Obejście blokad CINAVIA

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie ciekawi inne zagadnienie.Jeżeli pod koniec tego roku mają pojawić się pierwsze filmy na płytach 4K Bluray,czy mogą mieć one zabezpieczenia przed robieniem kopii zapasowych...?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tzn. chodziło mi o takie,które nie będą przez jakiś czas do rozkminienia...Ale to jeszcze trochę czasu zanim w ogóle się pojawią ...:)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Mnie ciekawi inne zagadnienie.Jeżeli pod koniec tego roku mają pojawić się pierwsze filmy na płytach 4K Bluray,czy mogą mieć one zabezpieczenia przed robieniem kopii zapasowych...?
Szczerze mówiąc, też się nad tym zastanawiałem. Czy będzie to (może ulepszona) Cinavia, czy może coś zupełnie nowego.
 

_Zbychu_

New member
I pewnie będzie to tak samo "skuteczne" jak wszystkie zabezpieczenia powstałe do tej pory czy to filmów czy gier :lol: I tak złamią albo obejdą. Na pc wszystko odpalisz, zawsze i wszędzie ;) Tak było, jest i będzie!!! 8)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Znajdą się tacy co będą chcieli obejść i filmy nagrane w 4k ale tez i Cinavia będzie się rozwijać bo to są konkretne pieniądze.
 

_voodoo_

New member
Ruscy też "dają radę". W każdym kraju się potrafią uchować rodzynki, które zarabiają na takiej nielegalnej działalności. Podobno w Brazylii haker to praktycznie jak zawód i wiele osób się z tego utrzymuje. Co kraj to obyczaj.
 

_voodoo_

New member
Trzeba się pilnować na każdym kroku w internecie, bo wszędzie czyhają pułapki. :) Ostatnio była głośna akcja jak fałszywe faktury za tel ludziom rozsyłali...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyli znowu załatali? Bo w grudniu były artykuły, że chińskim hakerom udało się to złamać. Jak obecnie wygląda situłejszyn z graniem w aktualnie wychodzące gry na pc? :cry:(nie licząc cyfrowej dystrybucji)

Coś tam złamali,ale do dwóch czy trzech gier z tym zabezpieczeniem,do dzisiaj nie ma cracków...
 

_KingKong_

New member
Coś czytałem, że nadchodzące gta 5 ma nie korzystać z tego zabezpieczenia drm denuvo, co jest raczej bardzo dziwne, bo chyba wydawca nie chciałby ułatwiać życia piratom. A bez tego torrenty/hostingi z grą i crackiem będą płonąć zaraz po premierze. To bardziej niż pewne. Chyba nie ma większego ciśnienia w pc branży niż na gta 5 przekładane tyle czasu. Ciekawe czy jeśli je spiracą to będzie możliwy dostęp do gta online, które w przypadku konsol było praktycznie oddzielną grą. Poczekamy, zobaczymy.
 

jumper.as

New member
Teraz patrzę i widzę że do niektórych ostatnio niby coś powychodziło,ale nie sprawdzałem jeszcze tego...
Kilka dni temu miał premierę "Battlefield Hardline" z tym zabezpieczeniem a cracka jeszcze nie ma...

Sprawdziłem. Hardline działa i na ps3 i na xbox360. Są fixy i sposoby na instalacje. Pozdrawiam
 
Do góry