Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie korzystam, to jakiś dodatek pozwalający streamowac przed pobraniem pliku? Pytam poważnie. Inaczej nie mając łącza 10 Gb/s nie ma opcji na pobranie 40GB w 1 min. U mnie jest to 7-10 minut. Nie robi mi to jednak różnicy, nie szukam filmów "na żywo". Mam dużą bibliotekę, którą obciążam sobie system za pomocą Kodi. Tzn. odtwarzam normalnie film, często miesiące po pobraniu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciągle przepustowości i matematyki nie oszukasz, więc trochę sobie czas skróciłeś ;)

Poniżej masz zwykłe domowe FTTH za 59 zł/msc.
48f99825678d8dad3b1fb7fb5b238b61.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Szanowni panowie (i niemniej szanowne panie - jezeli są obecne). Toczy się tutaj od pewnego czasu dyskusja całkowicie oderwana od wątku pt. Nvidia shield.

Jeżeli ma być kontynuowana, to proszę o zasugerowanie posta, ktory jest jej początkiem, założę nowy dział, poświęcę czas i przerzucę wszystkie posty. Będzie można gwarzyć sobie do woli, a ci, którzy chcą (teraz i w przyszłości) poczytać o shieldzie nie będą się musieli przekopywać przez całkiem inny temat.
 

ketyso

New member
@mat74 podał szybko zwięźle i na temat dostęp i konfigurację do RD z którą to właściwie poradziłem sobie bezproblemowo

@kaminskaki podaj i Ty swój sposób skoro go tak chwalisz, przetestuje
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
@mat74 podał szybko zwięźle i na temat dostęp i konfigurację do RD z którą to właściwie poradziłem sobie bezproblemowo

@kaminskaki podaj i Ty swój sposób skoro go tak chwalisz, przetestuje
Podaj jeden post pod którym kogoś namawiam do "mojego sposobu"? Sam chwaliłem RD, ale jednocześnie zaznaczając, że nie jest to rozwiązanie idealne. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Tylko dla Mata nie ma :D
Sam nie mam żadnego sposobu, ale też nie ma co opisywać, bo to jest opcja dla mniejszości, świadomych użytkowników posiadających dostęp oraz chociażby NAS, żeby to miało ręce i nogi. Ci co mają już te rzeczy to pewnie korzystają, Ci co nie mają, zdecydowanie niech idą w RD od Mata akceptując wady jak chociażby brak polskiego contentu. Tym miłym akcentem można kończyć dyskusje.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli jak zwykle, trzeba samemu testować...tylko po co, dla bajek?
Zostaje przy RD, rewelacyjna aplikacja CineTrakt, błyskawiczny dostęp, niemal zerowe wydatki i obsługa. Dla mnie wybór jest prosty.
 

rufi10

Member
Wytłumacz proszę po kolei. 1. Szukasz pliku na torrentach 2. Ściągasz go na seedbox 3. Odpalasz u siebie w domu

Jeżeli tak, to 80GB nie ściągniesz w ciągu 30 sekund?
Jak to się ma ta odpowiedź i inne do tematu "Nvidia Shield jak odtwarzacz multimedialny"????


Podyskutujcie sobie priv, bo do tego, co dotyczy tematu nie można się dokopać, kilka stron o niczym, o wyższości jednego nad drugim etc.!!!


Może moderator tu zadziała i wyrzuci trolli, bo nie da się czytać...
 

ketyso

New member
Podaj jeden post pod którym kogoś namawiam do "mojego sposobu"? Sam chwaliłem RD, ale jednocześnie zaznaczając, że nie jest to rozwiązanie idealne. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Tylko dla Mata nie ma :D
Sam nie mam żadnego sposobu, ale też nie ma co opisywać, bo to jest opcja dla mniejszości, świadomych użytkowników posiadających dostęp oraz chociażby NAS, żeby to miało ręce i nogi. Ci co mają już te rzeczy to pewnie korzystają, Ci co nie mają, zdecydowanie niech idą w RD od Mata akceptując wady jak chociażby brak polskiego contentu. Tym miłym akcentem można kończyć dyskusje.

nie napisałem, że namawiasz tylko, że chwalisz, więc podaj ten Twój sposób a i też jestem raczej świadomym użytkownikiem z NAS, szybkim netem i innymi urządzeniami do oglądania i słuchania niż tylko Nvidia dlatego też chętnie poznam inne sposoby ułatwienia sobie życia 😀
 

ketyso

New member
Jak to się ma ta odpowiedź i inne do tematu "Nvidia Shield jak odtwarzacz multimedialny"????


Podyskutujcie sobie priv, bo do tego, co dotyczy tematu nie można się dokopać, kilka stron o niczym, o wyższości jednego nad drugim etc.!!!


Może moderator tu zadziała i wyrzuci trolli, bo nie da się czytać...

ja tam dotarłem w tych postach do czego chciałem 😀
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czyli jak zwykle, trzeba samemu testować...tylko po co, dla bajek?
Zostaje przy RD, rewelacyjna aplikacja CineTrakt, błyskawiczny dostęp, niemal zerowe wydatki i obsługa. Dla mnie wybór jest prosty.
Jedno nie wyklucza drugiego. Drugi mat się znalazł :D

Bajek, dokumentów, filmów przyrodniczych z Czubówna ;) i... wszystkiego innego co jest na RD. Zresztą te ripy właśnie z prywatnych trackerów się tam biorą. Nie chcę mi się zapętlać, więc nawet nie kombinuj. Zostań przy RD, po co mieszać.
 

leszekgd

Active member
@kaminskakl pogódź się z tym, że większość z udzielających się w tym wątku nie jest zbieraczami elektronicznego złomu, tak jak Ty.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Czyli jak zwykle, trzeba samemu testować...tylko po co, dla bajek?

Dla bajek i innych torrentów których nie wygrzebie wtyczka podczepiona pod RD , tenże RD tez jest rozwiazaniem.;)
Nie potrzebne są ani żadne prywatne trackery ani seedbox-y ani gigabitowe łącza.
Krótki tutorial :najpierw ściągasz plik torrent dla wybranego pliku potem na swoim koncie RD klikasz zakładkę "torrent" -> okienko upload a.torrent file from your computer ->wybierasz pobrany plik -> convert wyskakuje okno klikasz "start torrent" i plik ładuje się do chmury RD (limit 2 2TB) .
Pobrany materiał możesz albo pobrać do wskazanej lokalizacji albo od razu odpalić w streamie poprzez wtyczkę RD znajdującą się między innymi w repozytorium kodiwpigułce.(jest tam zakładka my torrents).
 
Do góry