Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
I to jest dowód, że mamy różne gusta i podejścia do filmów. I bardzo dobrze. Ja jeśli usiądę do tego filmu drugi raz to tylko dla kogoś kto będzie chciał go obejrzeć jak przyjdzie do mnie na kino. Inaczej nie prędko. Denzel zrobił swoje ale jeśli chodzi o serię to tak sobie.
Troszkę mnie tylko dziwi, że może to być najlepszy film w tym roku dla Ciebie lolo2. Ale może rzadko coś oglądałeś. Może seriale były priorytetem. Nie wiem. 😉
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lolo ostatnio mówił,że ogląda tyle filmów w ciągu roku,ile można policzyć na dwóch palcach ;)

Troszkę mnie tylko dziwi, że może to być najlepszy film w tym roku dla Ciebie lolo2. Ale może rzadko coś oglądałeś. Może seriale były priorytetem. Nie wiem.

Fakt, mało oglądam. Tym bardziej jeszcze gadańców i horrory praktycznie omijam. Lubuje się raczej w akcyjniakach.

Więc co tam ciekawego wyszło w tym roku? W sumie to jestem mega do tyłu w filmach.

Jedyne co to ostatnio czas znalazłem na Assassin Mirage :)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
@lolo2 ja Ci rzucę pare propozycji od siebie. A nóż coś Ci się jeszcze spodoba pod koniec tego roku. Skoro mówisz, że mało oglądałeś. Postaram się nie za dużo. 😉
1. Tyler Rake 2 (akcyjniak)
2. Emergency Declaration (akcja, thriler)
3. Szybcy i wściekli 10 ( wiadomo co)
4. Przerwany lot (akcyjniak)
5. Hunt (Polowanie) - akcja, thriler
6. Mission Impossible (2023)- akcja
7. Misja Stone (akcja)
8. Kandahar (akcja)
9. Królowa Wojownik (akcja, histori)
10. Devotion (wojenny)
11. Gran Turismo (akcja) 👍
12. Top Gun wiadomo 👍
13. Gra fortuny (akcyjniak)
14. The Covenant (wojenny, akcja) 💪👍
Starałem się to skrócić na maxa. Jeszcze coś by się znalazło. Ale pewnie to Ci troszkę zajmie 😉
Dobrego oglądania.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
No i muszę niestety nie zgodzić się z tobą drogi Savronie.

3 cześć Kolesia z dwoma "c" i podwójnym "l" bardzo mnie się spodobała. Bardziej nawet niż 2.

Może nie było jakichś nadzwyczajnych zabójstw. Ale też nie było strzelania z dupy jak Wicku 4 części że strzelają i jeden drugiego trafić nie może.


Fabuła trzyma się kupy, jest prosta, mogli trochę przeciągnąć śledztwo ale jest ok. Nie mam się do czego czepić. Oczywiście można było się domyślić co będzie w filmie.
Jak tylko przedstawili czarny charakter i jego brata to odrazu wiedziałem że będzie powtórka z 1 części. Zabili mi brata, chce się zemścić, wezmę zakładników pracowników wallmartu (miasta) potem MC zabije wszystkich i miasto będzie świętować. Także zero zaskoczenia.

Mam w zwyczaju o tej godzinie przysypiać jak oglądam film a tutaj ZIDOO zaczął mi przerywać film w połowie, po kilku kurach zgrałem na kompa i na słuchawkach obejrzałem do końca :) także trzymanie w napięciu też uważam że jest ok.

Dla mnie ten film jest bardzo ok i nawet nie kojarzę czy w tym roku obejrzałem coś lepszego.

Jest to film który da się obejrzeć jeszcze raz lub dwa przy jakiejś okazji i myślę że nie będę się nudził.


Jak dla mnie soczyste 7,5 /10 za ten film. Oby więcej podobnych.
No, nie! Ty ją widzę to na poważnie.
Szanuję. Każdemu swoje.
Poświęcę resztę życia żeby znaleźć Piramidę. To On doprowadził ludzi do takiego ciężkiego stanu , do soczystych 7/10.
Przygotuj testement. 😍
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
@lolo2 ja Ci rzucę pare propozycji od siebie. A nóż coś Ci się jeszcze spodoba pod koniec tego roku. Skoro mówisz, że mało oglądałeś. Postaram się nie za dużo. 😉
1. Tyler Rake 2 (akcyjniak)
2. Emergency Declaration (akcja, thriler)
3. Szybcy i wściekli 10 ( wiadomo co)
4. Przerwany lot (akcyjniak)
5. Hunt (Polowanie) - akcja, thriler
6. Mission Impossible (2023)- akcja
7. Misja Stone (akcja)
8. Kandahar (akcja)
9. Królowa Wojownik (akcja, histori)
10. Devotion (wojenny)
11. Gran Turismo (akcja) 👍
12. Top Gun wiadomo 👍
13. Gra fortuny (akcyjniak)
14. The Covenant (wojenny, akcja) 💪👍
Starałem się to skrócić na maxa. Jeszcze coś by się znalazło. Ale pewnie to Ci troszkę zajmie 😉
Dobrego oglądania.

A dzięki bardzo. Chętnie obejrzę wprawdzie niektóre oglądałem.
1. Tyler Rake 2 - bajka nie akcyjniak takie średnie 6.5/10
3. Szybcy i wściekli - od momentu jak z wieżowca do wieżowca skakali samochodami to przestałem to oglądać. Nie wiem czy dam rady to odpalić xD
6. Mi jeszcze nie oglądałem, nie wiem czy Piruś wrzucił już wersję 4k hdr atmos.
12 Top Gun był fajny to fakt - 8 bym dał.
14. Covenant - też fajny, chyba go oceniałem. Pewnie dałem mu coś koło 7 :)

Jeszcze Mario wypożyczyłem z dzieciakami miałem obejrzeć. Wstawka chyba z 80GB. :)

No, nie! Ty ją widzę to na poważnie.
Szanuję. Każdemu swoje.
Poświęcę resztę życia żeby znaleźć Piramidę. To On doprowadził ludzi do takiego ciężkiego stanu , do soczystych 7/10.
Przygotuj testement. 😍

Ty mnie pYramide zostaw w spokoju. On tu już praktycznie jedyny ostał i te forum na swych barkach trzyma (całe szczęście że pakował ostro barki).
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Poświęcę resztę życia żeby znaleźć Piramidę. To On doprowadził ludzi do takiego ciężkiego stanu , do soczystych 7/10.
Przygotuj testement. 😍
Mogą być Twoje :grin:
51e0212568ca8_o_full.jpg


6. Mi jeszcze nie oglądałem, nie wiem czy Piruś wrzucił już wersję 4k hdr atmos.
Już dawno,ale jak chcesz zaoszczędzić 2 godziny,to obejrzyj tylko 00:57:00 - 01:10:00 i 02:10:00 - 02:29:00 ;)
A tak serio,to podobał mi się,chociaż mogli go skrócić o te pół godziny.
 
Do góry