Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ogladał ;).Film całkiem ok.

Cos z europejskiego kina

 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Tym razem owoc koprodukcji-
film nie dla każdego ale moim zdaniem wart wzmianki.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Film "Przymierze". Z Amazona prime.

Wojenny z nutą faktów. Fajnie się oglądało, tylko jedna scenę przewijałem.
Trzymał w napięciu.

Można śmiało polecić, tego typu filmy lubię chyba najbardziej. Bez głupich scen, wszystko w miarę realnie. Trochę ostatnia scena głupia, krzyczą że nie ma już prawie amunicji i dalej strzela na pale, zamiast czekać aż podejdą bliżej albo żeby samemu sobie strzelić w łeb - - aby nie wpaść w ręce talibów.

Ogólnie odemnie takie dobre 6.8/10
 

venom200

Member
Właśnie wróciłem z Openhimera. W pewnym momencie spać chciałem, ale to moja słabość nie filmu. Sam film dobry na pewno wart obejrzenia i najlepiej w kinie. Murphy świetny
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, pisałem. Przeżyłem ten film, trudno to wytłumaczyć, szczególnie, że nie pamiętam czy był dobry/zły, bo nie w tych kategoriach go dziś wspominam, ale na pewno na długo zapadł mi w pamięci. Te wydarzenia mnie tam mocno dotknęły ; )
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Tak, pisałem. Przeżyłem ten film, trudno to wytłumaczyć, szczególnie, że nie pamiętam czy był dobry/zły, bo nie w tych kategoriach go dziś wspominam, ale na pewno na długo zapadł mi w pamięci. Te wydarzenia mnie tam mocno dotknęły ; )
Też oglądałem. Bardzo drastyczny. Wtedy nie zauważyłem, że grał tam Michael Fassbender.
 
Do góry