Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wczoraj starałem się obejrzeć Legion samobójców, po 20 min wyłączyłem amplituner i integrę, a po 45 min skończyło się oglądanie, tym razem trafiłem, aby nie kupować tego filmu, druga cz. była słabiutka, a ta to już tak głupia i nie wiem dla kogo tego typu film jest adresowany, bo to ani dla dzieci, jak i nie dorosłych, masakra..
Mało tego HBO Max oczywiście nie wykryło DD to znaczy najpierw niby wykrywa, ale potem się przełącza, a znowu z dekodera ten film w wersji ang. jest po Polsku , ale tutaj wykrywa DD :) jeszcze trochę pracy przed nimi.:bober:
 

bubafat

Active member
Bez reklam
[youtube]UNnKAk79wws[/youtube]
Oohh.
Bracia Howard znowu razem, brykaja po Berlinie, od tygodnia, a Ty tu epatujesz marweleami.
Mocno styrany schemat, ale mimo tego, sam film oglada sie lepiej niz jego zwiastun.
Takze mozesz smialo ogladac. :)

A na wakacje...
[youtube]0IOsk2Vlc4o[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

venomas200

New member
Bez reklam
Furioza obejrzana i powiem że ostatnio coraz lepsze te polskie filmy. Nie jest to nie wiadomo co, ale bardzo mi się podobał film. Polecam

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mam jeszcze kilka zaległych.
[youtube]yTt1ahSb4eQ[/youtube]

Oohh.
Bracia Howard znowu razem, brykaja po Berlinie, od tygodnia, a Ty tu epatujesz marweleami.
Mówisz,że zupełnie niepotrzebnie,bo i tak byś nie zapomniał pójść do kina ? :D

Idę na Wrestlemanię 38,może poczuję się jak kiedyś,oglądając Eurosport ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem house of cardas, bardzo mi się spodobał ten serial i gorąco polecam jak ktoś lubi klimaty intryg politycznych.
Teraz jestem po obejrzeniu kilku odc. serialu designated survivor w podobnych klimatach, również polecam.
 

venomas200

New member
Bez reklam
Obejrzałem house of cardas, bardzo mi się spodobał ten serial i gorąco polecam jak ktoś lubi klimaty intryg politycznych.
Teraz jestem po obejrzeniu kilku odc. serialu designated survivor w podobnych klimatach, również polecam.
Ja już dawno oglądałem i poza ostatnim sezonem to absolutny top.
Ostatni sezon też jakos ujdzie ale zdecydowanie najsłabszy

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 

Bipo

Active member
Bez reklam
The Batman - dla mnie super film, zupełnie inny niż poprzednie, fabuła mnie mocno wciągnęła.

Norbius - najnowszy film od Marvela, dla mnie jak najbardziej, trochę mroczny , dobre efekty i fabuła

Tajemnice Dumbledore - jako fan Harrego P.tutaj mocno się wynudziłem, totalnie mnie nie wciągnął, co chwila zerkałem na zegarek....

W następnym tygodniu idę na wikinga:) zapowiada się fajnie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Leżę w łóżku, bo mnie zmogło to jest czas na seriale i filmy. Obejrzałem Gierka i powiem, że warto poświęcić 2 godz. , a tym bardziej dla tych jak ja, którzy nie pamiętają tamtych czasów z oczywistych względów. Aktorsko Misiek naprawdę świetnie, sam siebie przeszedł.. Nie mówiąc, że dobre kilkanaście kilo musiał przytyć do roli. Nie jest to jakiś hit, ale obejrzeć można.
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam

Nope. Teraz sezon na Ameryke Lacinska.

43678418.jpg


U nas w kinach taka bieda, ze zaczalem ogladac Netflixa.
Furioza
Ale ten Damiecki tanczyc sie naumial. A jak skakanke nakreca!! Chyba sobie musze taka kupic, bo po zimie ledwie sie ruszam.
Trzech silnych kandytatow na niezmarnowanie wieczoru poprosze.
 

wucash

Active member
Bez reklam
Leżę w łóżku, bo mnie zmogło to jest czas na seriale i filmy. Obejrzałem Gierka i powiem, że warto poświęcić 2 godz. , a tym bardziej dla tych jak ja, którzy nie pamiętają tamtych czasów z oczywistych względów. Aktorsko Misiek naprawdę świetnie, sam siebie przeszedł.. Nie mówiąc, że dobre kilkanaście kilo musiał przytyć do roli. Nie jest to jakiś hit, ale obejrzeć można.

Ja natomiast szczerze odradzam, wytrzymałem niecałe pół godziny. Filmowe dno, tego nie da się oglądać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak już jesteśmy przy dnie, to bez większych oczekiwań zabrałem się przedwczoraj za "Moonfall", dotrwałem z bólem do połowy, a wczoraj niczym masochista - nie wiedzieć czemu, postanowiłem dokończyć to "dzieło" i gdybym miał wskazać najgorszy film ostatniego roku, to bez zastanowienia wskazałbym ww. żenadę.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja tam też byłem na plus zaskoczony po opiniach. Nie uważam czasu straconego na marne. Ale warto pamiętać, że to tylko film. Więc proszę się nie jarać za bardzo tą osobą.
Podobnie mogę napisać na temat "Dziewczyny z Dubaju". Spoko historia. I też można spokojnie obejrzeć.
No ale mega zajebiści krytycy na pewno wtrącą swoje 5 groszy.
Wolę obejrzeć nasze produkcję. Po których łatwiej się czegoś spodziewać. Niż reklamowany obraz z plejadą gwiazd,który okazuje się totalną klapą. I ma się nie smak przez następne pare filmów z Hollywood.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Może "Wszystkie stare noże", całkiem przyjemnie się oglądało.
Odpaliłem zaraz po nietrafionym "Moonfall" i szybko przesłonił (niczym lek) ten niewypał.
 
Do góry