Nowy Bellwood 311U

piotrox

New member
Kupiłem bellwooda 311 z softem v2 i teraz nie wiem czy warto wgrywac nowy soft w v3 czy zostac przy starym Jak na razie nie zauwazylem zeby cos źle chodziło. Czy ktoś może wie jakie są zasadnicze różnice pomiędzy softem 2 a 3
 

armi

New member
Bez reklam
ja różnic w tym sofcie nie zauważyłem. Moich problemów wgranie nowego nie rozwiązało.
Jeśli u Ciebie wszystko jest ok i jesteś zadowolony to nie kombinuj bo po zmianie firmware możesz jakieś problemy zobaczyć i tylko będzie problem
 

mirilan

New member
piękny wywód ale

Bellwood 311u jest na chipsecie MTK...

dinderi napisał:
Generalnie jest tak, ze wszystko zależy od producenta, a trochę od modelu.
Nie ma się co czarować i prawdą jest, tanie odtwarzacze typu manta, bellwood, wiwa, są dedykowane do uzytkowników divix-owych. Stąd w oprogramowaniu firmowym dość poważnie potraktowano tą część. Dlatego te tanie odtwarzacze świetnie radzą sobie np. z zewnętrznymi plikami napisów do divx.
... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RyEk

New member
Mam to samo na 308-ce :-( - rozciagniety na caly ekran
Napisalem maila do producenta?? Zobaczymy co odpowie.
Jak cos to wysylka. W koncu Door-2-door :p
 

picus33

New member
hdmi

jak powinienem miec w bellwoodzie ustwione ...ogladam divixy..........po hdmi...sa tryby pracy-576i i tak mam ale jest tez 1080i,720p,1080 i.................czy to zmieniac?
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
@armi i @RyEk rozwiazaliscie problem rozciagania ekranu?

u mnie wyglada to tak, ze po starcie bellwooda od razu jest w trybie 16:9 i nie moge w ustawieniach DVD tego zmienic. Jesli w TV ustawie wymuszanie 4:3 to jest ok.
 
Ostatnia edycja:

djalpha1

New member
Usb Problem W 311u

Witam, zakupiłem też 19.01.2009 NAJNOWSZEGO 311U i USB nie działa;jutro go odsyłam do SERWISU;miałem wcześniej WIWE 228usb i nie byłożandych problemów ;czytała prawie wszystko.HDMI dział apodłączyłem do lcd SONY 37v4500 musi byc ładna kopia filmu żeby był ładny obraz ;ale to jak we wszystkich innych lcd z tanim odtwarzaczem dvd;pozdrawaim
 

areckis69

Member
Witam
Mam problem z dzwiekiem po podłączeniu dvd bellwood 308 pod sony 32v4500 kablem hdmi - poprostu praktycznie nie ma dzwieku! Nie wiem co jest nie tak, dzwięk pojawia się na chwile i przez dluzszy czas zanika bo ponownie pojawić się na moment lub całkowicie zaniknąc :(
Moze ktoś pomóc?
 

Cybermir

New member
Mam pytanko wymieniłem Prince 4 na Bellwooda 311U z softem v2, bo firmware Manty doprowadzał mnie do szału głównie w temacie napisów. Muszę przyznać, że w Bellwoodzie jest o niebo lepiej w kwestii napisów, ale mam problem z podłączeniem dysku zewnętrznego (80GB - FAT32) - Bellwood go nie czyta. Gniazdo USB jest sprawne, bo Pendriva 2GB widzi. Na Mancie śmigał bez problemów może macie jakieś doświadczenia w tym temacie.
 

g2a2

New member
Podobno na wyjściu usb jest za słaby prąd żeby wzbudzić dysk,problem może zniknąć po podpięciu dysku z własnym zasilaniem
 

dywan

New member
Witam,

posiadam model 308U i wszytko bylo ok do momemtu kiedy kupilem tv 16:9. po podlaczeniu przez HDMI okazalo sie ze u mnie tez rozciaga obraz, zamiast dodac czarne paski u gory i na dole. oryginalnie mam soft z 28.02.2008 w wersji 2.0. widze ze temat jest dosyc stary, soft 3.0 jak ktos pisal go nie rozwiazuje, wiec nie wgrywam a nowe softy nie pojawiaja sie. czy da sie cos z tym zrobic czy nie marnowac czasu i sprzedac ten odtwarzacz i szukac innego? bo po kilku dniach szukania w necie rozwiazania rece mi juz opadly.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
nie szukalem ale masz menu i w nim zobacz rozciaganie, ciekawi mnie czy byles w menu tego DVD bo sa tam proporcje obrazu
 

dywan

New member
W menu odtwarzacza probowalem wszystkich opcji-sa 3 ustawienia ekranu w odtwarzaczu: Normalny LB, Normalny PS, Szeroki. W 2 pierwszych obraz jest mocno splaszczony, w trybie Szeroki natomiast jest rozciagniety na caly ekran. Jezeli wlacze film ktory ma proporcje 16:9 to jest ok, natomiast jezeli jest to wersja-nie wiem jak to opisac fachowo-"dluzsza" niz 16:9 to dvd rozciaga ja zamiast dodac czarne paski u gory i dolu. Wystepuje to tylko w trybie szeroki, bo jak mialem podlaczony normalny tv 4:3 i dvd w trybie Normalny PS to proporcje byly ok.

Ktos to opisywal juz w tym watku-mam dokladnie taki sam problem a nigdzie w necie nie moge znalezc rozwiazania.
 

dywan

New member
OK poddaje sie - nie da sie ustawic w tym odtwarzaczu nic dla filmow o proporcji innej niz standardowe 16:9. Dla mnie ten odtwarzacz to badziew i jest nie do uzytku. Chyba ze ktos lubi ogladac filmy z aktorami o "jajowatych" glowach.

Czy moglby ktos mi prosze doradzic cos lepszego pod divx-y bo moj bellwood jezeli nie poleci przez okno to na pewno wyladuje w smieciach.
 

g2a2

New member
Ja zmieniam na tryb obrazu lb lub ps i w telewizorze daje panoramiczny i głowy są okrągłe,a telewizor mam 32cale panorama podłączony przez hdmi.Ale żeby zmienić tryb wyświetlania w bellwoodzie, muszę przełączyć sygnał na s-video i z powrotem na hdmi-chore ale cóż może nowy soft to naprawi
 
Ostatnia edycja:

yacek _b

New member
koledzy w najnowszym sofcie do bellwooda 311 USB i przy podłaczeniu przez hdmi możemy ustawić :
1. normalny PS
2. normalny LB
3. auto-dopasowanie
4. szeroki 16:9

starszy soft i po podłaczeniu przez hdmi , regulacja obrazu nieaktywna i ustawiona na szeroki ( obraz rozciągniety na cały ekran bez pasów , przy filmach divx )
 
Do góry