Nowości kinowe, opisy filmów... officebox ;)

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
"Jak pokochałam gangstera". Jak dla mnie dobry. Małe połączenia widoczne z "Jak zostałem gangsterem". Podkład muzyczny, dźwięk, dialogi. Wszystko bardzo dobrze. Jednak można fajną polską produkcję zrobić. Brawo Kawulski.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kilku znajomych i na innych forach po wpisach uważam, ze im się nawet bardziej podobał niż mojej osobie.. Leoś się spasł, może do roli.. kazali..
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie patrz w górę, dzisiaj obejrzałem, jak dla mnie całkiem miło mi się oglądało.

Życiowy film,dobra scena po napisach końcowych ;)

A widziałeś już trailer Avatara 2 ? ;)
[youtube]sHD5n-Sdiqs[/youtube]

Jutro premiera na BBC,a później :
308197_front.jpg
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Fajnie,że wyczaiłeś.
Lolek jak zwykle nie czyta ostatnich postów,ale ponoć ostatnio robi grube interesy :wink:
[youtube]sf6jqlDobZk[/youtube]
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Życiowy film,dobra scena po napisach końcowych ;)

A widziałeś już trailer Avatara 2 ? ;)
[youtube]sHD5n-Sdiqs[/youtube]

Jutro premiera na BBC,a później :
308197_front.jpg

Jak dożyje premiery Avatara 2 to będzie 👍
Ale jeszcze nie doszedłwm do siebie po covidzie, a teraz mam dodatkowy problem, zamknęli mi do końca marca Tajlandię i nie można rezerwować wczasów. Nie wiadomo jak później, nie chciałbym rezerwować w ostatniej chwili tak jak to było w przypadku Dominikany. Lipa z tym pierdo...covidem, nic nie można zaplanować. Już mam dosyć tego dziadostwa i chciałbym wrócić do normalności. A tu ciągle nic nie wiadomo i jak spędzę urlop , a. nawet pisać mi się nie chce...sorki.
 
Do góry