Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

wucash

Active member
Bez reklam
Wrzucili nowego Batmana na HBO Max,chociaż widziałem,że Lolek miał już wczoraj wieczorem ;)

Tak się ludzie rzucili tego Batmana, że się HBOMAX powiesiło wczoraj wieczorem na aplikacji w tv. Z tego co widziałem w komentarzach na FB nie byłem odosobnionym przypadkiem. Co ciekawe na laptopie odpalało normalnie. Na szczęście jest KODI i RealDebrid ;)
Sam film oceniam pozytywnie aczkolwiek trylogia Nolana a zwłaszcza Dark Knight Rises jak na razie nie do przebicia.

Dziś skończyłem tą Odwilż. Trochę na siłę bo nie ukrywam jak dla mnie nudny jak flaki z olejem, słaby scenariusz, większość aktorów to drewno totalne a Fabijański to powinien mieć sądowy zakaz grania w czymkolwiek. Próba zrobienia serialu w klimacie skandynawskim ale jedyny plus to zdjęcia i piosenka z czołówki....
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak się ludzie rzucili tego Batmana, że się HBOMAX powiesiło wczoraj wieczorem na aplikacji w tv. Z tego co widziałem w komentarzach na FB nie byłem odosobnionym przypadkiem. Co ciekawe na laptopie odpalało normalnie. Na szczęście jest KODI i RealDebrid ;)

Ja nie dałem rady obejrzeć w Święta ;)


[youtube]yCZ6Kn_RuLU[/youtube]

[youtube]YHXaMVQq4cc[/youtube]

[youtube]O1r5XXJOYNA[/youtube]
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Tak się ludzie rzucili tego Batmana, że się HBOMAX powiesiło wczoraj wieczorem na aplikacji w tv. Z tego co widziałem w komentarzach na FB nie byłem odosobnionym przypadkiem. Co ciekawe na laptopie odpalało normalnie. Na szczęście jest KODI i RealDebrid ;)
Sam film oceniam pozytywnie aczkolwiek trylogia Nolana a zwłaszcza Dark Knight Rises jak na razie nie do przebicia.

Dziś skończyłem tą Odwilż. Trochę na siłę bo nie ukrywam jak dla mnie nudny jak flaki z olejem, słaby scenariusz, większość aktorów to drewno totalne a Fabijański to powinien mieć sądowy zakaz grania w czymkolwiek. Próba zrobienia serialu w klimacie skandynawskim ale jedyny plus to zdjęcia i piosenka z czołówki....
Zgadzam się z Tobą co do oceny w/w filmów. Nolan nie do pobicia. Odwilż...bez szału dla mnie delikatnie mówiąc.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Lolek,nie wiedziałem,że jesteś aż takim fanem :grin:
spidermann.png
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Batman dobry kawał filmu. Może efektów nie za wiele ale można z tym żyć. Odpalenie batmobilu i pościg mega dźwięk. Lubię Batmana, lubię kryminały, więc spoko. Te rozwiązywanie spraw trochę mi przypominało Dziewczynę z tatuażem. Muzyka podobna do Jack Reacher z pierwszej części z Tomem. Takie skojarzenia. Ogólnie 3 godzinki zleciały. Nie ma to jak własne kino.
 
Do góry