Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

gordonn

Member
Mam zamiar kupić nowy telewizor i myślę o Panasonic 58GX810/830.Wiem że jest tam system My Home 4.0 i posiada pewne ograniczenia. Przez ponad dwa lata przyzwyczaiłem się do Android Tv na Shield i mam zamiar podpiąć go do nowego telewizora. I teraz pytanie? Czy pliki w formacie HDR które będę puszczał z Shielda telewizor będzie odbierał jako HDR?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem czy zauważyłeś ale podlinkowana przez Ciebie porada tyczy tableta Shield a nie konsoli Nvidii Shield TV.
 

rufi10

Member
Bardzo dobra wiadomość dla zwolenników apki smart IPTV. To co do tej pory było niemożliwe, w nowej wersji Shielda 2019 stało się realne. W smart IPTV przyciski przewijania oraz pauza/stop służą do wyboru list odtwarzania, zastępując w ten sposób znane z pilota smart TV Samsung przyciski kolorowe.
 

Eleonor

Member
Ktoś się orientuje - czy kupując np na amazon.com otrzymam taką samą zawartość kartonika ? Dokładnie chodzi mi o to czy będzie wtyczka zasilacza pasowała do naszego gniazdka prądowego
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Ktoś się orientuje - czy kupując np na amazon.com otrzymam taką samą zawartość kartonika ? Dokładnie chodzi mi o to czy będzie wtyczka zasilacza pasowała do naszego gniazdka prądowego

W wersji PRO 2019, podobnie jak w wersji 2017 w zestawie jest "goły" zasilacz + 2 końcówki dopasowane do gniazdek w Polsce i UK.
Wersja 2019 (nie pro) ma inną konstrukcję, której nie znam więc się nie wypowiem.
Jeśli np kupisz na amazon.de w ogóle to nie masz co się obawiać o rodzaj wtyczki bo jest to niemiecki oddział amazonu, czyli z obszaru, który ma takie same gniazdka jak w Polsce.
 
Ostatnia edycja:

tom-ek

New member
Jak myslicie, czy podobnie jak w 2018 i 2017 beda rowniez w tym roku obnizki cen na Shield Pro 2019 ? W poprzednich latach, w drugiej polowie grudnia nVidia schodzila z cenami.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Jak myslicie, czy podobnie jak w 2018 i 2017 beda rowniez w tym roku obnizki cen na Shield Pro 2019 ? W poprzednich latach, w drugiej polowie grudnia nVidia schodzila z cenami.

Z tego co pamiętam, obniżka była tylko na Black Friday i utrzymywała się przez 1-2 tygodnie. W tym roku jak widać jej nie było i raczej nie będzie.
 

tom-ek

New member
Dzieki. W grudniu 2018 nVidia organizowala promocje na wersje z padem oraz bez (remote only), bylo to ok 18-20 grudnia.
Poczekam jeszcze z tydzien-dwa i zobaczymy :)
Faktycznie obecnie jest to nowy produkt, jezeli chodzi o dostepnosc na chwile obecna to rowniez jest bardzo kiepsko...
 

tom-ek

New member
12 grudnia 2019 odbierałem Shielda 2017 w wersji z padem za 849 zł w x-kom, taka cena utrzymywala sie do okolo 25 grudnia. Pierwszą "promocje" nVidia zrobila na black friday 2018, potem na okres przed świętami.
Niestety nie moge wkleic zrzutu ekranu z wykresu ceny z jednej z porownywarek cen. Nie jest to az tak istotne :)
 

tom-ek

New member
Nie, posiadam dowód zakupu oraz email z zamowieniem.

Natomiast jak chcesz cala historie ceny to polecam sprawdzic strone Cenowarka, wyszukac po produkcie
NVIDIA SHIELD TV 2017 (945-12897-2505-000/945-12897-2505-001)
NVIDIA SHIELD TV 2017 (945-12897-2505-100)
a potem przegladnac wykres cen.

Wehikuł czasu i kryształowa kula póki co nie potrzebne.
 

janunio

New member
Bez reklam
OK ! Pro ma USB.
Dwa pytania:
- nVidia Sheld pro 2019 czy ma własną aplikację systemową do odtwarzania video ?
- czy jest po ostatnim ugrade funkcja dostosowanie odświeżania ? Była jako beta.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Własną systemową? Nic takiego nie zauważyłem, a nawet gdyby była, to podejrzewam, że nikt z tego by nie korzystał, Shield, to KODI i za jego pośrednictwem odpalasz pliki wideo. Nie ma nic lepszego.
 
Do góry