania internetu ?

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

1. Raczej nie - tą funkcje mają tv wypuszczone rok później i raczej nie dadzą tej funkcji starszym modelom, inna sprawa że ten tv ma 2 rdzeniowy procek a nowsza generacja 4 rdzeniowy.
2. Nie ma takiej możliwości, bo nagrania są zabezpieczone DRM, jedynie możesz wgrać custom frimware SammyGo, ale ja się tym nie bawiłem, więc sam doczytaj co i jak:)
3. Wydaje mi się że wspiera.
4. Absolutnie nie ma, bo przeglądarka to żółw, jak masz telefon z androidem ściągnij sobie apke do "pilota przez internet", będzie można pisać na telefonie i przesyłać tekst do tv bez potrzeby używania pilota. Co do myszki, to pilot dołączony - z touchpadem w zupełności wystarczy, bo myszka jest bezsensownym wydatkiem. Plus apka TV cast i połączenie apki youtube w telu i tv i naprawdę nie ma sensu z niewygodną klawierką czy myszką.
 

Hermandos

New member
U mnie problem też występuje mam dwa dyski 3 letni iOmega 1TB i nowiutki Samsung M3 2TB, do tej pory problemu nie było teraz na obu dyskach po paru minutach następuje restart. Kiedyś mogłem mieć dysk upchany po brzegi i nic się nie działo. Moja wersja softu to 2111 zastanawiam się czy to ma znaczenie? Przecież dwa dyski nie mogą być popsute zwłaszcza że wcześniej działały i pod kompem działał bez zarzutu. Co jeszcze ciekawsze restart następuje nawet jak nic z niego nie jest odtwarzane wystarczy że jest podłączany do usb i po paru minutach następuje restart.

Ja miałem coś takiego: dysk działał jakieś 8 - 9 miesięcy bez zarzutu, używałem go do nagrywania po czym nagle coś się zaczęło z nim dziać, nie widział partycji, później nie dał się sformatować, pomyślałem że może dysk zepsuty albo kieszeń na niego. Po jakimś czasie spróbowałem jeszcze kilku sztuczek i udało się, dysk śmiga, więc coś chyba jest na rzeczy z tym tv albo softami, że uwalają te dyski, poza tym od czasu do czasu tv sam się włącza i dysk razem z nim, więc albo robią to co LG i przy którejś próbie zczytania zawartości coś się zepsuło albo coś nie tak z którymś softem było.
 
Do góry