Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajnie będą mieli ci w 1 rzędzie ;)
Ja idę kilka dni później,dawno nie oglądałem w 3D.
Polish-20220429-194258058.png


U ruskich puszczają torrenty w kinach...
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Stare ale jare.
Wprawdzie nie napisał tego A.Sorkin, ani nie nakręcił A.McKey, nie ma thrillu Runaway Jury, a J.Chastain nie ma uroku R.Weisz, ale może warto zobaczyć albo odświeżyć, bo za 12dni schodzi z Amazon Prime.

[youtube]AMUkfmUu44k[/YouTube]
 

bubafat

Active member
Bez reklam
W jakim sensie bardziej postarać? Piszesz o jakości?
Jeżeli Amazon Prime Video, który zawiera serie Bondów, kosztuje Polaka 49 planów rocznie, to i tak na nic ich starania.
No chyba że nie macie Bondów w "polskim Prime". ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak,o jakości.

U Ciebie na Prime jest 10 razy więcej pozycji.
U mnie nie ma ani Miss Sloane,ani Bondów ;)
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Dzieciaki dziś wyciągnęły mnie na Sonic 2
Ten Jim Carrey to jakaś porażka. Jak ja go nie trawie. Przez te jego wyczyny to aż czasami traciłem przyjemność oglądania filmu

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A jak ten Ambulans ? Warto to tykać ?

Bubcio,a znasz Żaklinę ? ;)
Mówi,że jest jak banan (żółta na zewnątrz i biała w środku) ;)
Wydaje się wporzo,no i wrzuca w 4K.
[youtube]ChuDjBccAv8[/youtube]
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Kolejne dwie pozycje od Appla po które warto siegnąć -
https://trakt.tv/shows/shining-girls , thriller , w głównej roli "podręczna" i cos na poprawę humoru raczej dla tych so lubią angielski humor https://trakt.tv/shows/slow-horses (ja wolę go niż prymitywny ,amerykański).

btw.Obejrzałem "Gierka"- pierwsze minuty prawie mnie odrzuciły , jednak gdy potraktowałem go tak jak powinien byc postrzegany (czyli jak pastisz,karykatura , trochę w klimacie Barei) to naprawde okazał sie całkiem przyzwoity.Oczywiście Koterski w głównej roli jest cieniutki, nie dziwię sie jednak ,ze ten film zasłużył sobie na taka falę krytyki.Zapewne "mądre głowy" rozpoczynające swoje kariery jeszcze w tamtych czasach liczyły na laurkę w rodzaju "Człowieka z nadziei" Wajdy a tu zostały obśmiane razem ze swoimi promotorami i "ludzmi honoru".
Polecam ,szczególnie tym którzy pamietają cos z tamtych czasów.
 
Do góry