Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

kola01

Well-known member
Bez reklam
Nowe urządzenie, nowa gwarancja, potencjalnie dłuższe wsparcie, lepszy pilot, lepszy BT (5.0), dolby vision, lepsze skalowanie do 4K, wydajność praktycznie ta sama.
Oczywiście piszę o wersji Pro, by zwykła (tubka) to duży krok wstecz do wer.2107.
Sam musisz ocenić czy warto wymienić.
 
Ostatnia edycja:

darekgra

Member
kusi mnie Atmos (dolby vision nie mam oled z 2018roku) bo na obecnym muszę kombinować z netflixem przez kodi itd. Tylko jak to żonie wytłumaczyć :p
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Kup nową, sprzedaj starą. Podaj numer tel. do żony i uprzedź ją, żeby się spodziewała wielu telefonów :)
 

darekgra

Member
heheh... w sumie gdyby nie zupełnie inny pilot to by nie zauważyła. JBL bar 9.1 vs bar 5.1 ten z głośnikami odczepianymi tylko po pilocie rozpoznała :p
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Zawsze możesz powiedzieć, że tylko samego pilota zmieniłeś ;) Taką wymianą, żona pewnie łatwiej przełknie :)
 

Kamil_89

Member
Ja zmienilem wersję 2017 na 2019 PRO. Głównie ze względu na nie działający mikrofon w pilocie, ale również dla nowych możliwości.
W nowej wersji nie widzę różnicy w działaniu i płynności, nadal jest świetnie. Pilota się obawiałem ze względu na trójkatny kształt, ale jest zdecydowanie lepszy niż stary. Więcej przycisków, podświetlenie w nocy, a nawet lepsze baterie do wymiany. Dodatkowym plusem jest skalowanie do 4K oraz Atmos w Netflixie. Sprzedaj starą wersję, dołożysz niewiele i masz nową z gwarancją, nowym pilotem i funkcjami.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
 

gordonn

Member
Tak z ciekawości ile można wyrwać za wersję z 2017?
Jak to jest przy sprzedaży z kontem GforceNow bo jest chyba ono przypisane do konsoli chyba że się mylę.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

gatar

Active member
Bez reklam
Jak to jest przy sprzedaży z kontem GforceNow bo jest chyba ono przypisane do konsoli chyba że się mylę.

Witam.
Nie sądzę, aby było przypisane do urządzenia, wszak można korzystać na różnych urządzeniach.
Jest "przypisane" do użytkownika. Przy sprzedaż wskazane jest "wyzerowanie" (przywrócenie ustawień fabrycznych) urządzenia.
 

boss509

Member
Tak z ciekawości ile można wyrwać za wersję z 2017?
Jak to jest przy sprzedaży z kontem GforceNow bo jest chyba ono przypisane do konsoli chyba że się mylę.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Takie rzeczy były przy testach tej usługi, gdy nie była ona do wykupienia dla osób z zewnątrz i jedyną okazją, aby otrzymać dostęp do niej był fart w losowaniu kluczy. Ja sam po kupnie Shield grałem ponad rok za darmo. Teraz każdy może wykupić abonament, chociaż niedawno była informacja, że brak wolnych miejsc na Europę i można jedynie kupić pakiet 6-miesięczny za 125 zł, który swoją drogą wychodzi taniej, bo zyskuje się miesiąc gratis.
 

gordonn

Member
Ja też grałem ponad rok za free i stamtąd to pamiętam. Teraz płace 25zł za miesiąc a czekać musiałem około 3 miesięcy zanim zwolniło się miejsce i dostałem powiadomienie. [emoji16]

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

Spili

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fajne to :)
Po kilku dniach zabawy stwierdzam, że wart swojej kasy.
Kiedyś na weekend pożyczyłem MiBoxa z Xiaomi i było całkiem ok. Ale w porównaniu z Nvidią to tutaj jest prędkość działania kosmiczna.
Nic nie rwie i nie haczy co w Xiaomi się zdarzyło.
Noooo.... Mile zaskoczony :)
 

rufi10

Member
Nowe urządzenie, nowa gwarancja, potencjalnie dłuższe wsparcie, lepszy pilot, lepszy BT (5.0), dolby vision, lepsze skalowanie do 4K, wydajność praktycznie ta sama.
Oczywiście piszę o wersji Pro, by zwykła (tubka) to duży krok wstecz do wer.2107.
Sam musisz ocenić czy warto wymienić.
:) :) :)
Ale jaja, nie wierzę, kto to pisze?
Sam narzekałeś na nowy trójkątny pilot, no bo jak naciskać przyciski, gdy pilot leży na stole :) śmiałeś się, że ta "nowa" wersja Pro, to nic nowego, że skalowanie..., że.... :) A teraz namawiasz do zakupu!!! :) Co się stało???
Witam w klubie.
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
:) :) :)
Ale jaja, nie wierzę, kto to pisze?
Sam narzekałeś na nowy trójkątny pilot, no bo jak naciskać przyciski, gdy pilot leży na stole :) śmiałeś się, że ta "nowa" wersja Pro, to nic nowego, że skalowanie..., że.... :) A teraz namawiasz do zakupu!!! :) Co się stało???
Witam w klubie.

Kupiłem sobie :bober:
Pilot mi się nie podobał ale jak go poużywałem to zmieniłem zdanie. Chociaż sam układ przycisków bym nieco zmienił.
 

rufi10

Member
Popatrz na to z drugiej strony: wersja z kontrolerem kosztowała 999 zł a teraz 1268 (999 + 269 za kontroler).
Czyli: zrypali i oszpecili pilota, lekko "podkręcili" procek i w zamian podnieśli cenę o 269 zł. :-?
:) :) :)
Zdanie można zmienić, ale kto to pisze co powyżej?

Za zrypany i oszpecony pilot oraz podkręcony procek zabuliłeś tak wysoką kasę? To kupiłeś dla nowego pilota, do którego nie byłeś przekonany, czy dla podkręconego procka? Dałeś się nabrać jak dziecko...
 
Ostatnia edycja:

rafmik

Member
Którego Shielda wybrać? Zwykłego czy pro?
Zastosowanie to tylko TV w jakości 1080p:
- Kodi (mkv po DLNA, pliki w dobrej jakości powyżej 30GB)
- Youtube
- Netflix
- HBO GO

Z tego co wiem to główna różnica między nimi to brak USB i mniej ramu w tańszej wersji.
A różnica w cenie spora :(
 
Do góry