Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

gordonn

Member
Ponowie pytanie o pada.Czy pad od Xbox One S jest kompatybilny z Shield Tv i działa bezprzewodowo bez żadnego adaptera usb?

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

gordonn

Member
Ja mam taki zwykły Samsunga o poj.1 terra. Mam go jako pamięć wewnętrzna Shield i prawie rok chodzi bardzo dobrze. Mam na nim duże gry po kilka GB, filmy,muzykę i dane aplikacji.
7412e1176f86a5f384f4094a0224710e.jpg


Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 

gordonn

Member
Jest cichutki szum jak talerz się kręci.Jak Shield jest w stanie uśpienia to dysk nie pracuje.A normalnie to i tak go nie słychać bo leci dziwiek albo z telewizora lub z kina domowego.

Wysłane Xiaomi Mi Note 2
 
Mam pytanie bo jestem totalnie zielony
mam shielda TV 2017 i nie zmieniałem i nie będę w nim systemu/rootał itp.

Jak zrobić krok po kroku w najprostszy sposób KODI Librelec(chyba najlepiej z tego co słyszałem), ,żę mi hevc po kilkadziesiąt GB ruszyło z dysku ssd zewnętrznego (film ultra 4k z HDR i dobrej jakości audio)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mam pytanie bo jestem totalnie zielony
mam shielda TV 2017 i nie zmieniałem i nie będę w nim systemu/rootał itp.

Jak zrobić krok po kroku w najprostszy sposób KODI Librelec(chyba najlepiej z tego co słyszałem), ,żę mi hevc po kilkadziesiąt GB ruszyło z dysku ssd zewnętrznego (film ultra 4k z HDR i dobrej jakości audio)
Wchodzisz w Google Play i instalujesz Kodi. Root nie jest potrzebny, działa to jak każda inna aplikacja. Remuxy śmigają bez zająknięcia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdżcie jak wygląda strumieniowanie (np.) z telefonu po ostatniej aktualizacji, ikona standardowo jest, ale nie można nic przesłać. Info o błędzie i braku możliwości przesłania. Te dziady, zawsze coś spitolą po aktualizacji, też miałem problem z podłączonym HDD, zupełnie go "wyrzuciło" i dopiero ponowne wpięcie spowodowało pojawienie sie.
Chromecast za to zawsze działał wybornie, z PC udało się wysłać coś z YT, ale już inne treści z komórki nie chcą połączyć.
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
Mam pytanie bo jestem totalnie zielony
mam shielda TV 2017 i nie zmieniałem i nie będę w nim systemu/rootał itp.

Jak zrobić krok po kroku w najprostszy sposób KODI Librelec(chyba najlepiej z tego co słyszałem), ,żę mi hevc po kilkadziesiąt GB ruszyło z dysku ssd zewnętrznego (film ultra 4k z HDR i dobrej jakości audio)

Libreelec to system, tego nie w wgrasz do shielda.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ktoś sprawdzi jak działa po aktualizacji 7.2.1 (30.6.129.32) strumieniowanie?
U mnie leży, widać ikone na aplikacjach (chociażby YT), ale po wciśnięciu wyskakuje info. Z PC udało się wysłać strumień z YT, ale już na komórce lipa.
Błąd i tyle.
 

boss509

Member
Co do pada od psa to też jestem ciekaw bo z chęcią bym kupił po taniosci.
Kupiłem przed świętami 2 pady Gamesir G3s, są w promocji w jednym ze sklepów za 103 złote, normalnie chodzą w przedziale 130-150 zł. Chyba obecnie najtańsza opcja na pewne działanie, bez bawienia się w podróby z Allegro. Po Bluetooth zdarzały się lagi raz na jakiś czas, zwłaszcza gdy korzysta się z dwóch jednocześnie (graliśmy w Tekkena 7 przez GeForce Now), ale też nie było to jakoś strasznie problematyczne - wystarczyło usiąść bliżej telewizora. W zestawie są jednak również adaptery USB do bezprzewodowego połączenia przez WiFi i wszystko działa idealnie, zarówno Tekken, jak i PES w grze wieloosobowej.
 
Ostatnia edycja:

dziadek266

New member
Ktoś sprawdzi jak działa po aktualizacji 7.2.1 (30.6.129.32) strumieniowanie?
U mnie leży, widać ikone na aplikacjach (chociażby YT), ale po wciśnięciu wyskakuje info. Z PC udało się wysłać strumień z YT, ale już na komórce lipa.
Błąd i tyle.

U mnie działa bez problemów z komórki - sprawdzałem na YT i HBO GO.
 
Do góry