Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

Nikodem19

Klub HDTV.com.pl
VIP
Stare ale jare.
Wprawdzie nie napisał tego A.Sorkin, ani nie nakręcił A.McKey, nie ma thrillu Runaway Jury, a J.Chastain nie ma uroku R.Weisz, ale może warto zobaczyć albo odświeżyć, bo za 12dni schodzi z Amazon Prime.

[youtube]AMUkfmUu44k[/youtube]


Mam Amazon PrimeVideo i nie mam tego filmu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Kolekcja "dem" :

315371_slip.jpg


315371_back.jpg
 

SNiP3R

Member
Obejrzałem właśnie "Uncharted", no i trzeba przyznać że to było niezłe widowisko.

Świetnie zagrany, dość przewidywalny ale i tak dobrze się to oglądało.

Tom Holland oraz Mark Wahlberg stanęli na wysokości zadania.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No. Może być. Przygodowy, ale jakoś d.. py nie urywa. Jakoś tak mnie nie porwał. Ale luknąć z rodzinką można. [emoji106]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tydzień bez oglądania tv z wyjątkiem meczu Realu w pubie w Kopenhadze i powiem, że wcale nie tęskniłem za tv :) a propo filmów, czy niemiał być trailer avatara 2 ? Oj oby w tym roku ten film się pojawił na ekranach kin .. :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Za muzyką również nie tęskniłem, a dlaczego ten trailer usuwają? Choć dzisiaj już 3 płyty kupiłem :), ale słuchać będę w przyszłym tygodniu.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trailer był puszczany na CinemaCon.
Teraz pokazują go w kinie,przed nowym Doktorkiem,a za kilka dni,ma pojawić się oficjalnie w sieci.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Podziękował.. jak ktoś będzie w kinie na doktorku to niech skrobnie parę zdań , ja może pójdę w przyszłym tygodniu, zobaczę jak w pracy będzie.. tydzień mnie nie było to trzeba teraz ogarnąć tematy..
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam bilety na czwartek do IMAX w 3D.
Fajny dźwięk i duży ekran,ale jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie pobudza jak Take My Breath Away,ale mamy też inne czasy...
Nie zmienia to faktu,że fajnie wyszło.
[youtube]O2CIAKVTOrc[/youtube]
 
Ostatnia edycja:
Do góry