Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam ; )
Przy takiej cenie, lepiej sprzedać obecnego Shielda, dołożyć i kupić nowszego z nowym już pilotem. Wyjdzie na to samo. Sam tak miałem zrobić, ale udało się kupić pilota za ponad 100zl w xkomie. Ew. polować na olejiksie i eBayu. Zdarzają się używki w dobrej cenie.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja sprzedałem starego pilota w cenie nowego... trzy razy :D Śmieszną sytuacja ale prawdziwa. Komfort użytkowania Shielda na nowym pilocie to dwa różne światy. Mam też NVidia Pro w salonie i w sumie nie widzę różnicy między starym Shieldem z nowym pilotem. Ten cały AI poprawiający obraz to niby działa, ale różnice widać jak mamy podzielony ekran w trybie testowym. Potem jakoś się szybko człowiek przyzwyczaja i nie widzi różnicy.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Te piloty pojawiają się regularnie w sprzedaży a w międzyczasie jest info, że produkt wycofany i handlowcy twierdzą, że już ich nie będzie, po czym po tygodniu... max miesiącu, znów są w sprzedaży i tak w kółko. Z samą nvidią jest identycznie. Najwyraźniej brak info o dostawie traktują tak samo jakby produktu miało więcej nie być.
https://www.x-kom.pl/p/523248-konsola-nvidia-shield-nvidia-shield-tv-pro-2019.html
 
Ostatnia edycja:

negatyw001

Member
Wracając do tematu menu BD. Znalazłem dziś 2 ripy, których menu Maven nie ogarnął. Wgrałem ponownie wersję z java i poszło.
Jak już wspomniałem wcześniej - są ripy DVD, których wersja z java nie ogarnia. Tak więc jakiś wpływ na DVD to ma.
Pozostaje zatem (u mnie) posiadać obie wersje Kodi i jest ok. Wersja Mavena wyświetla menu DVD zdecydowanie szybciej.
 

Noisy

Member
Instalował już ktoś najnowsza poprawkę ?
Normalnie boje się to zrobić, wiem ze i tak zrobi się z
Automatycznie no ale kurcze obawy są xD
 

freedi

Member
A jednak się dzieje!!! Wszystko się po... ło na Kodi 19.3.
Nie nadąża wyświetlać błędów:Database Python, Oath... Trakt error 502...FanFilm itd.
Nie wiem co się stało i co jest przyczyną ale pojawiło się po pierwszym uruchomieniu po tej aktualizacji, także...
 
Ostatnia edycja:

fipii

Member
Kodi się rozwaliło całkiem. Sypało błędami po czym się w ogóle wyłączyło i już się nie chce włączyć. Czyscilem pamięć, usuwałem i instalowałem od nowa i wcale nie działa. Na plex filmy 4k tną a wcześniej chodziły dobrze. Co aktualizacje to jest coraz gorzej.
 

freedi

Member
To już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.. Chyba podobnie jak fachowcy od tych wszystkich aktualizacji...
Było dobrze to chcieli koło wymyśleć na nowo. Teraz będą poprawki poprawek i tak bez końca.
U mnie Kodi się ustabilizowało, chociaż faktycznie od momentu pierwszej dużej aktualizacji są problemy z wyjściem z niego, konsola nie reaguje na cokolwiek, muszę odłączać zasilanie. Spider.. dolili świetny produkt. Dobrze, że mam inne zajęcia ale nie po to wydawaliśmy ponad 1kzł żeby jakieś tępaki testowały na nas swoje umiejętności kodowania. Marne umiejętności...
 
Do góry