Od dziś testuje 46F6500 w domu :)

Metrolog

New member
Naturalnie prawidłowa nazwa brzmi konwerter sygnału HDMI-SPDIF w bardzo dużym uproszczeniu dla niewtajemniczonych to będzie przejściówka gdyż nie wymaga zasilania zewnętrznego :)
 

Metrolog

New member
OK, niech się ludziska uczą prawidłowej terminologii, odszczekuję tą nieszczęsną przejściówkę i do kupienia pozostał nam już tylko konwerter :)
 

Metrolog

New member
Wszystko to święta prawda, problem jest zgoła inny a mianowicie taki że często potencjalny kupujący nie potrafi powiedzieć nawet przejściówka jedynie co mu przechodzi przez usta to "takie coś co ..." :)
 

Metrolog

New member
Wszystko to święta prawda, niestety często dla potencjalnego kupującego to nawet słowo przejściówka często wykracza poza granice wyobraźni i pozostaje jedynie określenie "takie coś co ..." :)
 

jarjar82

New member
..to sprawdź czy jak wejdziesz w TVP vod możesz odpalić np wiadomości inne niż z 25 lutego b.r :D ( to są najświeższe jakie mam )

hybrydowa tv Ci działa ?? ja nie moge odnaleźć samej aplikacji w sklepie ..a już w ogóle sie zastanawiam gdzie wcięło ta która miałem zainstalowaną
 

jarjar82

New member
...kolega z pracy również potwierdza iż TVP vod na jego H6400 jest aktualny i śmiga ...co do diabła? odinstalowałem i zainstalowałem app 2 x i nic dalej to samo...czyżby reset smart hub rozwiąże problem ?
 

byry007

New member
Witam przeglądarka nie zapamiętuje zalogowania na weeb.tv i co wchodzę musze się zalogować, co zrobić żeby pamiętał cały czas ?

Wysłane z S5
Odszkodowania
 

dominvip

New member
A powiedzcie jak reakcja waszego TV na jego wyłączenie.
U mnie po ostatniej aktualizacji, po wciśnięciu power na pilocie lub bezpośrednio z TV, czas reakcji na jego wyłączenie to ok. 13 sekund...Jakaś masakra.
Włącza się bezproblemowo od razu.
 

Markus1

New member
Mam to samo w moim f7000. Już 2 wymiany płyty w telewizorze (gwarancja). Ciekawe co będzie jak się skończy. Dodatkowo u mnie jeszcze losowo co jakiś czas przy wyłączaniu tv czasami od razu sam się włączał. Dopiero ponowne wyłączenie go ostatecznie wyłączało.

Wysłane z mojego C6603
 
Ostatnia edycja:
Do góry