Nowy firmware do Serii 5 i 6

blueopti

New member
kolunio napisał:
...Do czego sluzy dokladnie to wlanczanie i wylanczanie w menu serwisowym???
Pozdr
Sugestia taka: grzeb, grzeb tak dalej, to zobaczysz jak Ciebie włączą (czytaj "wpiszą") na listę klientów serwisu Samsung Polska:rolleyes:
Nie wiesz, nie ruszaj. Wiesz i masz pewność, że wiesz (jakiś dowód) to podziel się tym z innymi.
Pozdrawiam
 

tadeck1

New member
Tak siedzę od rana i zastanawiam się czy aktualizować soft
W końcu postanowiłem zapytać :D
Jak duże jest ryzyko że coś pójdzie nie tak?
Jeśli już coś pójdzie nie tak to tylko serwis?

Wole zapytać niż później nie mieć Tv przez miesiąc :D
 
Ostatnia edycja:

tadeck1

New member
Trochę się boję :hmm: tv ma jakiś tydzień

Jeszcze jedno pytanko. Jest znaczna różnica w obrazie? Dochodzą jakieś nowe funkcje?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Nic się nie bój tylko postępuj zgodnie z tym co Ci napiszę:

1.format pendrive`a w fat32
2.rozpakuj plik z softem do katalogu root (główny bez podkatalogów) pendrivea (na penie ma być TYLKO JEDEN PLIK!!!)
3.tv off
4.wkładasz pena do tv
5.na tv wciskasz i trzymasz source i wciskasz na pilocie power
6 czekasz aż tv się wyłączy (nie martw się jak pasek postępu zniknie bo pojawi się po chwili ponownie)
7. dioda na tv powinna migać nieregularnie (dziwne ale tak ma być)
8. wyjmujesz pena i włączasz tv
9. Zrobione

Między pierwszym softem a ostatnim 1020.1 różnica jest spora (kolorki,balans bieli,poprawione bugi np ze 100hz i m+)

Pozdrawiam.
 

tadeck1

New member
Mój tv to LE37A551 P2R

Na stronce samunga jest pliczek T-PRLPEUMD-1019.0
i jest tam również instrukcja jak to zrobić tyle że jest tam napisane żeby go wgrać na pena do folderu MT8226 i uruchomić wtedy pojawia się pliczek T-PRLPEUMD-1019.0 w folderze o takiej samej nazwie jak główny. Potem należy usunąć ten pierwszy pliczek i zostawić tylko T-PRLPEUMD-1019.0 w folderze MT8226

Robić według tej instrukcji czy jak?

Na pendrive mam wgrać pliczek T-PRLPEUMD bez żadnego folderu otworzyć go on wypakuje mi pliczek T-PRLPEUMD-1019.0 to wywalam ten pierwszy i tyle?
Ma zostać tylko ten wypakowany bez żadnego folderu?



Edit2
Zrobiłem ale nic się nie zmieniło
Czy firmware który obecnie posiadam wyświetla się w menu serwisowym tam gdzie pisze T-PRLPEUMD-1019.0 ? Jesli tak to chyba miałem go już wgranego %)
 
Ostatnia edycja:

SierzantHarris

New member
Bez reklam
TAk, chodziło mi o jeden folder (tworzy się sam po rozpakowaniu). Bardzo przepraszam za przejęzyczenie. Do serwisowego nie wchodz bo nie ma sensu a i gwarę można stracić. Pozdrawiam.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
info - menu - mute przy wyłączonym tv a potem power. Nic potem nie ruszaj. Będziesz widział abmpeumd albo prlpeumd i numerek softu. Z serwisowego wychodzisz wyłączając tv. Pozdrawiam.
 

pkupcz

New member
Czy plik firmwaru ver.T-AMBPEUMD-1020.1 zmienia tylko jeden plik w TV ?
resztę mam w wersji 1012 i 1015.
Czy to prawidłowe zachowanie, czy też coś w trakcie updatu poszło nie tak?
 

Krisswg

New member
Jaki to nr firmware?

info - menu - mute przy wyłączonym tv a potem power. Nic potem nie ruszaj. Będziesz widział abmpeumd albo prlpeumd i numerek softu.

Witam. Pozwoliłem sobie podpiąć się tutaj:
Czy ktoś może mi powiedzieć jaka jest to wersja firmware bo tak mi wyświetla w moim TV? Czy jest to wersja 1021.0 czy 1016.0? Z góry dziękuję za pomoc :)


T-PRLPEUS-1004.0
T-AMBPEUMD-1021.0
T-PERLDEUC-1016.0
 
Ostatnia edycja:

zibiraze

New member
Najnowszy 1021

Witaj
Masz nowszy soft niż na stronie samsunga-T-AMBPEUMD-1021.0.Już widzę te telefony do centrum sama z zapytaniami co on zmienia i dlaczego jeszcze nie jest dostępny na stronie.Może też zadzwonię z zapytaniem dlaczego nic nowego nie słychać o oprogramowaniu do 551;)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Krisswg

New member
Witam. Dzięki za odpowiedź chciałem tylko zaznaczyć że mój TV to LE40A656 i kupiłem go na początku stycznia w MediaExpert. Wolałem nie ruszać oprogramowania bo nie wiedziałem która to wersja. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ;)
 

Dantex76

New member
grzkam8530 napisał:
Czy mozna wgrac taki soft do LE37A656 a zeby czytal DiVX tak jak w modelach wyższych?
Siemka wszystkim​
Podłączam się do pytania kolegi. Czy wgrywał może już ktoś firmware z wyższych modeli na niższe? :)
Mam też prośbę do kogokolwiek kto ma wcześniejszy firmware do 551, aby mi go przesłał.
 
Ostatnia edycja:

f0t0

New member
Witam! Mam 37a551r2 - moge do niego wgrac najnowsze firmware? Spogladalem na strone producenta to producent nie umiescil tego firmware do mojego tv a do serii 6 jest... Prosze o rade :)
 
Do góry