Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa wam Ezra, Fen? Jakby siadło wszystko od paru dni.
Nie wyszukuje, a jak coś znajdzie, to muli zanim wypluje żródła.
(Kodi oficjalny)


Edit: Sprawdziłem na Mavenie i jest ok.
 
Ostatnia edycja:

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na telwfonie w pracy seriale z ezra. Wszystko dziala bez zacinki.
W domu fen ogladam codziennie. Nie wyszukuje co prawda ale zadnych zacinek nie ma.. Ładuje bez zająkniecia.. Ostatnie buildy mavena nawet DV chodzi elegancko :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wyszukuje, co masz na myśli? Żrodeł nie wyszukuje, czy Ty nie wyszukujesz, bo rozumiem, że to drugie? ; )
Mówiąc wprost, klikam na film i mieli ten pasek postępu, albo idzie jak krew z nosa.

Dobra, trzeba się przeprosić znowu z Mavenem. Dzięki.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co ciekawe, zainstalowałem dzisiejszego Mavena, poszła konfiguracja FEN/TRAKT i teoretycznie wszystko ok, tyle, że wchodząc w film wyskakuje info "no results".
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Powtórz autoryzację w RD.

Korzystam w tej chwili z Nexus-a Mavena bodajże z 14/09 ze skórką Estuary Mod V2 i FEN śmiga bezproblemowo.
 
Ostatnia edycja:

ralfik77

Member
Bez reklam
to patrz na ekran TV i jego zawartość a nie na pasy. W przyciemnionym pokoju, gdy ramka TV jest czarna, ja pasów nie widzę lub są na tyle mało widoczne, bo skupiam się na filmie.
Zawsze możesz kupić większy TV :)
Już pisałem,. że zwiększenie telewizora,. nie likwiduje pasów.
Ale jak Samsung wypuści te swoje nowe oledy w rozmiarach powyżej 75", to się zastanowię.
 
Ostatnia edycja:

leszekgd

Member
Kiedyś Phillips wypuścił TV w proporcjach 21:9. Gdybyś go kupił to jeszcze musiałbyś zaopatrzyć się w starego CRT w formacie 4:3 (odbiornik 16:9 już masz). Wtedy puszczał byś filmy w zależności od proporcji na jednym z tych trzech TV i pasów by nie było. Dziękuję, temat do zamknięcia [emoji1].

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bullet Train:
Na Fen nie wyszyuje nowych źródeł które się pojawiły, dalej są kinówki 8GB.
Na Ezra już są 22GB 4k/HDR.
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Bullet Train:
Fen - pokazuje jak wyszukam bo na zadnych listach go nie ma "trending/popular/most watched" zrodla ts tylko niestety...
Ezra - nawet wyszukiwarka mi znajduje takiego filmu :poop:
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brak edycji wiec dodam=

Ezra - nawet wyszukiwarka mi nie znajduje takiego filmu :poop:


czyzbym musial zainstalowac kolejny dodatek ? ;)
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Screenshot_20220926-210119433.jpg

A tu ezra Ezra w telefonie 🙄
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Dawno temu jak nie miałem tv na androidzie miałem zainstalowane kodi na dekoderze (enigma) i jakieś tam wtyczki np. do netflixa, HBO czy nc+. Teraz tutaj czytam że oglądacie na tym filmy. Te filmy są z lektorem czy z napisami? To jest za free? I czy tam są nowości takie jak na platformach streamingowych takich jak Netflix, Amazon, HBO, Disney, player które mam i za które płacę a może nie muszę... Hehe
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do jezyka. Zdarza sie polski ale rzadko. Ja nawet w TV zmieniam jezyk na oryginalny jesli takowy jest wiec dla mi pasuje. Nie lubie lektora 😉
 
Do góry