Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tu jest więcej,ale nie potrafią wrzucić w lepszej jakości ;)
[youtube]a8Gx8wiNbs8[/youtube]


MV5BMWFmYmRiYzMtMTQ4YS00NjA5LTliYTgtMmM3OTc4OGY3MTFkXkEyXkFqcGdeQXVyODk4OTc3MTY@._V1_.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Darmoszka, to jest w Amazonie, tutaj już nam się robi 230zł rocznie, niby nic, ale jak się zliczy wszystkie te "darmoszki", to się zaraz okazuje, że w skali roku tych płatności mamy kilka tysi. Dobrze, że lato nadciąga i na pół roku względny spokój z "mediami" ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Darmoszka, to jest w Amazonie, tutaj już nam się robi 230zł rocznie, niby nic, ale jak się zliczy wszystkie te "darmoszki", to się zaraz okazuje, że w skali roku tych płatności mamy kilka tysi. Dobrze, że lato nadciąga i na pół roku względny spokój z "mediami" ; )

Dokładnie.... te abonamenty to jeden wielki rak. Niby kilkanaście złotych miesięcznie.... a na koniec roku się okaże ze na wycieczkę można pojechać.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolo to się nazywa hobby, a ono kosztuje, ja kiedyś pisałem ile darmoszek opłacam miesięcznie i tak jak napisałeś, że rocznie wychodzi ładna kwota. To coś jak z autem kupujesz to jeden wydatek, a utrzymanie tego auta, a szczególnie kiedy jest nowe to druga sprawa i równie kosztowna.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Doktor obejrzany....
Film od początku otwiera scena Gargantosem tj tą wielką ośmiornicą i akcja trwa do samego końca. Chwilami jest uspokojenie ale to nie to co w jedynce.
Pod koniec czułem się już trochę zmęczony ta fabułą i akcją bo skaczą pomiędzy tymi światami strasznie.
Moim zdaniem za dużo tego wszystkiego.... Ktoś kto nie zna tego uniwersum to nie skuma totalnie o co biega. Nie dość że mieszają światami to jeszcze tymi samymi bohaterami co znamy tyle że za granych przez kogo innego...
Powiem tak, obejrzałem ale czy wrócę po niego po raz drugi.... to musi upłynąć dluuuugi okres.
Czekam na Thora...:)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I jak ktoś był na doktorku ? My jutro śmigamy do Imaxa na 3d oczywiście :- )

Dawno się tak nie wydygałem :D
A tak bardziej serio,to było nawet spoko.
Fajne 3D (zbyt często nie oglądam) ale mogłem wziąć bilety w szóstym,a nie w siódmym rzędzie,no i okulary powinny być zamknięte,aby nie rozpraszało to,co widać dookoła...
 

Bipo

Active member
Bez reklam
No niestety lata lecą, młodszy nie będę a i gust może się zmienia...:) lubię Marvela ale tego starszego, ostatnio średnio mi podeszła Czarna wdowa i Doktor Strange 2. Zobaczę jak wypadnie Thor bo coś czuję, że tu może być ok... :)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ha ha. Mam podobnie.
Dla mnie Marvel to już nie to samo. Oprócz ostatnich Avengers które dobrze pamiętam podobało mi się (ale to nie Marvel) Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Aaa i jeszcze Spider-Man. Fajny pomysł z Pająkami z każdej serii.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A kto to w ogóle jest, ja rozumiem w 1995r. zobaczyć cycki Dancewicz w Pułkowniku Kwiatkowskim i popłakać się z wrażenia jak Marek Kondrat, ale w 2022r.? ;)
 
Do góry