Nowy Bellwood 311U

Seba_Fan

New member
Bez reklam
a na stronie producent nie udostepnia, wiesz to producent musi zatwierdzic soft, wiec dziwne by byly gdyby tylko serwis mial ten soft
 

yacek _b

New member
ok, jak chcesz :eek: , ja zadzwoniłem do serwisu i powiedziałem o " problemie " , miła pani spytała sie mnie jaką mam wersje softu , okazało sie że mój odtwarzacz to wersja juz usb 2.0 i podesłała mi na skrzynke . Ok to by było na tyle .

ps. nasi robia soft i serwisuja a w Chnach za miskę ryzu klepia , tyla . Przerabiałem to już z korrem 9907DX .
 
Ostatnia edycja:

mikla91

New member
Witam. Posiadam odtwarzacz Bellwood 311U. Wersja oprogramowania to: BELLWOOD 311M SW: BW311-20090106-V1.0 . Chciałem zaktualizować oprogramowanie do wersji 3.0 ze strony Bellwooda. Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji (nazwałem płytę MEDIATEK, najniższa możliwa prędkość nagrywania, bez podkatalogów). Niestety ciągle mi się wyświetla : Nieznana płyta. Nie mam pomysłu co mogę zrobić, aby zadziałało. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Mam też problem z pendrivem. Od pewnego czasu mojego Patriota Xportera 16GB nie odczytuje. Pisze, że jest NIEZNANA PLYTA. Wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Na komputerze działa bez problemu. Zaznaczę, że inne pendrivy na prawidłowo czyta. Formatowałem, zmieniałem na NTFS i FAT31, ale bez rezultatów. Nie jestem pewien, ale chyba przestał mi działać ten pendrive jak wgrałem do niego oprogramowanie, aby zaktualizować odtwarzacz, ale nie udało mi się to.
Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
 

asffaf

New member
Może ktoś umieścić najnowszy soft do 311u ? I czy wam też podczas odtwarzania filmu przez USB jak jest wartka akcja to obraz się zacina ?
 

g2a2

New member
mikla soft 3.0 pasuje do starszej wersji 311u,nowy 311u miał na pudełku taką żółtą naklejkę 1080p i do tej wersji nie wgrasz softu 3.0,te wersje niczym się chyba nie różnią poza tym że ten nowszy ma usb 2.0.
Tak wyczytałem w necie
Dodam jeszcze że problem rozciągniętego obrazu nie dotyczy jeśli podłączymy belka przez component,u mnie nawet obraz jest lepszy niż przez hdmi.Za component zapłaciłem 80 zł ale warto,co do twojego pena nie wiem co może być nie tak(powinien chodzić po formacie na fat32,na ntfs na bank nie pojdzie)
 
Ostatnia edycja:

pionaj

New member
bellwood 308 ....zmiana firmware
co robię nie tak?
wiele prób z różnymi nośnikami i za każdym razem wyskakuje ...
nieznana płyta :(
 

pionaj

New member
robie zgodnie z zaleceniami producenta cyt.


Waż
ne ! Rozpakowany plik należy nagrać na czystą płytę CD-R, możiwie z najmniejsza


dopuszczalną przez nagrywarkę prędkością, wykorzystując opcję" płyta jednosesyjna ".

Płytka CD-R musi by
ć czysta i nie zarysowana.
 

pionaj

New member
sesję zamykam
z pena tez nie czyta..choć jest postęp widzi katalog MEDIATEK a w nim ...żadnej nazwy,żadnego pliku .bin tylko .. (słownie dwie kropeczki)


edit
o ja sie pochlastam znowu kupiłem sprzęt jakiej paciarskiej firmy ...:(

czytam w necie...

UWAGA !
Do odtwarzaczy Bellwood 308U, 311U oraz Wiwa 280HD w najnowszych wersjach
(z USB 2.0) dostarczanych z pudełkami na których znajduje się żółta naklejka : HDMI 1080p output
1080a.jpg

Nie wolno wgrywać oprogramowania dostępnego w chwili obecnej na stronie producenta!
Próba zakończy się niepowodzeniem. Oprogramowanie v3.0 jest przeznaczone dla modelu
poprzedniej (starszej) wersji odtwarzacza. (z USB1.1)
Oprogramowanie do nowych wersji 308U, 311U, 280HD oznaczone będzie dodatkowo literą M.
W chwili obecnej najnowszą wersją jest wersja v1.0

W chwili obecnej próba wgrania softu do powyżej opisanych modeli zakończy




:confused: :confused: :confused:
 
Ostatnia edycja:

waldek69

Member
Ja tez mam belka z usb 2.0 i wersja softu 1.0. Nie da rady zaktualizowac - nieznana plyta. Chyba sie jeszcze pomęczymy z rozciagnietym obrazem. Jezdyny plus, ze filmow przez usb 2.0 nie przycina nigdy. Ciekawostka jest podłączenie zew hdd - gdy wkładam do kieszeni dysk 2.5" 80 gb, to go nie widzi, gdy wkładam do kieszeni dysk 2,5" 320 gb widzi na mim wszystkie partycje fat i fat32, bez problemu wszystko czyta. Mozliwe, ze ten 320 potrzebuje mniej prądu do rozruchu. 80 gb nie moze sie rozkrecic.
 

waldek69

Member
320 gb seagate 2,5" w obudowie ladnie sie kreci. 320 szajsunga fabr. zewnetrzny 2,5" nie startuje (czkawka).
ps. seba tez sie zastanawiam co wybrac asusa czy wd.
cos mnie bardziej do wd sciaga, w asusie nie widze x264, jest h264. w wd jest to i to. ostatnio mam sporo do zobaczenia w x264
 
Ostatnia edycja:

Seba_Fan

New member
Bez reklam
w dzisiejszych czasam jest roznie z tymi dyskami, mialem tez przypadki ze male dyski nie chcialy dzialac podpiete pod laptopa, a duze dzialaly, tak to juz jest, dlatego powinno sie dawac dodatkowe zasilanie w postacji dodatkowego usb.

Co wybrac to nie wiem, tych playerow jest duzo na rynku, ja na razie uzywam kompa bo ma blisko do TV
 

krzysiek.

New member
Długo się męczyłem zanim udało mi się zmusić mojego 311U do pracy z dyskiem zewnętrznym (maxtor 320GB). Mam wersję z 2009 roku czyli jest to odtwarzacza z USB 2.0.
Nie pomogła:
- aktualizacja firmware (uwaga jak zostało to już wspomniane na forum odtwarzacz wymaga innego software niż ten dostępny na stronie, można go np. uzyskać po skontaktowaniu się z producentem)
- wizyta w serwisie gdzie poprawiano coś z napięciem
- dodatkowe zewnętrzne zasilacze do dysku (była tylko częściowa poprawa)

U mnie problem objawiał się tak że dysk startował i po jakimś czasie pojawiał się niebieski ekran powitalny - czasami było to już na etapie wykrywaniu dysku innym razem w czasie odtwarzania, generalnie bardzo różnie.

Rozwiązanie okazało się bardzo proste a winnym był kabel USB. Obecnie stosuje kabelek z filtrem (od aparatu) i dysk działa bez zarzutów. Działa także z innym krótkim kabelkiem. Dlatego jeśli ktoś ma podobne problemy proponuję zacząć od kabelka najlepiej najkrótszego a następnie można eksperymentować z innym. Dodam tylko ze sprawdziłem kilka kabli i np. na kabelku z nawigacji dysk nawet nie startuje podłączony do odtwarzacza a w notebooku robi bez problemu.

I jeszcze tak informacyjnie pierwszy egzemplarz który dostałem miał nie sprawny port USB dlatego konieczna była wymiana zaraz po zakupie.
 
Ostatnia edycja:

pionaj

New member
pisałem wyżej o modelu Bellwood 308U i problemach z firmware
no i muszę pewne rzeczy sprostować :)
napisałem do Bellwooda i jestem mile zaskoczony...natychmiast dostałem odpowiedż a w załączeniu nowy,poprawiony soft do odtwarzacza :eek:k:
cyt.
główne poprawki to:

- poprawiono i usystematyzowano tryby TV EKRAN
- usunięty został problem wpływu innych pilotów na funkcje odtwarzacza
- poprawiono f. zapamiętywania poziomu głośności
oraz wiele drobnych poprawek dotyczących translacji oraz obsługi OSD


i to sie zgadza parę rzeczy które mnie denerwowały ustąpiło i jestem w pełni usatysfakcjonowany :)
 

tu_es

New member
Witam, a ja mam inny problem z tym dvd, a dokładnie z jego pilotem. Czy ktoś wie, gdzie kupić zamiennik do tego dvd lub oryginał pilota? Bo w moim coś wylało się na płytce od pilota i już niestety nie działa. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w znalezieniu takiego pilota.
 

wytrych59

New member
Witam, mój problem polega na tym że nie chce odtwarzać mi plików AVI większych niż 1.5GB . Sprzęt kupiony w 2008r wersja softu V3. Chciałem zmienić soft ale mam ciągle - nieznana płyta. Próbowałem z pena i to samo . Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam wytrych59
 
Do góry