Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

leszekgd

Active member
Wygląda na zacny wzmacniacz. Posiada on wejścia cyfrowe. Na forum audiostereo, ktoś napisał, że ma dobry przetwornik cyfrowo-analogowy. Próbowałeś jak gra po optyku (Twój ekstraktor takie posiada)? W ciemno zakładam, że o wiele lepiej niż po analogu z tego ekstraktora.
 

negatyw001

Member
Ekstraktor posiada, ale wzmachol ma już swoje lata (służy ponad ćwierć wieku). Padł izostat i musiałem na twardo wybrać blok analogowy lub cyfrowy - bez możliwości przełączania...
Po nowym roku, kupuję Rotela A14. Może za pół roku nowe kolumny.
Po zakupie wzmachola, będę w stanie powiedzieć o różnicy.
 

Arek

Member
Przymierzam się do zakupu Nvidi Shield Pro 2019. Powiedzcie, czy jeśli mam podpiętą obudowę na dyski 3,5 cala , np ICY BOX 4x4TB po usb 3.0 do Nvidii , a ją do domowej sieci LAN to spokojnie można wgrywać po sieci pliki z PC na podłączone dyski? Próbowałem znaleźć odpowiedź w tym wątku ale poległem... (w starym mede8erze można było, np na wpiętego pendriva)
 
Ostatnia edycja:

leonwawa1981

New member
Przymierzam się do zakupu Nvidi Shield Pro 2019. Powiedzcie, czy jeśli mam podpiętą obudowę na dyski 3,5 cala , np ICY BOX 4x4TB po usb 3.0 do Nvidii , a ją do domowej sieci LAN to spokojnie można wgrywać po sieci pliki z PC na podłączone dyski? Próbowałem znaleźć odpowiedź w tym wątku ale poległem... (w starym mede8erze można było, np na wpiętego pendriva)
hej, tak można, NVS Pro jest widoczna w sieci i można wgrywać pliki. Odezwij się na priv podeślę screena na dowód :). pytaj też o co chcesz. Też mam Med8era,



pzdr
 

penny80

New member
Nvidia Shield TV pro

Witam,
mam pytanko czy Nvidia Shield TV pro został wycofany ze sprzedaży ?
Przymierzam się do zakupu ale nigdzie tego produktu nie mogę znaleźć.
Ktoś orientuje gdzie tego można szukać?
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Upolować pełną Nvidię (a nie okrojoną z wszystkiego tubkę) to zawsze było wyzwanie. Pojawiały się na chwilę raz na kilka miesięcy i od razu były wyprzedane. Deficytowy towar. Nie bez powodu używki się sprzedawały na allegro po 1300 zł.
W X-KOM, który jest oficjalnym dystrybutorem Shielda jest info: "towar wycofany". Podobno te nowe "trójkątne" piloty zaczęły padać jak muchy w wersji 2019, ludzie na gwarancji wymieniają po 3 razy.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma żadnych braków za granicą, cały czas dla chcącego nic trudnego. Dwa razy brałem już Shielda za granicą i jak był, tak dalej jest.
 

krisby

New member
Podobno te nowe "trójkątne" piloty zaczęły padać jak muchy w wersji 2019, ludzie na gwarancji wymieniają po 3 razy.

Posiadam od pół roku jedynym mankamentem było brak wygaszania podswietlania które mogło być spowodowane dziecięcą zabawą którą zawsze kończy się upadkiem. Po kilku resetach w postaci wyciągnięcia baterii zanikanie podświetlenia wróciło.


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

Arek

Member
Czy ktoś z Was steruje z powodzeniem Shielda pilotem od TV Samsung NU8002/8042. Czytając ten wątek dedukuję że nowa wersja 2019 różni się głównie pilotem i upscalingiem , oraz minimalnie szybszą pracą. Myślę czy kupować używaną 'tarczę' z dawnym pilotem który i tak pójdzie w odstawkę, bo używam głównie tego od NU8042. Będzie śmigać?
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Czy ktoś z Was steruje z powodzeniem Shielda pilotem od TV Samsung NU8002/8042. Czytając ten wątek dedukuję że nowa wersja 2019 różni się głównie pilotem i upscalingiem , oraz minimalnie szybszą pracą. Myślę czy kupować używaną 'tarczę' z dawnym pilotem który i tak pójdzie w odstawkę, bo używam głównie tego od NU8042. Będzie śmigać?
Będzie śmigać
 
Do góry