Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślę,że Ci się spodobają.

A bierzesz Egzorcystę ? :wink:
Jhzw7bN.jpg
 

mat74

Well-known member
Bez reklam

Pozytywne zaskoczenie.Dobre teksty.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No obejrzałem ten 'Nefarious'. Zaciekawiła mnie fabuła i polecenie kolegi wyżej. No ja nie koniecznie polecam. Moje subiektywne zdanie. Ponad godzinę sama gadka dwóch gości. Psychiatry z demonem. Nic odkrywczego, nic ciekawego czy nic nowego nie powiedzieli. Głównie gadka o nas. O ludziach. Źli i dobrzy. Ani to horror, ani thriller. Bardziej film psychologiczno/religijny. Jak dla mnie czas stracony. 😏
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Nic odkrywczego, nic ciekawego czy nic nowego nie powiedzieli. Głównie gadka o nas. O ludziach. Źli i dobrzy

Uwaga ! Sorry za spojler !

W dzisiejszych czasach dla mnie wypowiedzi w filmie ,że eutanazja i aborcja to jednak morderstwa jest nowością. Aczkolwiek stwierdzenie ,że nawet demony na to nie wpadły i całe zamieszanie z "mową nienawisci" jest autorskim pomysłem człowieka przebija to.
Co do "złych i dobrych"- to zdecydowanie nie jest film tego typu , kto tam był jednoznacznie dobry ?!

Skoro jednak gusta mamy całkwowicie rózne to może to : ?

Ja wymiękłem po kwadransie.


btw.
Ktoś ogląda ?
Banał ale do strawienia.

Tu już jest drugi sezon

Jeśli ktos nie widział , ciekawa historia
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
I to w tym jest najlepsze. Że mamy różne gusta. Nie tylko filmowe. ☝️
'Hight Heat' - szkoda gadać
'Kompromat' może być dobry, bo francuski. I główny aktor znany. Już patrzałem w jego stronę. 👍
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Całkiem przyjemna adaptacja klasyki
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Szczególnie, że z Vincent Casselem, obejrzymy.
Chociaż wolałbym go zobaczyć w jakimś Francuskim kryminale.

Co do Nofarious, to mnie wciągnął od pierwszych minut.
Miła odmiana, w zasadzie film oparty na dwóch postaciach (aktorach), spokojnie można by z tego zrobić jakąś sztukę teatralną.
Ja w ogóle sobie cenię filmy "przegadane", brakuje dzisiaj tej równowagi, szczególnie w natłoku takich kwiatków jak ostatni Wicek.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, zdarzają się perełki, ale też pseudo artystyczne popeliny.
Sztuką jest napisać dobry dialog który trzyma w kupię scenariusz, a do tego dobrać aktorów z charyzmą. Takim klasykiem, jest genialny film pt. "12 gniewnych ludzi", większości pewnie dziś by nie podszedł, ale dla mnie to mistrzostwo, a film z 57r.

Co do Muszkieterów. To niestety nie maja bajka, wynudziłem się - co nie znaczy, że zły, ale jakoś się nie wciągnąłem, a specjalnie odpaliłem projektor.
Cassela też tam jak na lekarstwo. Muszę odświeżyć "Wróg Publiczny nr.1" część 1 i 2, jak ktoś nie widzial, to polecam. Do kompletu tradycyjnie film "36" i "Purpurowe rzeki".
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
armanig
"Wróg Publiczny nr.1" część 1 i 2, jak ktoś nie wiedział, to polecam. Do kompletu tradycyjnie film "36" i "Purpurowe rzeki"."
Klasyka - klasyka konieczna do obejrzenia!
Ja nadrobiłem zaległości urlopowe, Kandahar - można obejrzeć.
Do tego ostatni sezon Jack Ryan - cóż, poprzednie były lepsze, tutaj wg mnie poziom się obniżył. Niech już tego nie kontynuują
 
Do góry