Nowy firmware do Serii 5 i 6

piotr'ek

New member
Bez reklam
Nie wiem czy istnieje i istniał kiedykolwiek TV o rozmiarze 37'' który by się dało oglądać z odległości pół metra... z pół metra to ja 19'' oglądam
 

abezus

New member
32 cale byla idealna do ogladania z pol metra... naprawde bylem w szoku jak ja podpielem... myslalem ze jak wezme minimalnie wiekszy to nie bedzie az takiej roznicy a do filmow bedzie lepiej... pomyslilem sie... niestety w zyciu za pomylki czasem placi sie wysoka cene :D Pozdrawiam.
 

James Bond

New member
Ja bym nie dał rady pracować przy 32' monitorku, nie wspominając o 37'. Ktoś kto kupuje tv w tych rozmiarach z zamiarem podłączenia do PC i myśli że będzie dobry do wszystkiego to się rozczaruję. Ten kto kupuje np 32' to powinien mieć też coś mniejszego na biurku np. 19' do internetu, office'a itp. 32' i wieksze sprawdzają się tylko do rozrywki (film, gry, fotki). Poza tym seria 6 (poza 37 calowym, który ma matową) ma szklaną matryce, która raczej się nie sprawdza przy pracy z kompem.
 
Ostatnia edycja:

mare37

Banned
jak ktos ma oczy dookola glowy to nie boli hehehehe

bez sensu takie tv uzywac jako monitor..ja mam 17 i mi styka..gora 19 mogla by byc..no chyba ze na tv 37 calowym sie zrobi ikony na 5 cm heheheh

ale jak mowia nie ma wszystkiego w jednym a jak jest to jest do du...wiec albo monitor albo tv ;)
pozdrowka

DO SIEGO ROKU Wsiem ;)


piotr'ek napisał:
Co Ty... kurtynę w kinie rozsuwasz i wielgachny ekran oglądasz. Nie przesadzaj!!! 37'' z pół metra... łeb boli od kręcenia wokół.
 
D

Deleted member 85693

Guest
Firmware T-AMBPEUMD-1020.1 ZAKTUALIZOWANY Z POWODZENIEM
A co do czyszczenia to przy okazji mycia podłogi wycieram i TV
:p
 

Jaames

New member
Co do dużej jaskrawości przy używaniu jako monitor komputera (wejści HDMI 2) to koniecznie trzeba pamiętać o przypisaniu nazwy wejścia HDMI jako "PC" (z listy). Bez wprowadzenia tej nazwy obraz jest przejaskrawiony i niewyraźny.
 

S_K

New member
Schiza napisał:
Firmware T-AMBPEUMD-1020.1 ZAKTUALIZOWANY Z POWODZENIEM
A co do czyszczenia to przy okazji mycia podłogi wycieram i TV
:p

zaczołem wycierać tv szmatą od podłogi i firmware się wgrał - qcze coś w tym musi być..
 

robis4

New member
Czy są gdzieś opisy co dana aktualizacja poprawia ? Bo ja wgrałem ten nowy fimware i jak na razie nie zauważyłem nic nowego.
Chodzi mi o system anynet+ ( sterowanie jednym pilotem tv i DVD ) . Mam podłączone dvd 1080p8 do le37a656 i ten system nie działa. Dzwoniłem do samsunga i powiedzieli że dvd ma nowszy system anynet a tv starszy i dlatego nie chodzi ale coś mi tu nie pasuje
 

mare37

Banned
zazwyczaj nie mowia co jest poprawione..a przewaznie ze jest to "kosmetyka" efekty bywaja rozne..mysle ze ten ostatni soft juz troche uspokoil towarzystwo i tv gra przyzwoicie

z mojej strony zalecam ustawaienie balansu bieli tak jak we wczesniejszym moim poscie napisalem i jest ok
pozdr



robis4 napisał:
Czy są gdzieś opisy co dana aktualizacja poprawia ? Bo ja wgrałem ten nowy fimware i jak na razie nie zauważyłem nic nowego.
Chodzi mi o system anynet+ ( sterowanie jednym pilotem tv i DVD ) . Mam podłączone dvd 1080p8 do le37a656 i ten system nie działa. Dzwoniłem do samsunga i powiedzieli że dvd ma nowszy system anynet a tv starszy i dlatego nie chodzi ale coś mi tu nie pasuje
 

kelso13

New member
Witam !!!
Może ma ktoś z was firmware 1014.0 ???
Chciałbym sobie wgrać nowszy, sprawdzić, potestować i jeśli obraz po wgraniu jednego z nich byłby lepszy to go zostawić a jak nie to wrócic do poprzedniego czyli do 1014.0.
 

mare37

Banned
jakbys czytal posty to bys widzial ze nie ma softu 1014 do wgrania..wszystkie sa na samplex.org z tym ze 1019 nieoficjalny..mozesz wgrac 1015 jak chcesz..tylko po co skoro jest najnowszy???


kelso13 napisał:
Niby ma być lepszy ale jak nie będzie to chciałbym jednak mieć możliwość powrotu do poprzedniego firmware'u.
 

ben73

New member
W menu jest funkcja aktualizowanie oprogramowania (reczna i w trybie czuwania). czy powyzsze zaktualizowanie zmieni soft na wyzszy czy to jest cos innego?
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
W jakim menu? W menu DTV czyli TV cyfrowej i bardziej gadżet to jest niż działająca funkcja z dwóch powodów:
- w PL nie ma TV cyfrowej MPEG2 jaką obsługuje seria 6 tylko MPEG4 (testowo).
- dostęp do oprogramowiania via nadajniki naziemne zależy od nadawcy, a takie aktualizacje raczej nigdy miejsca nie będą miały.
Pendrive w łapę i po 10 min. masz nowy soft w TV.
 

ben73

New member
piotr'ek napisał:
W jakim menu? W menu DTV czyli TV cyfrowej i bardziej gadżet to jest niż działająca funkcja z dwóch powodów:
- w PL nie ma TV cyfrowej MPEG2 jaką obsługuje seria 6 tylko MPEG4 (testowo).
- dostęp do oprogramowiania via nadajniki naziemne zależy od nadawcy, a takie aktualizacje raczej nigdy miejsca nie będą miały.
Pendrive w łapę i po 10 min. masz nowy soft w TV.
Mam tylko w DTV. Nie mieszkam w Polsce. Posiadam soft t-perldeuc-1014. czy myslisz ze jest sens zmiany. jesli tak to na jaki ?
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
Oczywiście pod warunkiem, że operator DTV nada owy soft co jest chyba rzadkością niebywałą. Na 1020.1 nikt nie narzeka więc spokojnie możesz go wrzucać.
 

kolunio

New member
Witam
Panowie a ja mam pytanko odnosnie menu serwisowego....
Chodzi mi o zakladke MOVIE WB a w niej W/B MOVIE OFF/ON
O co w niej chodzi???
Tzn jak wchodze to mam automatycznie ustawione na OFF i mode mam DYNAMIC a chcac uzyskac mode MOVIE musze dac W/B na ON...
Do czego sluzy dokladnie to wlanczanie i wylanczanie w menu serwisowym???
Pozdr
 
Do góry