Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tym zasadniczym pytaniem, a raczej nadzieją na dobrą pikanterię, skusiłem się na seans, bo to żadna tajemnica, ale nic po z typowym łupaniem nie porwało, rzekłbym nuda, żeby nie powiedzieć niewykorzystany potencjał.
Myślę, że Łysy zrobiłby to o wiele lepiej od Szejków : D

Za to "Dom Gucci" bdb, Gaga daje radę, ale i Pacino w formie. Dobry seans.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie, kto rozpoznał Jareda Leto w Guccim, uczciwie przyznam się, że dopiero po seansie wyczytałem obsadę. Świetna charakteryzacja, dobrze zagrana, ale sam jestem przeciwnikiem takich transformacji, a sama postać przerysowana do granic absurdu i irytująca.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Eeee tam jakiś Gucci,nie ma to jak Armani :D

Wskoczył pierwszy odcinek.
[youtube]hKc2fDUtmkI[/youtube]

Może coś z tego będzie...
[youtube]Awg3cWuHfoc[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida to tam nie wchodzi cały sezon danego serialu ? Ile kosztuje abonament i czy można np na miesiąc go wykupić, a potem zrezygnować ?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wypuszczają jeden odcinek na tydzień,co ma swoje plusy i minusy...
Chyba nie będziesz myślał o rezygnacji ? :-D
Jak weźmiesz na rok,to płacisz tylko za 10 miesięcy,co zresztą podawałeś w swoim linku ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na razie nie będę brał, mam co oglądać na netfixie, teraz oglądam House of cards - bardzo mi się podoba..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No proszę,HBO Max zaczęło wrzucać seriale w 4K i Atmos.
Jest też sporo starych,zremasterowanych w 4K.
Polish-20220401-090731861.png


Armanig chyba wypatrzył Moonfall w 4K/Atmos ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida u Ciebie HBO Max wykrywa amplituner DD czy już nie wspomnę o Atmosie, bo gro ludzi pisze, ze maja z tym problem, u mnie też różnie bywa, choć i tak dźwięk jest lepszy niż na HBO GO.
 

wucash

Active member
Bez reklam
U mnie Denon wykrywa DD na większości materiału HBOMAX. Ale są też nowe pozycje gdzie to nie działa mimo że w opisie jest audio 5.1 - np. serial Station Eleven który zresztą polecam ;)
 

venomas200

New member
Bez reklam
Pytanie, kto rozpoznał Jareda Leto w Guccim, uczciwie przyznam się, że dopiero po seansie wyczytałem obsadę. Świetna charakteryzacja, dobrze zagrana, ale sam jestem przeciwnikiem takich transformacji, a sama postać przerysowana do granic absurdu i irytująca.
Ja do żony mówię kto go grał, oboje e szoku

Wysłane z mojego LE2123 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry