Nowy Oled - pomoc w wyborze

Zależy mi przede wszystkim na dobrze wydanych pieniądzach :) Moje priorytety to bardzo dobry obraz, przede wszystkim czerń oraz multimedia. Posiadam także podłączony PC do gier (na pokładzie GeForce RTX3070)

Jeżeli grasz, to zdecydowanie nie kupuj oleda z powodu występujących w grach statycznych elementów obrazu i wypaleń z nimi związanych. Lepiej wybrać dobrego mini leda z czernią na poziomie oledów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak , różnica tylko w stopie i cenie...
Masz z pakietem dla niebieskich członków forum.
Będziesz miał jakość bezkompromisową.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Dobre ;):):),
U mnie Philips Oled 805 ponad 2,5 roku używany do wszystkiego .
Obraz perfekcyjny od pierwszego dnia , zapomnij o ledach .
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Z natury nie wypowiadam się o oledach bo go po prostu nie mam, ale muszę....

- po pierwsze pisanie dwóch postów jeden pod drugim nie spowoduje że przekaz będzie bardziej wiarogodny
- po drugie (i ważniejsze) - wysyłanie linków do komentarzy osób którzy są użytkownikami oleda od tygodnia, dwóch czy nawet kilku miesięcy uważam za średni argument. Nikt nie kwestionuje że obraz na oledzie jest lepszy niż na tv ledowych, więc co ten ktoś ma napisać że jest bee?? Nikt nie pisze po 2, 3 czy 5 latach kiedy to tv sie wypali... Zresztą te komentarze na stronach są o kant d... Miałem 8535 i nie dało się na nim oglądać tak plamiło a komentarze były jaki to super sprzęt...
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Ale czytałeś co napisałem?? Czy ja to kwestionuje? Mi chodzi o to że nikt nie pisze tych komentarzy po kilku latach kiedy już tak "extra" nie jest...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po kilku latach większość wymienia telewizor na nowy.
Z tego co wyczytałem Ci co mieli Oleda i mają pełne doświadczenie w - 78% sięgają po nowy telewizor w technologii Oled !
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Dokładnie tak jak ja 3-4 lata i wymiana na nowy . Nigdy nie miałem tv dłużej niż 3 lata, zawsze jest coś nowego lepszego więc warto zmienić :) a stary ląduje u rodziny lub znajomych za symboliczną kwotę.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
Po kilku latach większość wymienia telewizor na nowy.
Z tego co wyczytałem Ci co mieli Oleda i mają pełne doświadczenie w - 78% sięgają po nowy telewizor w technologii Oled !

kiki...a gdzie Ty wyczytałeś takie informacje?Bo chyba nie w Roczniku Statystycznym?Jeśli kolejny raz Ceneo jest według Ciebie źródłem wiarygodnych informacji to nie mam więcej pytań.
I czy mógłbyś wyjaśnić, co znaczy to twierdzenie" i mają pełne doświadczenie " ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Powołując się a badania europejskie , wszyscy wymieniają .
Średnia europejska obecnie to 7,5 roku.
Czyli po kilku latach.
My trochę częściej....
 
Niestety nie zarabiamy nawet połowy średniego europejskiego wynagrodzenia, nie mówiąc o porównaniu do państw najbogatszych. Więc jak można się łatwo domyśleć powyższe tempo u nas nie obowiązuje. Stawiam bardziej na jakieś 10 lat.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Współczuję Bonifacy 10lat to technologiczna przepaść, nic dziwnego że jesteś taki rozżalony że ktoś ma Oleda z bd obrazem a ty się męczysz z 10 letnim zabytkiem :)
 
Do góry