Nowości Panasonic na 2011 z CES

Zulus

Member
To znaczy, ze nie bedzie w sprzedaży telewizorów bez 3D, mam tu na mysli wyzsze modele takie jak G20 i V20, po nowemu G30 i V30?
 

MKa11

New member
nie, przecież S, G i Vki będą, tylko że dla nich nie było cen podanych na stronach, które wkleiłem.
 

Zulus

Member
C43, wszystko pięknie, ale nie ma V30, chyba, że jest jeszcze na stole kreślarskim :) i pojawi się ten model najpóźniej.
 

Cichy123

New member
Ciekawe czy nowe modele serii S,G,V rowniez beda zaopatrzone w wentylatory, ktore po kilku latach moga zaczac halasowac...
 

B737 Captain

New member
Jak dla mnie ceny, które podało flatpanelshd.com są nieprawdziwe i z kosmosu.
Ceny będzie znacznie niższe biorąc pod uwagę strategie cenowe konkurentów Samsunga i LG.
To co widać na stronach francuskich wygląda znacznie realniej.
 

kaukaz

New member
Bez reklam
Black level in VT30 much better than VT20 szykuje się rewelacja:krol: resztę informacij na AREADVD.DE
panasonic_convention_2011_68.jpg (83.4 KB)
 

Attachments

  • panasonic_convention_2011_68.jpg
    panasonic_convention_2011_68.jpg
    83,4 KB · Wyś: 198

Zulus

Member
I jestem zmartwiony, bo widzę, że nie widzę plasmy z oznaczeniem v30, jest tylko vt30. Widać, że jest cudna hehe, ale to nie ten model na który jestem nastawiony w 2011 roku.
 

grzegorz1981

New member
I jestem zmartwiony, bo widzę, że nie widzę plasmy z oznaczeniem v30, jest tylko vt30. Widać, że jest cudna hehe, ale to nie ten model na który jestem nastawiony w 2011 roku.
VT30 to jest to samo co V30 tylko z funkcją 3D której wcale nie trzeba używać (tj. nie musisz oglądać na niej filmów 3D).
 

Zulus

Member
Niby tak, tylko dlaczego mam płacic za VT30, czyli D3, skoro mi to nie jest potzebne, a koszta takiego tv wzrasta juz o 1000 złotych.

Do Panasonic. Proszę uwzględnić w roku 2011 model V30 :)
 

grzegorz1981

New member
Jak zawsze w necie sporo taniej :)
Niby tak, tylko dlaczego mam płacic za VT30, czyli D3, skoro mi to nie jest potzebne, a koszta takiego tv wzrasta juz o 1000 złotych.

Do Panasonic. Proszę uwzględnić w roku 2011 model V30 :)
Zgadzam się, ale podejrzewam, że Panasonic coraz bardziej brnie w 3D i pewnie dlatego najwyższy model V jest tylko z 3D (jak dla mnie zbędny bajer).
 
Do góry