Nowy Telewizor LED TCL P735, 4K HDR Dolby Vision/Dolby Atmos Ultra HD. Ceny na 2022 r.

3echo

Member
Bez reklam
QLED860 to model na skandynawię z tego co poczytałem.Na skaqndynawskich stronach TCL nie ma oznaczeń C63,C73...,tylko QLED860 itp.
 
Ostatnia edycja:

marekDKL

New member
Potrzebuję duży TV do salonu - konkretnie to 75 cali najmniej.
W oczy rzuciły mi dwa modele - P735 i Sony X93k. Różnica między nimi jest ogromna (w cenie) i chciałbym się dowiedzieć czy p735 odstaje na tyle, że warto dołożyć do Sonego? Sony z tego co wiem bardzo dobrze radzi sobie z poprawianiem obrazu TV satelitarnej (dużo jej oglądamy) i to mnie najmocniej przekonuje.

Dlaczego te dwa modele? Bo patrząc na najtańsze modele to tylko p735 wydaje się jakąkolwiek opcją. Z kolei mój budżet to max 8 tys i tutaj x90/93k wydaje się super. Jeśli ktoś ma inną propozycję to bardzo będę wdzięczny.

Ps obawiam się czy p735 przy tak dużej matrycy poradzi sobie z TV sat. Czy nie wyjdą na wierzch wszystkie niedociągnięcia

Rzutem na taśmę wjechał Sony x85k. Cenowo po środku.
 
Ostatnia edycja:

marekDKL

New member
Budżet na TV do 8 tys, ale raczej opcja ratalna żeby za mocno nie nadwyrężać budżetu. Ogólnie nie mamy jakichś wielkich wymagań, ale chcemy żeby odbiór telewizji był przyjemny dla oka

Od kanapy do TV mamy około 5 metrów.

Podoba mi się też oled Philipsa, 65 cali model 707 - no ale właśnie, 65 cali. Nie wiem czy nie będzie za mały. Boję się też "wypalania" matrycy. U nas TV jest włączony przez 10-12 h dziennie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To w tej klasie cenowej dostaniesz już min i ledy 75 TCL 75C835 za 7999 zł z pakietem i z montażem.
Do tej deklarowanej odległości sięgałbym właśnie po 75" ale mini led.
 

marekDKL

New member
To w tej klasie cenowej dostaniesz już min i ledy 75 TCL 75C835 za 7999 zł z pakietem i z montażem.
Do tej deklarowanej odległości sięgałbym właśnie po 75" ale mini led.
Miniled chętnie, ale nie TCL. Mimo wszystko obawiam się opisywanych często problemów. Nawet mój znajomy kupił i po jednym dniu zwrócił (ale wersję 65 cali).

X90/93 jest droższy około 1500-2000 zł od X85K czy Q80b. Zastanawia mnie czy warto dołożyć kasę 😉
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny na Samsunga 75Q80B i SOny 75X85K - obydwa masz za 6399 zł
Jeśli zakup na lata to mniej musisz iść na kompromisy każdego dnia z modele X90K.
Tak, warto. Cena 7950 zł za x90K
 

VACuś

New member
Witam.
Posiadam 55P735 ktoś coś na temat najnowszej aktualizacji androida?
Kolejna kwestia ktoś by się podzielił ustawieniami obrazu w tym tv? Jak na mój gust jedyny słuszny profil to "FILM" ale sądze ze idzie to dopieścić :p jeszcze lepiej.
 

Pro_Fan

New member
Szukam TV 75 cali do maks 5000 z tendencją spadkową. Wstępnie chciałem koniecznie Panasa TX-75LX700E z racji małej awaryjności. I.... zabłądziłem do tego TCL-a 635 / 735. Ktoś wesprze radą błądzącego "podróżnika"?
 
Do góry