Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem 'Oppenheimer'. Ach ten Krzysio Nolan. Kurcze nie spodziewałem się zobaczyć tylu znajomych twarzy. Normalnie plejada gwiazd. Prawie jak w Niezniszczalnych (żarcik). Ale te 3 godzinki to w sumie nie odczułem. Film dobrze zrobiony. Muzyczka oczywiście wysoki level. Bardzo mi się podobał. I na pewno jest to jeden z tych do których się wraca. Polecam. Dla samej historii.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Jestem po seansie


Świetny film, 3 godziny pomimo obaw , zleciały moment.W kinie by mi pewnie d..a pękła ale z małą przerwą na zrobienie drugiego drinka i papieroska- (y)

Moim zdaniem film oscarowy, jęsli żadnego nie dostanie to chyba nie jestem na bieżąco z tym co się kręci......;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niezły,ale trochę się zawiodłem,być może przez te często chaotycznie pocięte sceny,w tym skakanie między okresami czasu,co skutkowało między innymi tym,że tylko niektóre postacie zapadły w pamięć...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
:grin:
james-camerons-4k-aliens-the-abyss-and-true-lies-finally-v0--fbd1C5LrONE8XRssbDnUWauvYPIct4ueZ...jpg
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj obejrzałem '57 sekund'. Hmm taki sobie. Morgan Freeman dużo nie zmienił. Można obejrzeć ale raczej taki odmóżdżacz. Drugi który zaliczyłem to 'The Creator'. No ten mi się podobał. Jeszcze pewnie do niego wrócę. Dźwiękowo też dobrze.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
"Twórca" - zaliczony.
Jako miłośnik SF mam mocno mieszane odczucia.
Z jednej strony mistrzowskie ujęcia, efekty, zresztą cały świat - łącznie z tym ziarnem na ekranie, a niewątpliwie w moim odczuciu ten "brud" budował klimat, początkowo miałem poczucie, że to film z lat 90-tych, coś a'la Spielberg. Na pewno nie jest to pozycja, to liczenia pikseli w 4k, ale mi akurat bardzo to pasowało.
Z drugiej strony czegoś tu brakło, może lepszego scenariusza? ; ) Na pewno był potencjał.
Trudno to ocenić, seansu na pewno nie żałuje, cieszy fakt, że takie filmy trafiają na rynek, ale można było na tej bazie wizualnej wycisnąć coś dużo, dużo lepszego. Fajnie, jakby ktoś się zabrał za następną część Dystrykt9
 
Do góry