Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na szczęście z pomocą przychodzi dr. Mat :D

Odświeżyłem "Nieodwracalne" (2002r.) z moim ulubieńcem Casselem, no i oczywiście Monicą Belluci (kontrowersyjna scena w tunelu) i o ile sam film jest świetny (mocny) i nie wymaga rekomendacji, a dobór soundtracku z kawałkiem Thomasa Bangaltera - Rectum, to już sztuka pierwszego sortu, to zastanawiam się, jak bardzo zmieniło się kino na przestrzeni ostatniej dekady.
Kiedyś wielki miłośnik kina Francuskiego... Purpurowe rzeki, Wróg Publiczny, czy chociażby "36", długo by wymieniać, a dziś nie ma co oglądać, ba... nie ma na co czekać. Dramat normalnie, gdzie jakieś mocne kryminały, coś bez poprawności politycznej, szablonowej fabuły i fajerwerków pod gimbazę?

Pewnie coś by się znalazło,tylko trzeba by było poszukać głębiej ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wierzyłeś mi ? ;)

Może za miesiąc wskoczy nowy Doktorek...
Doctor-Strange-2-German-Release.jpg


Ja dzisiaj idę na :
[youtube]1cotItdK_Eg[/youtube]
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
"INFINITE Storm" czy ktoś już to widział? Jestem ciekawy tego filmu. Chyba, że jeszcze nie wszedł na ekrany.
Lubię produkcje na faktach. Na podstawie prawdziwych wydarzeń.
No tak 27 maja premiera.
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Top Gun Maverick - jak sądzicie, w którym kinie efekt wow będzie największy? IMAX, sala z Dolby Atmos, czy może z ekranem ScreenX? Z rok nie bylem w kinie więc może akurat na Mavericka warto się przejść ;)
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Michael Bay i jego nowy film Ambulans. Tak jak napisał kolega STELVIO na sens sobotni w kinie domowym w sam raz.
Nic odkrywczego, ale spokojnie można obejrzeć.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Morbius też fajny. [emoji106] Przynajmniej lekki powiew świeżości w tego typu filmach. I długość filmu super. To już rzadkość.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Top Gun Maverick - jak sądzicie, w którym kinie efekt wow będzie największy? IMAX, sala z Dolby Atmos, czy może z ekranem ScreenX? Z rok nie bylem w kinie więc może akurat na Mavericka warto się przejść ;)

Byłem w Heliosie (z Atmosem) na Matrixie i a/v nie wyrwało mnie z butów,ale przy okazji,przejdę się ponownie.
IMAX zrobił na mnie większe wrażenie.
Co do ScreenX,to nowy Top Gun,ma mieć w tym formacie,najwięcej treści z dotychczasowych filmów fabularnych - 56 min.
https://screenrant.com/top-gun-maverick-screenx/
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Już trzy, cztery raz kończę ten "Ambulans" i dalej jestem lekko za połową.
Niby ma wszystko pod niezobowiązujące kino weekendowe, a jednak jest tak słabe, że nie mogę tego przetrawić za jednym razem. Gość potrzebuje pieniędzy, odwiedza brata i ot tak, nagle się okazuje, że jest robota, wszak nic specjalnego, to "tylko" skok na bank.
Nie za miesiąc, tydzień, a zaraz. Potem już z górki, absurd goni absurd.
Jaja jak balony z tym kinem ostatnio.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Przecież te filmy nie są dla Ciebie. Po co po nie sięgasz. Nie pamiętam co Ty ostatnio przełknąłeś bez krytyki (może jakiś serial) Ja tam potrafię się bawić takimi "bajkami" . Może dla Ciebie jest teatr lub opera.? Albo jeszcze coś innego.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Przecież te filmy nie są dla Ciebie. Po co po nie sięgasz. Nie pamiętam co Ty ostatnio przełknąłeś bez krytyki (może jakiś serial) Ja tam potrafię się bawić takimi "bajkami" . Może dla Ciebie jest teatr lub opera.? Albo jeszcze coś innego.

A daj spokój,podobno nawet ostatnio narzekał na Denise :-D
[youtube]7wY4eQ3SXY8[/youtube]
 

SNiP3R

Member
Ja od siebie polecam serial Tokyo Vice (HBO MAX).

Wczoraj z Żoną zaczęliśmy i jest świetny.

Serial HALO również mogę polecić, bo mało jest produkcji na podstawie gier tak dobrze zrealizowanych.

Mam zamiar jeszcze dzisiaj obejrzeć The Northman, bo wszyscy trąbią że najlepszy film o wikingach.

Bardzo mnie ciekawi "Wszystko Wszędzie Na Raz", jednak jeszcze w Kodi jest tylko jakaś słaba wersja dl, więc jak będą jakieś fajne linki 4k z dts/atmosem to też z chęcią obejrzę, bo oceny ma dość wysokie.
 
Do góry