Nvidia Shield TV jako odtwarzacz multimedialny.

waldekmar

New member
Witam,mam pytanie,czy komuś z Was przez kodi (opensub...es.org i napisy24 -zalogowany) pociąga napisy do filmów,pokazuje ,że jest do wyboru a przy pobraniu (srt.) pokazuje bład w prawym górnym rogu.Co prawda wrzucam do folderu z filmem napisy i ok ,ale tak było by wygodniej.




A odnośnie kol.@twins2 czy masz pobraną ze sklepu jaką apke typu file menager czy podobną,bo u mnie po odpaleniu shielda za każdym razem pytał czy podłączyć dysk choć był cały czas widoczny...
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
A mi się taki komunikat pojawia na kilka sekund, gdy robię restart lub uruchamiam Nvidię po braku zasilania. Po uśpieniu i wybudzeniu się nie pojawia. Ekran z komunikatem po chwili sam znika i system normalnie startuje i chyba wszystko normalnie działa.

IMG_20200601_230138.jpg

Miesiąc temu robiłem pełny reset w recovery mode i możliwe, że to mam od tamtej pory.
Ktoś coś?
 
Ostatnia edycja:

poll85

New member
Witam
Czy mozecie zrobic dla mnie test i wlaczyc dowolne "Ulatwienia dostepu" i zobaczyc czy przy zmianie glosnosci suwak gasnie po chwili czy dopiero po 20 sekundach? Chce sie upewnic czy to ogolny bug czy tylko niektore egzemplarze.
Dzieki
 

rufi10

Member
Polecam aplikację Euriptv PRO do oglądania TV oraz VOD filmy i seriale. Możliwość podglądu PIP jednocześnie na czterech ekranach. Moc konsolki NS PRO 2019 jest, jak znalazł!
 

mpyro

New member
Witam,
mam problem z pilotem od Nvidia. Nie używałem kilka dni sprzętu i teraz kiedy włączyłem shielda to działa mi tylko pad. W ogóle pilota nie widzi.próbowałem sparować na nowo ale pilot nie działa.Nie mam możliwości połączenia go poprzez naciśnięcie okrągłego przycisku na pilocie.
Czy pilot mozna dokupic i ewentualnie gdzie? Chyba ze objety jest gwarancją.
 

boss509

Member
Wczoraj w nocy, grając w Wiedźmina 3, Shield sam się wyłączył i uruchomił na nowo, co ciekawe sesja GeForce Now nie została przerwana, gdyż po ponownym uruchomieniu i włączeniu Steam, po kilkunastu sekundach wróciłem do tego samego momentu gry. Komuś działy się podobne rzeczy? Od kilku dni zaczął pojawiać się komunikat o słabych bateriach w pilocie, a wspominam o tym, bo wcześniej gdy taki komunikat się pojawiał, to pilot przez 2-3 tygodnie jeszcze działał normalnie, a teraz od razu drugiego dnia od pojawienia się komunikatu pilot jest niemal martwy, wczoraj klikałem minutę zanim Shield się włączył (nie miałem telefonu pod ręką).
 

Darkus

Member
Witam.
Od paru dni obraz w Shieldzie jest taki jakby teatralny,szybszy,w TV mam wyłączone Perfect Natural Motion.

Zrobiłem reset nic nie pomaga.

Używam poprzedniej wersji Shielda.
 

wojoo

New member
Słuchajcie, co jakiś czas występuje u mnie przy odtwarzaniu filmów tzw lag przy ścieżce dźwiękowej
Film sobie leci płynnie a dźwięk na dosłownie sekundę zanika i dzieje się to niezależnie czy jest akurat dialog czy dynamiczna scena gdzie jest cała masa różnych efektów
Odtwarzam oczywiście w KODI przez NAS
Czy ktoś sie spotkał z podobnym problemem? co może być przyczyną?
 
Do góry