Nowy Firmware tuz tuz

mataman

New member
Bez reklam
mamy pierwsze doniesienia o zdychających napedach w wersji 60Gb po update do 2.7. Właściciele owych sprzętów drzyjcie :twisted:
 

Szczupaczek

New member
Nie siej defetyzmu...Jak już piszesz takie rzeczy to podawaj linki...I nie podaj tylko linka do ps3site bo to wyjątek niekoniecznie związany z updatem. To mógł być przypadek.
 

dienekes' shade

New member
Eh, pobieranie tego softu to jakaś katastrofa :( Blisko 2 godziny i tylko 59%?

Wszystkie poprzednie aktualizacje leciały jak burza, a tu, kiedy zaplanowałem sobie ubicie nigga-zombie-troll' a w RE 5, takie opóźnienie... :rolleyes:
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Ja aktualizowałem koło 10 rano to dosyć szybko poszło. Niewiem, ale chyba nawet nie cała godzinka i miałem 100%.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Moja PS3 tez rano przyjela nowy FW. Jednak nie widze obiecywanych zmian :/ Przegladarka nie chodzi podczs gry. Nie ma wiadomosci glosowych, zmian w trophy itd. O co chodzi??
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
ps_user napisał:
Moja PS3 tez rano przyjela nowy FW. Jednak nie widze obiecywanych zmian :/ Przegladarka nie chodzi podczs gry. Nie ma wiadomosci glosowych, zmian w trophy itd. O co chodzi??
A skąd pomysł, że to w ogóle będzie?
Dałeś się nabrać na ploty i prima aprilis?

Panowie podstawa to pobranie na pena, jak to w ogóle można pobierać przez konsole?! :confused:
Ściąganie na kompa leciało mi prawie pełną prędkością - 7 minut i sofcik znalazł się na penie - polecam :eek:k:

EDIT:
Dodam, że mam neta tylko 3 mbps.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
ja rano zasysałem przez net ( upc 10mb). Nawet nie minęło pięć minut jak już soft był na hd.

To jak w końcu z tą plagą po nowym updacie ?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Masta_J napisał:
jak to w ogóle można pobierać przez konsole?! :confused:
Normalnie. Zatwierdzasz wszystko licencje nie licencje i pobiera i od razu nawet instaluje :p Ja zawsze pobieram przez konsole jest szybciej i prościej...
A co do nowego firmware to dla mnie nadal za mało zmian. Powinni wkońcu wprowadzić polskie menu. Wiem wiem, angielski nie jest trudnym językiem, wszystko jest proste, ale dla samej zasady poprostu... nawet Słowenia ma... :/
 

dienekes' shade

New member
Moje łącze legitymuje się marnym transferem 1mbs, ale update FW w moim przypadku nigdy nie trwał dłużej niż kilka-kilkanaście minut. Wybór bezpośredniej aktualizacji był oczywisty.

Tym razem maxymalne obciążenie serwerów przypadło na mnie, hehe ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przy pobieraniu pliku na PC taki problem nie występuje praktycznie nigdy i dlatego polecam tą supreme metodę :eek:k:

Pozdrawiam,
 

dienekes' shade

New member
Po tym mozolnym update' cie chyba się skuszę ;)

Eh, rozumiem, że od dawna SONY nie wypuściło nowego FW i przypuszczam, że to był główny powód, dla którego wypuścili taki "temat zastępczy", ale... cóż to jest za gniot? :rolleyes:

2.70 nie wniósł nic, co byłoby godne uwagi i 2 godzin pobierania :(
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ja również ściągam na PC i ładuję z PENa (najczęściej ściągnę sobie w pracy i jak wpadam do domu to pozostaje mi już tylko włączenie konsolki :D)
Rzeczywiście jak na razie transfer z netu zawsze miałem maksymalny - widać że nie jest to popularny sposób i dlatego jest tak szybko, chociaż po godzinach szczytu to pewnie z poziomu konsoli nie jest tak źle.

Jak dla mnie ten FW wniósł jedną fajną rzecz - polskie fonty w przeglądarce, reszta jak dla mnie niepotrzebna, ale protestował że jest nie będę. Zawsze lepiej więcej niż za mało :roll:.

Podejrzewam, że w takim FW jest cała masa poprawek których nie widać gołym okiem i których SONY nie wypunktowuje:
- poprawki błędów - zawsze jakieś raporty serwisowe spływają i poprawia się takie błędy, każdy to robi,
- usprawnienie w algorytmach programów - podobno menu ma się szybciej ładować z poziomu gry, ja tego nie zauważyłem, ale być może jakiś lepszy kod teraz to robi,
- dodanie funkcji których wcześniej nie było (myślę tutaj głównie o zmianach dla RESISTANCE2 w trybie co-op)

To co się podaje oficjalnie w punktach w notkach dla prasy to takie info dla mas.
 

dienekes' shade

New member
Naturalnie, chodziło mi o to, co jest "widoczne gołym okiem".

Lepszy byle jaki update (pod względem zawartości, nie jakości), niż jego brak, ale po tak długim oczekiwaniu, wypadałoby podrzucić coś więcej. ;) Liczyłem na usprawnienia pracy XMB podczas gry i "szlifing" gamer card' ów. No nic, może następnym razem, za parę miesięcy :rolleyes: pojawi się coś zasobniejszego :p
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ja również uważam, że te zmiany w tle są naturalne i się nimi nie emocjonuję, liczą się jednak zmiany które mogę zobaczyć lub poczuć, i tych, oprócz czcionek niema (czcionki i tak tylko nas dotyczą).
Tutaj fajnie można prześledzić jak ewoluował firmware dla PS3:
http://en.wikipedia.org/wiki/Ps3_firmware
niektóre numerki wnosiły całkiem sporo.
 
Do góry